2726
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593005 بازدید | 18281 پست
سلام بچه ها عیدتوووون مبارک کی مامان شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
سلااااااااااااااااااااااااام

سمیه جونم ممنونم از راهنماییت
توکل برخدا، یعنی سپردن امور به خدا واعتماد به او و باور این حقیقت که هرچه او بخواهد خیر است
**اللهم عجل لولیک الفرج**

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سمیه جون
راستش امروز32 پری هستم .تا30 پری که بی بی چک منفی بود.می خوام یکم صبر کنم تا 40 بشه اگه پریود نشدم برم آز خون بدم آخه یکبار سیکلم 40 روزه هم شده.نمی دونم یجورایی امید دارم .از پریروز همش احساس گرمای زیاد می کنم .تمایلم به چیز های شیرین خیلی زیاد شده .زیر دلمم یه حالتیه.شاید دارم پریود میشم .....:(((
سلام دوستان گلم. امیدوارم که حال همگیتون خوبه خوب باشه، عید همتون مباررررررررررررک.

من چند روزی نبودم آخه شوهرم عمل آپاندیست داشت که خداروشکر بخیر گذشت، تو این چند روز خیلی خیلی به یاد تک تکتون بودم، امروز که اومدم سرکار اولین کاری که کردم اومدم تو این page به امید اینکه خبرای خوبی ازتون ببینم!! دلم برای همتون تنگ شده .

من امروز 33 پری هستم،فعلا که از پری خبری نیست، دیروز از بی بی چک استفاده کردم که طبق معمول منفی بود!!
گاهی اوقات پهلوهام تیر میکشه و ترشح بیرنگ هم دارم. برام خیلی دعا کنین ، خیلی دوست دارم این ماه مامان بشم.
2728
ایشالااااا عزیزم ،به امید خدا جفتمون ابن ماه مامان بشیم.
منم نمی خوام ای ماه زود برم آز بدم آخه منم پری هام نا منظمه یکبار سیکل منم 40 روزه شد!خیلی سخته ولی سعی میکنم صبر کنم .
سلام بچه ها خیلی خوشحال شدم اومدم دیدم پیام گزاشتید
مامانی جون و مهراز جون ان شاله که این ماه نتیجه میگیرید امین .فقط استرس نداشته باشید اگر چه میدونم سخته ...
مه یاس جون ان شالله این ماه نتیجه بگیری و مامان بشی .
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
بچه ها من 2 شنبه قراره برم مشهد همتون از ته دلم دعا میکنم واز امام رضا میخوام تا اخر این ماه همه مامان شده باشیم .
قربونت مهراز جون محتاجم به دعا ...حتما بیادتون هستم .
نام .......سال ازدواج.......ماه اقدام.........تعداد سقط...........
01-سمیه .....6 سال.....ماه4.اقدام..........3سقط...........ان شالله بزودی مامان میشه Klik hier voor meer gratis plaatjes
2-طلائی.....2/5سال.....اولین اقدام ......ماه اول بارداری.******مامان شد هوراااااااااااااا*****Klik hier voor meer gratis plaatjes
3-لیلی......5سال..........4ماه اقدام....................ان شالله بزودی مامان میشه Klik hier voor meer gratis plaatjes
5لیلا.......2سال.....5ماه اقدام ....1 سقط.....هفته 5بارداری******مامان شد هوراااااااااااااا*****Klik hier voor meer gratis plaatjes
6-یلدا......7سال......ماه دوم اقدام....ماه اول بارداری******مامان شد هوراااااااااااااا*****Klik hier voor meer gratis plaatjes
7-ایسان............................ماه اول بارداری.*******مامان شد هوراااااااااا******Klik hier voor meer gratis plaatjes
8-نیکا .............................ماه اول بارداری.*******مامان شد هوراااااااااا******Klik hier voor meer gratis plaatjes
9-mahraz.......چهار سال ازدواج......ماه اول اقدام........ان شالله بزودی مامان میشه Klik hier voor meer gratis plaatjes
10 رقیه ...........25 سال ...........6 سال ........ان شالله بزودی مامان میشه Klik hier voor meer gratis plaatjes
11-شبنم........5سال............اولین ماه اقدام.......ا*******مامان شد هوراااااااااا******Klik hier voor meer gratis plaatjes
12-مامی.......8/5سال.....ماه 2 اقدام.....هفته 9 بارداری*******مامان شد هوراااااااااا******Klik hier voor meer gratis plaatjes
13-سارینا......................................................ان شالله بزودی مامان میشه Klik hier voor meer gratis plaatjes
14-نسیم ...............................ماه اول بارداری.******مامان شد هورااااااااااااا******Klik hier voor meer gratis plaatjes
15-لی لی .....................2 ماه اقدام......................ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
16-فاطمه..............6ماه اقدام..............................ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
17-الی ......2سال......4ماه اقدام .......................ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
18-یاس.......3سال.......3ماه اقدام.............ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
19-مامی لیلی......7ماه اقدام .....1سقط.....ماه اول بارداری******مامان شد هوراااااااااااااا*****Klik hier voor meer gratis plaatjes
20-mamani..............................................ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
21-مه یاس ........5سال ازدواج.............1سال منتظر..............ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
22-پریسا ..........10 ماه ازدواج...........ماه دوم اقدام ............ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
23-سارا....8سال ازدواج .......ماه دوم اقدام.......ان شالله بزودی مامان میشهKlik hier voor meer gratis plaatjes
سلام دوست جونا همگی خوبین؟
امیدوارم همه دوستا ی منتظرم زود به ارزوشون برسن نی نی بیاد تو دلشون
اوناییم که به ارزوشون رسیدن بارداریه راحتی داشته باشن
دوست جونا دعا کنید این ماه اخرین ماه انتظارم باشه
چون دیگه کلافه شدم
دیگه از بی بی منفی متنفرم
با اینکه تازه دو ماه گذشته ولی دیگه کلافه شدم
خستمممممممممممممم
از یکنواختی و منفی بودن بی بی کلافم
دخترم آترین (30آبان بدنیا اومد)
2706