2737
2734
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593005 بازدید | 18281 پست
سلام بنفشه جون
انشاءالله که میری سونو و همه چیز مثل الان خوب پیش میره
به نظر من به شوشو بگو لب تاب فلان ساعت باید حتما دست خودم باشه حتی اگر کارت خیلی مونده باشه
یه ساعتی رو تعیین کن و لب تاب رو از ش بگیر
بابا فکر دل ما رو بکن که خیلی برات تنگ میشه
برای سلامتی همه نی نی های سایت و دختر گل من لطفا یه صلوات بفرستید...ممنون
سلام پریا عزیزم خیلی حواست باشه به خودت.دوباره اگر خونریزی داشتی سریع برو بیمارستان.
خواهر منم مثل شما شد خون دید ولی بیشتر از شما بود خونش دکتر هر چی سونو واژینال میکرد با معاینه همه چیز خوب بود هم خودش هم بچش..خواهر من 1 شب بیمارستان نگه داشت به اونم امپول بتا زدن که خونریزیش قطع شد ولی دائم ضربان قلب جنین رو هر 1 ساعت 1 بار میگرفتن که چند بار ضربانش کم و زیاد میشد ..که به خاطر همین از فردا بعداز ظهرش سوزن فشارو دکتر شروع کرد میگفت باید دیگه بچه بیرون بیاد ..که خدا رو شکر نی نی سالم دنیا اومد.دکتر گفت خونریزی از کنار ج فت بوده واسه همین خواهرم رو بیمارستان نگه داشت.
حالا تو سعی کن اگر تونستی شبها برو بیمارستان 1 نوار قلب از نی نی بگیر. که خیالت راحت باشه عزیزم..
Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فاطیما جون پسمل گلم چطوره؟؟؟خودت خوبی عزیزم؟
مرسی همیشه یاد منم هستی احوالم رو میپرسی..
بنفشه جون شما چطوری ؟نی نی خوبه؟؟؟راستی خودت دوست داری پسر باشه یا دختر؟؟
پریا و می می عزیزم. زودتر عکس سیسمونی دخملی هارو بذارین دیگه من دلم آب شد..
از شما هم ممنونم که واسه منم پست میذارین حالم رو میپرسین..
طنین خانم هم خوبه خدا رو شکر داره وزن میگیره لپ در اورده..چند روزه دیگه میره خونه خودش خواهرم از حال دلم گرفته میخواد برها
2731
مرینوس عزیزم میدونم دلتون نی نی میخواد خیلی ولی شما هنوز خیلی جونی نباید خودتو فکرتو اذیت کنی انقدر خدا رو شکر وقت زیاد داری سعی کن محیط خونتو آروم نگه داری استرس و ناراحتی رو از خودت و شو شو دور کن. تا بدنت به آرامش برسه زودتر نتیجه بگیری..اگر خدا تا حالا نخواسته که نی نی بیاد حتما حکمتی تو کاره .شک نکن..انشالا زود زود نتیجه میگیری.
یگانه جون و مامان سودا. انشالا شما هم به موقع نی نی ها میان تو دلتون..
پریسا عکس دوقلو ها به کووو؟؟؟
سارینا نیستی چند وقته واسمون از رایان عکس بذار ببینیم گل پسرمون رو
پریا جون خدا رو شکر که حالت خوت و نیکا جونم خوبه خیلی مواظبه خودت باش عزیزم

یاسی جون خدا رو شکر حال طنین جونمون خوبه راستی خواهرت تو هفته چند زایمان کرد؟؟

فاطیما هر چی میگذره سخت تر میشه

[خدایا شکر همه نعمتات]
سلام یاسی جونم
ممنون که به فکرمی و حالمو میپرسی عزیزم.طنین خانوم هم که خدا روشکر داره وزن میگیره.
انشاءالله که این ماه شما مامان بشی.من که دیگه نمیتونم بچه خواهرمو بغل کنم.اینقدر هم که الان شیرین شده چون 7 ماهشه.ولی خب ارزش مادر شدن رو داره
بله کارای خونه رو خیلی کمتر انجام میدم و بیشترش رو شوشوی طفلی انجام میده
تا ایشالله هفته 15 که بگذره دیگه اوضاع بهتر میشه
برای سلامتی همه نی نی های سایت و دختر گل من لطفا یه صلوات بفرستید...ممنون
2738
خب خب بالاخره دوستان رضایت دادن بیان و بقیه رو از نگرانی در بیارن....

در ضمن دلیلاتون قانع کننده نبود و غیبت هیچ کدومتون موجه نمیشه.برای تنبیه هم نیاز به مشورت دوستای منظمم می می جون فاطیما و یگانه جون دارم.

بچه ها دیگه قرار شد به بقیه دوستان استرس وارد نکنین.زود زود بیاین دیگه.منم با اینکه هنوز با اینترنت مشکل دارم بازم میام از خودم خبر میدم.آخه همه به هم عادت کردیم.
ولی سوای همه ی این حرفا خوشحالم که حالتون خوبه.
بنفشه جون مرسی من خوبم،نی نی هم خوبه.منم دیگه رو آوردم به راینیتیدین.چاره ای نبود.اونقدرررررررر معده درد میشم که میزنه به قلبم.مجبورم راینیتیدین بخورم.راستی تو نمیتونی با گوشی آنلاین شی؟اگه بشه که خیلی خوب میشه دیگه دیر به دیر نمیای
پسر گلم خوش اومدی به جمعمون.....یک صلوات برای همه ی منتظرا
بشری جون سلام عزیزم.خدا رو شکر که ساک حاملگی رو دیدی.منم اولین سونوم 4 هفبه و 5 روز بود که جنین دیده نمیشد.بعدی هم 7 هفته و 5 روز بود که ضربان قلبشم منظم دیده میشد.
ویارت شروع نشده؟لذت ببر از خوردن غذا که وقتی ویارت شروع بشه از همه چی بدت میاد
سلاااااااااااااااام خانم طلاهاااااااااااااا خوبین؟

من هنوز نگران سارینا هم هستم. ناراحت رفته دلم باهاشه............

نارنجی جونم چون حامله ای کاری بهت ندارم بار آخرت باشه هااااااااااا.

یاسی جونم خواهش میکنم من همیشه دوستای گلم رو یاد میکنم اگه کم حواس نشم. راستی نی نی بنفشه پسمله. ایشالله قسمت خودت بشه عزیزم
پریا جون عزیزم غیبت شما موجهه.خدا رو شکر که همه چی به خیر گدشت.برای صفرا، شما غذای چرب و شیرین زیاد میخوردی؟
،خه فکر کنم اگه غذای چرب و شیرین بخوری صفرا دچار مشکل میشه.در هر صورت خدا رو شکر به خیر گذشت.ان شاالله زودی نیکا میاد بغلت همه ی این سختی ها رو فراموش میکنی
پریاااااااااااااااااااااااااااااا جونم بیخود نگرانت نبودیم پس.......... خدا رو شکر که حالت خوبه عزیزم....تو رو خدا مراقب باش و تند تند برو ضربانش رو چک کن.........ایشالله این یه ذره راه رو هم به سلامت طی میکنی و نیکا خانم تشریف میارن

می می جونم آخ جون تو هم آخراشی..........یه دفعه دو تا دخملی خوشگل میاد تو تاپیک.....من دورشون بگردممممممممممممم

پریسا هم که حتما درگیر دوقلوهاست دیگه.ایشالله که سلامت باشن

منیر جونم حالا ایندفعه چون باردارن می بخشیمشون تکرار بشه اونوقت به فکر تنبیه بچه ها میفتیم تا دیگه دی به دیر نیان.... ایشالله سونوی ان تی هم میری و همه چیز خوبه عزیزم
الیزه جون والا من کمر درد نداشتم ولی چند روز بعد اقدام شب که میخوابیدم یه دفعه یه تیری سینه ام می کشید که قبلا تجربه نکرده بودم.خیلی بد بود اما زود خوب میشد. به علائم زیاد اهمیت نده سعی کن ریلکس باشی عزیزم.
2706