2703
2553
عنوان

مقدار شیر خوردن نوزاد و وزن گیری

118098 بازدید | 23 پست
سلام بچه ها پسر من 4 ماهش تموم شده موقع تولد 2900 و الان 5800 است هر بار که می برمش دکتر میگه رشد بچه خوب نیست دیگه کلافه شدم تازه اصلا شیر خودم رو نمی خوره این جوریه چون با اون اصلا وزن نمی گرفت نمی دونم چی کار کنم خودم رو کشتم خیلی عالی بخوره 600 سی سی در کل شبانه روزه اون هم بیشتر از 60 سی سی در هر وعده نمی خوره نی نی های شما چطورین؟ چیزی برای اشتهای نوزاد هست؟ الان هم فرنی و حریره را شروع کردم دکی گفته بلافاصله بعد شیر بدم که وعده بعدیش عقب نیفته یه راه حلی هم شما بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام. من تازه عضو سایت شدم اما همیشه نظرا ت شما دوستان رو می خوندم و استفاده می کردم. پویان من 5 ماه و ده روزشه. وزن تولدش 3کیلو و 100 بود و الان 6کیلو و 800. احساس می کنم وزنش کمه ، آخه خیلی کم شیر می خوره . 2-3 ساعت یکبار فقط 4 دقیقه شیر خودمو می خوره (البته گاهی تقریبا به زور ). آیا شما هم این مشکل رو دارید یا اطلاعی دارید؟
2714
مادرای نگران چرا واسه خودتون نگرانیها ی کاذب درست میکنید . بابا جان از بزرگ شدن بچتون لذت ببرید . حالشو ببرید. در 5 ماهگی وزن بچه باید دوبرابر وزن تولدش باشه . خوب؟ حالا بچه های شما که وزنشون خیلی خوبه. فوق العاده نیست ولی کاملا طبیعیه.
بعد هم اشتهای بچه ها مثل آدم بزرگا با هم فرق میکنه . من خودم بیاد ندارم که هیچکدوم از بچه های من مثلا 200 سی سی شیر رو یک جا خورده باشن.
بچه هاتونو تحت فشار نذارید . انتظار معقول داشته باشید و خودتون رو هم عذاب ندید.
عزیزم 60 سی سی تو یک وعده خیلی خوبه .........نرماله یعنی و 600 سی سی کافیه وزن دختر شما هم خوبه....
ولی من به وزن دخترم امیدوار شدم.......با این حال هر کس میبینه میگه وای چقدر ریزه .....چقدر کوچیکه و از این حرفا............دختر من الان 2 ماهه است و وزنش 5200 و قدش 59 سانت.............به نظرتون 5200 تو 2 ماهگی کمه؟با این حال بعضیا هی میگن خیلی ریزه؟به نظرتون دختر من ریزه؟
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
عزیزم من دخترم باشیر خودم اصلا وزن نمیگرفت 10 روز فقط 150گرم

دیگه شبی 1شیشه شیرخشک بعضی مواقع هم روزی 2بار

دیدم وزنگیریش خوبه 10 روز 450 گرم اما این اواخر دیدم دخملی دیگه سینه رو نمیگیره ضبح رو حذف کردم و فقط شب میدم

در ضمن اگه باشیشه میدی شیر رو غلیظ درست کن
خدارو دوست دارم واسه اینکه تورو بهم داده**خدارو دوست دارم چون عاشق بودنو یادمو داده
2706