2410
2553
عنوان

طبیعی یا سزارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3510 بازدید | 55 پست
دقیقا!
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
خانم نسیم اینجا (این تایپیک و کلا نی نی سایت ) جایی نیست که بشه ازادانه حرف زد یه سری چیزهای مرموز و مشکوکی هست که نگم بهتره من یکی که حوصله جدل بیهوده رو ندارم واقعا
درمورد سوال عنوان تایپیک باید بگم سزارین و دیگر هیچ ...
همین!
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از ما سوال نکرده که! لازم نیست جواب بدیم. یه مطلب علمی گذاشته

نوشین جان مشکوک مشکوک میکنی خودتو مظلوم جلوه بدی؟

مهتاب جان همین چند ص اخیر این قسمت تبادل نظرو بخون ببین یکی بچه شو به خاطر سزارین از دست داده. یکی از آشناهای ما هم چند ماهه تو بیمارستانه به خاطر عفونت بعد از سزارین...داره میمیره
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2456
مطلب علمی؟!!!
گفتم که حوصله جدل ندارم ...

شیوا میدونی چیه منم مثل شما این تایپیکها رو از اون دست تایپیکها میدونم که به قول شما اومدن یه اسم کاربری زدن برای جو منفی درست کردن برای اون نوع زایمان یعنی یه جورایی شک هم ندارم وگرنه از این فجایع خیلی خیلی بدتر در مورد زایمان طبیعی من به چشم دیدم نه تو تایپیکهای نی نی سایت
از چه دلتنگ شدی ، دلخوشیها کم نیست . . .
البته منم در اون مورد زیاد خوش بین نیستم ولی آشنامون چی؟
یه ایمیل برات میدم جوابمو بده
2714
دیگه نوشین جان آدم از خونه که میره بیرون هزار تا اتفاق ممکنه براش بیفته چه برسه زایمان که هر ساله تو دنیا جون کلی آدمو میگیره.

باور کن چند سال قبل یکی زیر بیهوشی سزارین مرد. این موردیه که من میدونم و لو رفته چون شوهر خواهرم همون بیمارستان پزشک بود.

من نمیگم سزارین مطلقا بده یا طبیعی مطلقا خوبه.

من میگم باید زن ها رو به سمت زایمان طبیعی اصولی و درست سوق بدیم. اگر هم نشد اون وقت سزارین

به همین پاکت نامه کنار عکس با نمک بردیا

بلده چشمک بزنه یا اتفاقی شکار لحظه ها کردی؟
نوشین جان من که روز اولم نیست که تو این سایت هستم که به من میگی اسم کاربری زدی برا جو منفی دادن من رو خیلی ها میشناسن. زایمان به هر حال خطر داره اگه مطلب رو میخوبندی میدیدی که توش نوشته هر زایمانی ممکنه منجر به مرگ مادر یا جنین بشه ولی طبق آمار این تو سزارین بیشتره تا طبیعی. خداییش هم چطوره که تو همه کشور های پیشرفته همه حتی هنرپیشه ها و افراد معروف با اینکه پول سزارین رو دارن اصرار به طبیعی زایمان کردن داران و فقط تو کشور ما و چند تا دیگه کشور جهان سوم هستش که دکتر ها میفهمن بعد میدونستی سازمان بهداشت جهانی وقتی میخاد ببینه شرایط یک کشور برای مادر و نوزاد چگونه هستش یکی از مواردی که میسنجه همین در صد زایمان سزارین هستش? که هرچی بالاتر باشه اون کشور امتیاز کمتری میگیره
منم باز جوابتو دادم

منم با سوق دادن به سزارین مشکل دارم.

من هر کی ازم راجع به زایمان میپرسه تجربه خودمو میگم. با اینکه همه چی عالی بود اما به خاطر نرمش نکردن تو بارداری زایمان من دو ساعت بیشتر طول کشید مامام میگفت گوشتت خیلی سفته! خوب اگه تنبلی نکرده بودم مثل گربه زاییده بودم.

تقصیر خودم بوده. اصولی کار نکردم. به خاطر همین چند تا از دوستامو درست هدایت کردم نمیدونی چه زایمانهایی داشتن. راستش حسودیم شد و دلم برای خودم سوخت!
نسیم جان فکر کنم سوتفاهم شد. نوشین شما رو نگفته..اونی رو گفته که بچه اش به خاطر سزارین مرده
2706