2726
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593005 بازدید | 18281 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پریسا جون من چون ایران نیستم یکم مدل سیسمونیم فرق میکنه یعنی فقط چیزهای ضروری رو مییرم که همون موقع باید استفاده کنه

هنوز هم به غیر از کالسکه وکریر چیز دیگه ای نگرفتم

به من میگن مامان تنبل
[خدایا شکر همه نعمتات]
سلاااام به همه دوستان خوبم
خوبید؟چه خبر ؟منم 2روزی دستم به مهمونی مامان شوشو بند بود وخدا رو شکر تموم شد دلم حسابیییی براتون تنگ شده بود ....

طاهره جون بهت تبریک میگم ان شالله 9ماه بارداری بدون دردسر بگذرونی ان شالله

مرینوس جون خوبی؟بیا بگو تهران چه کردی؟پیش کدوم دکتر رفتی چی بهت گفتن ان شالله تا بیای جواب ازو بگیری حامله شئدی ان شالله

منتظر جون خوبی؟ممنون یادم هستی ان شالله سوزشت خوب میشه منم باهاش هر 2ماه یه دفعه درگیرم ولی فعلا با خاکشیر اروم میشه

پریسا جون خوبی؟دوقلوها خوبی؟ان شالله همینطور بشه تو این شبهای عزیز از همگی التماس دعا دارم خصوصا مامانهای باردار ....

ویولت جون چه خبر ؟خوبی؟نی نی خوبه حالت تهوع که نداری؟ان شالله بقیه بارداریتو بسلامتی بگذرونی

فاطیما جون چه خبر ؟خوش میگذره نی نی چی کار میکنه؟خدا رو شکر فامیلای شوشو مهربونن وکمکت میکنن ...

پریااااا جون خوبی؟دخملی خوبه؟خییییلی خوب کردی رانندگی نکردی دختر خطر ناکه بیخیییال کاش زووود مرخصیت شروع میشد وراحت میشدی خصوصا تو این هوای گرم .....راستی هوای اصفهانم افتضااااح گرمه امروز که 42 درجست کولرها هم جواب نمیده از اون بدتر کم ابی وجیره بندی اب هست دیروز که مامان شوشو مهمون داشت از ساعت 5به بعد اب نبود خیییلی اذیت شدیم
پریا جون فکر کنم دیگه با نی نی بیای بریونی اعظم نوش جان کنی ان شالله عید 3نفری میاید اصفهان وخوش میگذره ...اب سی و سه پلم بستن وکم کمک داره میره بسوی خشکی .....هر وقت اومدی اصفهان خوشحال میشم ببینمت

می می جون خوبی؟دخملی خوبه؟ کم پیدا شدی هاان شالله سرگرم خرید سیسمونی هستی

بچه ها عکس سیسمونی تونو بزارید ببینیم البته اگر امادست

سارینا جون خوبی؟رایان خوبه کجایی دختر نمیای سر بزنی...رایان بهتر شد طفلی با این گرمای اهواز چه میکنه ؟دلمون برات تنگ شده بیا سر بزن
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=22186&ChatDate=30-4-1392&PostID=41878412#41878412
خانومایی که میخوان با روش آی یو آی تعیین جنسیت بکنن .بیایید با هم مشورت کنیم
دومین نی نی مامان بیصبرانه منتظرتم .الهی به امید تو
سلام دوستای گلم
امیدوارم حالتون خوب خوب باشه
خواستم بگم که منم از دیشب لکه بینی های قبل از پریودم شروع شده.با اینکه مدروکسی پروژسترون خوردم این ماهم باز با لکه بینی شروع شد
کلا آدم عجیبی هستم
پس این مه هم از نینی خبری نیست.البته خودم هم انتظارشو نداشتم چون دو بار بیشتر اقدام نداشتیم.تازه کلی هم چرک خشک کن مصرف میکردم با پمادهای واژینال که اسپرم کش هستن
سمیه جون پس با هم همدردیم.اگر عفونتم خوب بشه ایشالله سوزشمم خوب میشه.ایشالله که سوزش تو هم دیگه تکرار نشه
برای سلامتی همه نی نی های سایت و دختر گل من لطفا یه صلوات بفرستید...ممنون
2706