2733
2734
اسدال جان ! در صورتى که آزمایشات مختلف و سونوگرافى، کوچک بودن تخمدانها و کم‏کارى آنها را تأیید کرده باشد باید با استفاده از داروهاى محرک، تخمدانها را تحریک به رها کردن تخمک نمود. گاهى اوقات بیمارانى به مدت طولانى از قرص کلومیفن استفاده نموده‏اند و بالاخره پس از گذشت چندین سال صاحب فرزند شده‏اند. بنابراین ناامید نباش و در این مورد بهتر است با مراکز درمان نازایى بیشتر مشورت کنید.
تینام جان نمیدونم جواب گرفتنش رو یانه!!! ولی چرا دومیلیون!! شاید بهرحال مثل مثلا یه میکرو باید پانکچر بشه وبعد انتقال اینا کل مراحل رو ازابتدا تاانتها ازت میگیرن.............. دارو هم که خوب جداست ولی مثلا یه عمل میکرو حدود 1.400 میشه شاید مابقیش رو اینا پول جنین رو اهدا میکنن..............

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون مهشیدجان من امپولhmgوhcg رو خیلی زدم قرص متفورمین روهم به مدت 3سال خوردم استروژن وپروستروژن هم 6سال میخورم واسه پریودیم که فقط به کمک قرص میشم کلوموفین رو سه بار خوردم که بعد سه بار دکتر گفت نباید بخورم واسه شوهرم هم تجویز کرده بودن حالا هم هر لحظه منتظر بچه هستم واینقدر اعصابم خورد میشه وقتی به بچه فکر میکنم حتی بد جوری معده درد گرفتم که هیچ داروی واسه معدم اثر نمیکنه .........خسته شدم خیلی خسته ام اینقدر خودم رو قانع کردم دیونه شدمممممممممممممممممممممممممممم پس خواهش میکنم کمکم کنیدخواهششششششششششششششششششششششششششششششششششش
تینام جان سلام
در رابطه با گفته بیمارستان در رابطه با جنین اهدایی و ندادن مدرک ادم به شک می افته که حتما از هر بنده خدایی که رفته اونجا ، چند تا از جنین های خوبش را به جای انکه براش انتقال بدهند یا فریز کنند نگه داشتند تا به دیگران بفروشند . البته از این آدمها بعید نیست . اگه این مورد در رابطه با کسایی که نتیجه گرفتند و بچه دار شده باشند که فقط رضایت و توافق اون نفر مطرحه و به بیمارستان مربوط نیست و اگر بچه دار نشده باشند که خودشون نیاز دارند با توجه به این مسایل اگر خودت بتونی مستقیما و بدون دخالت بیمارستان در این زمینه اقدام کنی بهتره و با رضایت صاحب جنین امکان نتیجه گرفتن بیشتر ه تا خدای نکرده از جنین دزدی شده توسط بیمارستان استفاده کنی که آیا صاحبش راضی هست و خودش نمی خواسته
2728

تینام جان یک پیشنهاد هم برات دارم من دقیقا نمی دونم مشکل شما چیست بهتره یک سری به موسسه طب گیاهی بوعلی در قم که موسس اون ال اسحاق هست بزنی و دو ماهی خودت و شوهرت از داروهاشون استفاده کنی خودشون که با اطمینان میگن مشکل ناباروری حل شدنی هست و از نظر طب سنتی هم موضوع سن مهم نیست.
مهشید جان وبقیه دوستهای گلللللللللللللل سلامممممممممممممممم
من جواب آزم ++++++++++++++++ شددددددددددددددددددددددددددد
خدایاااااااااااااشکرتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت
2738
سلام عدنا جان از خوشحالی گریه ام گرفت تبریک فراوان انشا الله که نه ما را به سلامتی طی کنی و جو جوهای قشنگتو بغل کنی
مامان ایلیا چی شد هدیه و بقیه بچه ها خوب هستید چند روز تلفنم قطع بود نتوانستم بیام ببخشید
عقیق جان شما باز هم جنین فریزری دارید من فکر میکنم از کسایی که نتیجه از مثبت میشه و جنین های زیادی دازند اهدا را انجام میدهند ولی چو ن خودشان هماهنگ و پیدا میکنند هزینه ان را میگیزند یه خانمی بار دز شده بود و گفته بود بقیه را نمی خوام و اهدا کرده بود ولی من چون گروه خون او یا ب مثبت میخوام سخت گیر میاد همه حا که اهذا میکنن همین طوره مگر که من کسی را بتوانم پیدا کنم ارزان تر در میاید من چهل سال دارم و شو شو ازو است دو بار با تخمک خودم و اسپرم اهدایی جواب نگرفتم نا امید کامل هستم عزیز من
سلام مهشید جان. من همسرم مشکل کم حرکتی اسپرم داره دوبار برای iui اقدام کردم که تا نمونه گیری از همسرم بیشتر پیش نرفت لطفامی شه کمکم کنید کسی چنین مشکلی داشته ؟میشه با داروی گیاهی درمان بشه؟
سلام مهشید جان. من همسرم مشکل کم حرکتی اسپرم داره دوبار برای iui اقدام کردم که تا نمونه گیری از همسرم بیشتر پیش نرفت لطفامی شه کمکم کنید کسی چنین مشکلی داشته ؟میشه با داروی گیاهی درمان بشه؟
شیلا جان درود بر شما . نخست باید چند چیز را مشخص کنید : 1- آیا خود شما مشکلی ندارید ؟ یعنی آیا از رحم و لوله ها عکس رنگی گرفته اید؟ مشکلی نبوده ؟ رحم سالم و در اندازه طبیعی و بدون فیبروم و .... باید باشه و لوله ها هم فاقد چسبندگی باشه . تخمدان هم سالم و فعال باشه . 2- تعداد اسپرم ها و کیفیت اون چطور بوده ؟ 3- چرا تا نمونه گیری بیشتر پیش نرفت ؟ چه مشکلی بود ؟ بیشتر توضیح بده .
2706