2726
معصومه جان ! عمل زیفت خیلی حساسه و دکتر باید خیلی ماهر باشه چون احتمال آسیب دیدن لوله فالوپ شما هست . چرا میکرو نمیکنی ؟ به هر حال من در میان این دکترها کسی رو ماهر تر از دکتر افسانه فدائیان ندیدم !
مهشید جون میگن درصد عمل زیفت بیشتره و دکتر آل یاسین هم در این مورد تبحر زیادی داره چون این روش رو برای بیشتر بیماران توصیه میکنه . دکتر افسانه کجا عمل میکرو رو انجام میده ؟ آخه من سال گذشته عمل IVF انجام دادم و باردار شدم اما قلب جنین تشکیل نشد و بخاطر همین میخوام یکبار دیگه امتحان کنم و با درصد بالاتر .و احتمال زیفت بیشتر ه
برای شادی روح اموات همه کاربران نی نی سایت یه صلوات محمدی بفرست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مهشید جان سلام خوشحالم از خوشحالیت منم مشکل تنبلی تخمدان دارم و شوهرمم تعداد اسپرماش کمه یه بارم تو مطب دکتر آی یو آی انجام دادم ولی خدا نخواسته تا حالا مامان شم ازت میخوام راهنماییم کنی البته خدا رو شکر با مصرف قرص تخمک تولید میکنم. مچکرم
asdalجان،عزیزم به خدا توکل کن و از ته دلت ازش بخواه در عین اینکه از صمیم قلبت راضی هستی به رضای خودش.اینکه بهت بچه بده یا نه.میدونم خیلی سخته انتظار چون منم هر ماه و هر لحظه دارم این انتظارو میکشم ولی وقتی به خدا و داشته هات فکر میکنی و اینکه تمام تلاشت رو بکنی تا رضایت خودشو جلب کنی اونوقته که آروم میشی.مگه ما برای چی به این دنیا اومدیم؟اینکه به عشق حقیقی برسیم پس همیشه از ته دلت خدا رو شکر کن ودعا کن اما به حکمتشم راضی باش و هیچ موقع ناامید نباش انشاالله به زودی تو و همه اونایی که بچه میخوان از این نعمت برخوردار شن.آمین .مواظب خودت باش.
بد شانسی دیروز قرار بود بریم دکتر که افتاد با مراسم بله و برون این آبجی کوچیکه امروز هم همه دکترا تعیطل هستن دیگه رفت تا یکشنبه / ولی بچه ها خیلی خوب این هورمون تو بدن اومده پائین عرض سه ماه این هورمون به شدت پائین اومده حد نرمال نیست ولی خیلی خوبه که پائین اومده
سلام دوستان من یک غریبه و تازه وارد هستم مدت 5 سال که ازدواج کردم و6ماه پیش تصمیم گرفتم بچه دارشوم 2روزه که متوجه شدم البته با آزمایش شوهرم مشکل داره می خواستم ببینم کسی از شما دکتر نوروزی رو میشناسید
2706