2410
2553
عنوان

هرکی میخواد مامان بشه بیاد اینجا تا از علائم بارداری هم دیگه با خبر شیم ..

| مشاهده متن کامل بحث + 593002 بازدید | 18281 پست
مرسی مامی جونم،خیلی لطف کردی عزیزم. خیالم راحت شد. دیروز آزمایش هم دادم برای سطح پروژسترون ، دکتر گفت خیلی سطح پروژسترونم پایینه، بهم شیاف سایکلوژست داده،گفت 2هفته استفاده کن بعد بیا دوباره آز بده. از این بابت نگرانم. به نظرت میتونه مشکل ساز بشه؟
قربونت برم مامی جون، فعلا که باید تا فردا صبر کنم تا ببینم پری می یاد یا نه؟ ولی الان بدجوری زیر نافم سفت شده، معده ام هم می سوزه. جوات ندارم بیبی بذارم. تا ببینم پری فردا می یاد یا نه؟
تو چطوری خانومی. نی نی ات چطوره ؟ خوبه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامی عزیزم نه لکه بینی نداشتم و ندارم خداروشکر، خودم هم نمی دونم برا چی این آزو گرفته!!!! برام دعا کن مشکلی نباشه مامان گل.

kumsalجان ایشالا که به زودی میای خبر مامان شدنتو به ما میدی، ولی توروخدا زود از بی بی چک استفاده نکن، برا من روز 32 پری هم منفی بود!!! روز 36 + شد. عجله نکن خانومی.به خدا توکل کن و همه چی رو بسپار به خودش.
2720
نه من سینه دردم که مثل همیشه است، تغییری تو چیزی حس نمی کنم. جز همون ترشح که الانم اونم قطع شده، و سفت شدن زیر دلم و سوزش معده. دم به دقیقه باید یه چیزی بخورم تا معده ام یه کم حالی می شه اذیتم می کنه. توکل بر خدا هر چی خودش صلاح دونست. من راضی ام به رضای خداش هر چی پیش آید ما خوشیم.
سلام بچه ها
من 2 روز از موعد پریم گذشته
امروز بی بی گذاشتم منفی بود
اما نمیدونم چرا خودم احساس میکنم مامان شدم
شایدم توهم فانتزیه
بی بی از این 500 تومنی ها بود
دیروز یکم دل درد شبیه پری داشتم اما امروز که خبری نیست
ممکنه هنوز بی بی نشون نده؟
یا این بی بی 500 تومنی ها خوب نیست؟
لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍
دوستان سلام من الان 8 روزه عقب انداختم 4-5 روز قبل ب ب چ زدم منفی بود الان هم کمی کمر درد دارم و سوزش معده و گلاب به روتون کمی اسهال(ببخشید). نمیدونم چیه؟به نظرتون احتمال بارداری هست؟چند روز دیگه صبر کنم بعد آز بدم یا دوباره ب ب چ امتحان کنم؟
الهم صل علی محمد و آل محمد
2714
مامی جون نه اختلال هورمونی نداشتم،فعلا که دارم از شیافی که داده استفاده میکنم هم خودت و هم نی نی برای من و نی نی ام دعا کنین خیلی زیاد. مرسی.

سارینا جون نگران نباش عزیزم،نگرانی اصلا خوب نیست توکلت به خدا باشه وسعی کن بیخیالی طی کنی هرچند که می دونم خیلی سخته! تا 3-2 روز دیگه هم از بی بی چک سعی کن استفاده نکنی. بتای من دیروز 5900 بودش.(هفته 5 ام تموم شده)
سلام بچه ها، من روز ۲۹ پری ام هم گذشت، همیشه تو ۲۸ یا ۲۹ پری ترشحات قهوه ای قبل از پری ام شروع می شد ولی این دفعه اصلا خبری ازش نیست. دیروز خیلی حالت پری داشتم طوریکه هر لحظه احتمال می دادم بیاد. زیر دلم هم مثل سنگ سفت شده، دوبار بیبی گذاشتم که هر دو منفی بودند. یه کوچولو هم حالت تهوع دارم. به نظرتون احتمال داره حتی با بیبی منفی باردار باشم؟
سلام بچه ها
من امروز بعد از 3 روز تاخیر پری شدم
مرسی از همتون که برام دعا کردین
اینقدر گریه کردم که دیگه ..........
نمیدونم خدا کی قرار بهم نی نی بده
خسته شدم از انتظار
دیگه تحمل ندارم
دوستون دارم
بای
لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍
2706