2703
2553
سلام به همه لطفا منو راهنمایی کنین!
دوره هام معمولا 29 روزه ست و همیشه یه هفته قبلش هم درد پری رو دارم.....اما این ماه اینطور نبود امروز 28 پری هستش اصلا درد پری ندارم .ومدام زیر دلم تیر میکشه مخصوصا دور نافم...بی بی چک دیروز وامروز گذاشتم منفی بود امروزم با اینکه یه روز تا پری مونده رفتم آز دادم بتام 2.9 بود که منفی بود به نظرتون مطمئن باشم دیگه باردار نیستم....ضمنا من 8 ماهه در حال انتظارم.....خدا کنه باردار باشم....
من از دکتر پرسیدم گفت بهترین زمان برای بی بی چک حدود 10روز تأخیره و برای آز که دقیقتره 5-6 روز تأخیرولی زمانی که شما آز دادی خیلی زود بوده امیدوارم چند روزه دیگه با خبر های خوب بیایی گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی که به من امید دادید من چند ماه پیش که آز داده بودم 1 بود بتام که بعدش هم پری شدم اما امروز که دیدم 2.9 هستش گفتم شاید امیدوار کننده باشه....یعنی ممکنه طی 2 روز بتا یهو بره بالا؟
2720
وای منم مثل شمام
بتای منم 2 بود البته من 4 اردیبهشت باید پری میومد که نیومد 12 اردیبهشت از دادم که 2 بود بتا
ولی هنوزم که هنوزه پری نیومده
حالا یعنی چی میشه اونوقت
البته واسه من یهو شد من نی نی نمیخواستم فعلا بعد نزدیکی مشکوک قرص اضطراری هم خوردم
آره عزیزم منم چند ماه بود که اقدام کرده بودم و نشده بود حتی ماه اول 17 روز تأخیر داشتم اما جواب آزم منفی بود تا بالاخره به زور آمپول پروژسترون پری شدم رفتم دکتر گفت استرس با اسپرم کاملاً دو چیز متضاد هستند استرس نداشته باش بعد از اقدام هم حتماً 20دقیقه دراز بکش خدارا شکر ماه بعدش جواب آزم +شد حالا تو هفته 12 هستم
2714
عزیزم ایشالا که مامان شدی . من از بی بی چک استفاده کردم منفی بود فرداش رفتم ازمایش دادم گفت مثبته . فهمیدم که سه هفتمه . الان هم نی نی تو بغلمه / ایشالا که تو هم مامان شدی . توکلت به خدا
کسی رو برای دوست داشتن انتخاب کن که دلش مثه دریا بزرگ باشه ، که مجبور نباشی واسه اینکه تو دلش جا بشی خودت و کوچیک کنی ...
فهیمه من این ماه استرسم خیلی کمتر شد اما الان خیلی نیاز دارم زودتر بفهمم چون اگر باردار نیودم سریعا باید آی وی اف کنم و حقیقتش این درمانی که خرج بالایی میخواد منم تو فکرشم!
2706