2410
2553
عنوان

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

598515 بازدید | 1290 پست
سلام دوستان

من 2 روز مانده به پریود از بی بی چک با مارک medicore استفاده کردم قبل از 2 دقیقه قسمت T مشکوک بود و در مدت 10 دقیقه یک خط نازک صورتی

کم رنگ افتاد . به نظر شما من باردارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
سلام لی لی جون منم پری شب مارک مدی کور رو تست کردم واسه منم یک خط کمرنگ هاله ای مانند توی قسمت تی اومد اما فردا صبحش مارک بیبی چک اینتک رو استفاده کردم هیچ خبری نبود . بهتره صبر کنی تا حداقل پریود یکروز عقب بیفته . جوت اگر اینجوری خودمون رو امیدوارکنیم و بعد یهویی پریود بشیم خیلی تحملش سخت تره
لی لی جون توکل به خدا ایشالا که نمیشی . الان خیلی زوده یکی دو روز دیگه هم دل داشته باش . منکه امروز دیگه تست نزدم فردا روز پریودمه حتی شاید فردا هم نزدم . عزیزم بهتره بمونی حداقل شب اون روزش بزنی .
منکه دیشب و پری شب همش دارم خواب بیبی چک و پریود و لک و ... میبینم ...
درسته ولی حتی غقب افتادن پریود هم نمی تونه آدم رو امیدوار کنه من که دفعه پیش 8 روز عقب انداختم با این که پری های منظمی داشتم باردار نبودم
به نظرم بهتره امیدوار نباشیم
بذار روز پری تست کن باز اگه + شد و پری نیومد برو آز بده بعد به شوهرت بگو به بقیه هم نگو
من ماه پیش ب ب چک + شد به شوهری گفتم بعدش پری شدم!! خیلیی اذیت شدم
ولی احتمال زیاد بارداری
مبارکهههههههههههههههههههههههههه
خدایا همه از تو میخواهند "بدهی" اما،
من از تو میخواهم "بگیری" خستگی،دلتنگی و غصه ها را ،
از لحظه لحظه ی روزگار همه آنهایی که دوستشان دارم
لی لی جون هیچ علائمی نداری ؟ معده درد ؟ دل درد ؟ نفخ ؟ کمر درد ؟ سرگیجه ؟

سوراخ واژنتو بررسی کنن ببین اثری از لک نمبینی ؟ آخه دو روز مونده بیبی چک نشون نمیده . باید بیشتر صبر کنی . خیلی این دو سه روز آخر تحملشون سخته آد دیووونه میشه
2706