سلام دوستان
من سه ماهه برای بارداری اقدام می کنم ولی نمیشه. امروز روز 13 پریودمه رفتم سونوگرافی رحم (شکمی) نوشته :
"هر دو تخمدان حاوی فولیکولهای متعدد هستند که در سمت راست یک عددبه اندازه 13*13 و در سمت چپ یک عدد به اندازه 10*12 دیده می شود و علائمی به نفع pcoدیده نشد."
این یعنی چی؟ یعنی اندازه تخمک هنوز کوچیکه و بالغ نشده؟ضمناً من دوره پریودم همیشه 28 روز میشه. کی نزدیکی کنم لقاح اتفاق می افته؟ اگه کسی می دونه لطفاً راهنماییم کنه. پیشاپیش ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه کسی چیزی میدونه در مورد
از beta. HCG serum
روز ۲۰ شهریور نیمه ناشتا ۱ mil.
بیست و سه روز بعد دردای شدید تخمدان و نزدیکی. ۴۱ روز بعد شروع لکه بینی
روز۲۵ شهریور ناشتا 1.9 mil
بیست و هشت روز بعد دردای شدید تخمدان و نزدیکی ۴۶ روز بعد شروع لکه بینی

ماه پیش ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ مرداد سه روز لکه بینی داشتم بعد ۹ ماه پری نشدن با درمان گیاهی مثل معجزه بود

۲۳ کمی ترشح های غلیظ داشتم
تست تخمکگذاری دو خط بود اما خط دوم خیلی کم رنگ که توی بسته اش نوشته بود اگه کمرنگ حساب نمیشه
۲۷ مرداد دردای زیر دلم یعنی تخمدان ها شروع شد اون قدر دردداشتم که داشتم میمردم یعنی ۱۴ روز بعد اون سه روز لکه بینی
۲۸ سونو دادم یه فولی ۸ یه فولی ۹ داشتم
اندومترم ۵
تو اون هفته نزدیکی داشتم
همینطور مدام دردزیر دل داشتم الان کمتر دارم علاوه بر اون درد سینه هم داشتم و تیر کشیدن نوک سینه ام
نوک سینه ام یه جاهایش مثل ترک خورده صورتی شده نسبت به بقیه جاها کمرنگ تره
این اواخر دور نافم تیر میکشید خیلی بد
ادرارم زرد ه زرد شه
زیر دلم مدام تیر میکشه کمی دستشویی دیر میرم بدتره میشه
زیر دلم الان خیلی بهتره
الان که ۲۶ شهریور هستیم
سه روز پیش بعد نزدیکی صبح دیدم به اندازه یه بند انگشت ترشح قرمز قهوه ای داشتم
به خ ک گفتمجواب از هارو گفت صبر کن بودن خانمهایی که تا دوماه تو از نشون نداده
حالا چه کنم دارو را شروع کنم یا صبر کنم

به نظرتون ممکن حامله باشم اخه چه جوری مگر اینکه معجزه بشه
وقتی از اینکه آنچه را میخواستی بدست نیاوردی افسرده ای.

فقط محکم بشین و شاد باش.

خداوند در فکر دادن چیز بهتری به تو میباشد
بچه کسی چیزی میدونه در مورد
از beta. HCG serum
روز ۲۰ شهریور نیمه ناشتا ۱ mil.
بیست و سه روز بعد دردای شدید تخمدان و نزدیکی. ۴۱ روز بعد شروع لکه بینی
روز۲۵ شهریور ناشتا 1.9 mil
بیست و هشت روز بعد دردای شدید تخمدان و نزدیکی ۴۶ روز بعد شروع لکه بینی

ماه پیش ۱۰ و ۱۱ و ۱۲ مرداد سه روز لکه بینی داشتم بعد ۹ ماه پری نشدن با درمان گیاهی مثل معجزه بود

۲۳ کمی ترشح های غلیظ داشتم
تست تخمکگذاری دو خط بود اما خط دوم خیلی کم رنگ که توی بسته اش نوشته بود اگه کمرنگ حساب نمیشه
۲۷ مرداد دردای زیر دلم یعنی تخمدان ها شروع شد اون قدر دردداشتم که داشتم میمردم یعنی ۱۴ روز بعد اون سه روز لکه بینی
۲۸ سونو دادم یه فولی ۸ یه فولی ۹ داشتم
اندومترم ۵
تو اون هفته نزدیکی داشتم
همینطور مدام دردزیر دل داشتم الان کمتر دارم علاوه بر اون درد سینه هم داشتم و تیر کشیدن نوک سینه ام
نوک سینه ام یه جاهایش مثل ترک خورده صورتی شده نسبت به بقیه جاها کمرنگ تره
این اواخر دور نافم تیر میکشید خیلی بد
ادرارم زرد ه زرد شه
زیر دلم مدام تیر میکشه کمی دستشویی دیر میرم بدتره میشه
زیر دلم الان خیلی بهتره
الان که ۲۶ شهریور هستیم
سه روز پیش بعد نزدیکی صبح دیدم به اندازه یه بند انگشت ترشح قرمز قهوه ای داشتم
به خ ک گفتمجواب از هارو گفت صبر کن بودن خانمهایی که تا دوماه تو از نشون نداده
حالا چه کنم دارو را شروع کنم یا صبر کنم

به نظرتون ممکن حامله باشم اخه چه جوری مگر اینکه معجزه بشه
وقتی از اینکه آنچه را میخواستی بدست نیاوردی افسرده ای.

فقط محکم بشین و شاد باش.

خداوند در فکر دادن چیز بهتری به تو میباشد
2731
سلام.دوستان 5سال از ازدواجم میگذره و علیرغم علاقه شدیدم به بچه ها هنوز نتونستم بچه دارشم. فروردین امسال لاپاراسکوپی انجام دادم چون چسبندگی داشتم. ماه پیش با تجویز دکترم قرص لتروفم و 6آمپول گونال اف استفاده کردم. رئز 13 قاعدگی سونودادم یه فولیکول18 سمت راستم بود با آندومتر 6 ولی جواب سونو رو نتونستم ببرم پیش دکترم چون شهر دیگه ای بود. حالا پریود شدم و بارداری اتفاق نیفتاده.خواستم ببینم درمانم به نظر شما ناقص مونده حال روحیم خیلی بده. بعد از سونو خیلی امیدوار شده بودم. درضمن تخمک گذاریم هم حدود17 قاعدگی اتفاق میفته تست کردم میشه راهنماییم کنید چیکار باید بکنم
آقا سلام برغزل اشک ماتمت / بر مسجد و حسینیه و روضه و دمت/چندی گذشت در غم هجران اشک تو / پرمی کشید دل به هوای محرّمت

ساراجون اندازه فولیکولت که خوب بوده.اما اگه با گونال اف درمان کردی تعداد فولیکولات بیشتر میشد بهتر بود.قضیه رو جدی بگیر وحتما درمانتو ادامه بده .انشاا... نتیجه بگیری
در خیالم....باخیالت....بی خیال عالمم.
سلام
15روز بعداز تاریخ پریودم سونوگرافی دادم و نوشته فولیکول نارس ومتعدد زیر8هست البته ایندفعه پریود نشدم و باردار نیستم، دکترمم چیزی نگفته ولی باچیزایی که درنت خوندم چیزایی دستگیرم شد
ایامن میتونم باردار بشم؟
دلیل اینکه فولیکولم اینطوره چیه؟میتونه بخاطر قرص ال دی باشه؟
ایا فقط این ماه فولیکول اینطوربوده یاماه های قبل بعدهم همینطوره؟
درمان هم داره؟ یابه مرور زمان خودش خوب میشه؟
لطفا کمکم کنید خیلی نگرانم
2706