2726
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593005 بازدید | 18281 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلااااااااااااااااام خوبین؟

نارنجی و بنفشه بعدا یه کتکی پیش من دارید.باباجان مردیم از نگرانی.........

مامان نارنجی جونم خدا رو شکر که ساک رو دیدی. دیگه خیالت راحت همه چیز روند طبیعیش رو طی می کنه عزیزم. خدا رو شکررررررررررررررر.

بنفشه جونم خوبی؟ من دیگه سونوی آنومالی نمیرم. دکتر جواب آز خونم رو که دید گفت نمی خوای آنوامالی بری. چون واسه نی نی هم این سونو خوب نیست و اذیتش میکنه بچمو. من سونو معمولی میرم عزیزم. راستی اشتباه کردی لپ تاپتو دادی من یه بار اومدم این فداکاری رو کردم بعد از یه مدت شوشو می گفت لپ تاپم کجاست!!!!!!! گفتم جااااااااااااااان لپ تاپم پسش بده خودت برو یه فکری به حال خودت بکن.....والااااااااااااااا. ما دیگه بارداریم این نت هم نداشته باشیم که می ترکیم......خودش بعد یه جوری تنظیم کرد که به کاراش برسه. زیر بار نرو
می می جونم از سنگینی نگو که من الان هم خیلی اذیتم شکمم خیلی زده جلو خدا به داد ماههای آخر برسه.........

پریا جونم مثل اینکه تو هم یه کتکی میخوای.....بیا یه خبری از خودت بده عزیزم........

مامان سودا جون دیگه چرا تنلبی میکنی دختر داری تخمک آزاد میکنی. من اون ماهی که باردار شدم از 10 پری تا 24 پری مرتب اقدام رفتم. میدونم خیلی خسته میشی اما خوب چاره ای نیست. در عوض وقتی باردار بشی دیگه دلت واسه این اقداما و ...... تنگ میشه حسابی.........خخخخخ

پریسا جونم یادت باشه این عکس دوقلوها رو نذاشتی ببینیم........بابا ما دلمون نی نی میخواد.......
الیزه جان انشالله که هرچی خیره همون بشه و تو هم مامان یه پسملی ناز بشی عزیزم...........

یگانه جونم خوبی؟ پری هم اگر اومد فدای سرت غصه نداره که...........ولی علائم پری و بارداری خیلی شبیه همن نمیشه تشخیص بدیم که میخوای پری بشی یا بارداری......

یاسی جونم خوبی؟ چه خبرا؟ طنین خوبه؟

سارینا جونم یه بار که اومده بودی ناراحت بودی دلم هنوز پیشته تو رو خدا بیا با همون دل شاد....خانم دکتر کلی مامان داریم بیا دیگه من دست تنهام.......
سلام دوستای گلم.خوبین؟
من صبح تو دسشویی یهو دیدم ازم خون ریخت
از وحشت مردممممممممممم
با دستمال هم خودمو پاک کردم دیدم ترشحاتم کاملا خونیه.
خلاصه با شوشو رفتیم بیمارستان.
اون دستمال رو هم با خودم بردم.
اونجا همه چیزو چک کردن و یه مامائه دستمال رو هم دید و ضربان قلب بچه رو با فشار منو چک کرد. خوب بود.
گفت خیلی کار خوبی کردی که دستمال رو آوردی.
زنگ زد به دکترم.
به دکترم با اصطلاحات پزشکی گفت که دستمال من چی روش بوده. البته من معنی اون اصطلاح رو نفهمیدم.
دکترم گفت سریع آمپول بتامتازون 3 تا بزنم و سه تا هم 24 ساعت بعدش.
خلاصه. ساعت 1 آمپولا رو هم زدم و رفتم پیش دکترم که اومده بود مطبش.
دکتر سونوی واژینال و سونوی شکمی کرد.
خدا رو شکر دهانه رحمم بسته بود.
نوار قلب بچه رو گرفت.
آب دور بچه رو چک کرد.
خدا رو شکر همه چیز خوب بود.
گفت استراحت کنم. ولی نه اونقدری که همش بخوابم. گفت فعالیت سبک داشته باش که قندت هم نره بالا.
گفت چون آمپول بتا رو داری میزنی دیگه خیالمون راحته از اینکه ریه بچه کامله.
الان هم خونریزی ندارم ولی ترشحات قهوه ای دارم. دکتر گفت این ترشحات باید کم کم از بین بره.
دو سه روزه کل بدنم خارش داره. نه اونقدری که خییییییییلی زیاد باشه. ولی کلا همه جام خارش داره.
صبح قبل از اون خونریزیه نشستم سرچ کردم دیدم به دلیل هورمون های بارداری، مجاری صفرا تنگ میشه و باعث خارش و این چیزا میشه و اگه این قضیه شدید باشه، به چنین و مادر آسیب میرسه.
تو بعضی مقالاتی که خوندم هم نوشته بود 2 درصد خانمهای باردار تو ماه آخر بیماری کبدی ای میگیرن که ممکنه باعث بشه حتی ختم حاملگی انجام بدن تا بلایی سر مادر و بچه نیاد!!!!!!
منم خیلی ترسیدم. گفتم پس بعد از ظهر میرم مطب دکترم که ببینم این خارش مال چیه.
که بعدش رفتم دسشویی و خونریزی پیدا کردم و زودی رفتم بیمارستان.

دکترم برای خارش بدنم یه کپسول داد که بخورم. و گفت حتما بخور اینو تا مجرای صفرا باز بشه. ولی گفت چیز مهمی نیست و به دلیل هورمونهای بارداری پیش میاد. دقیقا همون حرفو گفت که مجرای صفرا تنگ میشه و اینا.
بچه هایی که باردار هستین، اگه خدا نکرده براتون پیش اومد سریع برین پیش دکترتون تا بهتون دارو بده. و مشکل برطرف بشه.
قضیه خارش و تحمل خارش نیستا... اگه ادامه پیدا کنه کلا برای بچه و خودمون خطرناک میشه.

امروز که آمپولای بتا رو زدم، داشتم فکر میکردم که تا همین دیشب اصلا فکر نمیکردم چیزی پیش بیاد که منم مجبور بشم بتا بزنم. ولی خب هیچی قابل پیش بینی نیست.
ایشالا که همه تون تا هفته های آخر نینیتون به سلامتی تو دلتون باشه و هیچ مشکلی هم نداشته باشه.
از ته دلم از خدا میخوام که زودتر به دوستای گلمون که منتظر نینی هستن نینیشونو بده.

همه تونو دوست دارم.
پستا رو با گوشیم میخونم و اگه بتونم کوتاه جواب میدم
لامصب لپتاپم هم از امروز صبح ال سی دیش مرده و تاریک شده صفحه ش.
مجبورم فقط با گوشیم بیام.
اینا رو هم با کامپیوتر شوشو نوشتم.
مواظب خودتون باشین.
ببخشین تک تک پست نذاشتم. ولی همه پستا رو تک تک میخونم.
برام دعا کنین که دیگه خونریزی نکنم.
دعا کنین این بچه سالم به دنیا بیاد.
خیلی به دعاتون محتاجم بچه ها.
دخمل گلم
Lilypie Maternity tickers
سلام فاطیما جون
تو رو خدا منو نزنننننننننننن
دلت میاد یه خانوم باردار رو کتک بزنییییییی؟
به بچه توی شکمم رحم کن
آره خدا رو شکر خیالم راحت شد خانومی
ببخشید اگر نگرانم شدین.باور کن تقصیر خودم نبود
تقصیر سایت بود
برای سلامتی همه نی نی های سایت و دختر گل من لطفا یه صلوات بفرستید...ممنون
2706