2733
2739
درود بر همگی . با شادباش سال نو . ببخشید که دیر کردم تازه زایمان کرده بودم و هنوز هم درگیر این نی نی کوچولو هستم ! ناناز جان بهتره که میکرو یا همان ICSI رو انجام بدی و کیست هم زیاد مهم نیست دکتر درستش میکنه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام مهشید جون خوبین؟من تازه عضو شدم راستش خیلی دلم گرفته 1 ماه قبل شوهرم ازمایش اسپرم داد وتعداد اسپرماش کم بود یعنی 10 میلیون بود دکترگفت که دارو تاثیری نداره ولی با این حال قرص کلومفین شبی نصف قرص تا سه ماه استفاده کنه اگه نتیجه نداد بعدش باید ivf کنیم من قبلا 2 بار حامله شدم ولی سقط شدچون من سندرم انتی فسفولیپید دارم وباید هپارین بزنم و واقعا نمی دونم چرا اینجوری شده .راستش اول باید دید تو این سه ماه چی پیش میاد ولی من از اخرش می ترسم چون هر جا رو نگاه کردم چیز خوبی در مورد ivf ندیدم ولی بر عکس به میکرو دید بهتری دارم نمیدونم نظر شما چیه؟ما خیلی بچه دوست داریم ودیگه از انتظار خسته شدم ..... به نظرتون دارو جواب میده یا نه اونم شبی نصف قرص؟وکدوم عمل بهتره میکرو یا ivf؟راستی نظرتون در مورد iuiچیه
با درود . نیاز جون راستش رو بخوای من اعتقاد زیادی به کلومیفن ندارم ! بعدش مشخص نشد چرا تعداد اسپرمها کم بوده ؟ بیضه ها مشکل داشتند یا مشکل فیزیکی یا هورمونی بوده ؟ لوله های اپیدیدم (انتقال دهنده اسپرم) مشکل داشتند ؟ واریکوسل بوده ؟ رتروگراد کرده ؟ چه مشکلی بوده که اسپرم کم بوده ! از دکترت بپرس اگه شوهرم قرص پنتوکسیفیلین بخوره بهتر میشه یا نه ؟ خوب به هر حال فرض کنیم شما همون ده میلیون اسپرم را داشته باشید که برای IVF مناسبه به شرطی که زن مشکلی نداشته باشه اما شما هم مشکل داری عزیزم ! پس برای شما بهترین کار همان میکرو هست اسم IUI رو هم نیار که درصدش خیلی کمه .
2731
سلام مهشیدخانم تبریک میگم عزیزم چندتاسوال داشتم هروقت تئنستی بیاولطف کن جوابموبده آخه میدونم چقدرسرت شلوغه
اول اینکه میدونیدهزینه میکروچقدره؟بعدش اینکه احتمال دوقلویی درمیکروهست یانه؟
ممنونم ازاینکه برام وقت بذاری جای منم نی نی گلت روببوس
عشقم همسرم وزندگیم پسرم قربون دو تاشون برم
مهشید جون راستش دکتر فقط معاینه کرد وگفت که واریکوسل نداره وبعد یه ازمایش خون واسه چک کردن هورمون نوشت که مشکلی نداشت وگفت که احتمال حامله شدن خیلی کمه و دارو جواب نمی ده من خیلی نا امید شدم ولی خب با این حال گفته باید سه ماه دارو استفاده کنه شما فکر میکنین لازمه صبر کنیم؟عزیزم من دبی هستم اگه بخوام بیام تهران واسه میکرو دکتر شما دکترفدائیان زود نوبت میده ؟ ممنون از اینکه جواب دادین دختر نازتو ببوس بای
ناناز جون هزینه میکرو تنها در بیمارستان مهر تهران حدود 800 هزار تومان است با داروهاش چون قیمت دارو متغیره چیزی حدود سه میلیون میشه البته بستگی به نوع دارویی هم که بهت میده داره .
2738
ساقی جان خوشحالم که نوشتی مشکل خاصی نبوده . بهتره خودت با شماره تلفن ایشان تماس بگیری چون خیلی خوب جواب میدن و میتونی شرایط و مشکلات خودتو بهشون بگی . اینم شماره دکتر فدائیان : 11-88982510
به نظر شما اگه من ای یو ای کنم جواب می گیرم من عکس رنگی گرفتم گفتن سالمی آزمایش خونمم سالم بود پریودم منظم هست وروز 14 تخمک گذاری منه شوهرم 6ماه پیش واریکوسلشو عمل کرد آلان تعداد اسپرم70 ملیون وحرکتش10 و قرص پنتوکسیفلین 3ماه استفاده می کنه خودش که می گه بهترم ولی دکتر می گه باید آزمایش بدی آیاای یو ای کنیم جواب میگیریم
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
خانم فاطمیا ! همه چیز شما خوبه بجز حرکت اسپرم . اگر حرکت اسپرم بهتر نشه آی یو آی هم فایده نداره . یکبار آی یو آی کن اگر پاسخ نگرفتی ادامه نده و پول و جون و وقت خودتونو هدر ندهید . شما به راحتی با IVF باردار میشی :
2706