2726
عنوان

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 598595 بازدید | 1290 پست
واااای اه اعصابم خورد شد وقت گیر اوردن ؟ نمیشد بپیچونیشون ؟

لی لی بیخیالش نشو این همه زحمت رو شب رو که ازتون نگرفتن با خیال راحت و آرامش تمام اصلا بهشون فکر نکنید موقع خواب برید تو اتاقتون در رو ببندین و کارتون رو انجام بدین. خدا بخواد میشه . منصرف نشو تو رو خدا تلاشتو بکن .
ایشالا یه چیزی براشون پیش بیاد مهموناتون نتونن بیان :-(
آره ترمه جان اتفاقا پیش گوییت درست بود اون اتفاق پیش اومد و مهمونهای من حتی نتونستند یک روز هم بمونند خیلی خوشحال شدم و با امید خاصی می خواهم شروع کنم روز های 9 و 12 و 14 پری پروژه داشتم مونده 15 و 16 بعد یک روز فاصله میدم و بعد دوباره یک روز دیگه هم به محض احتیاط و بعد دیگه تمام ,فقط دعا کن برام
راستی هر وقت حالت تهوع داشتی ویتامین B6 بخور و صبح ها قبل از بلند شدن از جات بیسکوییت بخور یا یه تیکه نون ولی من فکر کنم بیسکوییت بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واااای لی لی جون خیلی از این خبرت خوشحال شدم خیلی برات از ته دل دعا کرده بودم من معمولا اینجور دعاهام که شبیه نفرینه خوب میگیره ! D:
لی لی کاش شب 13 رو هم میرفتی گمونم شب 13و 14و 15 جزو مهمترین روزها باشه . 13و14 رو دکترم از همه بیشتر تاکید داشت و خیلی تاکید میکرد 13 رو از دست ندیم . اگر فکر میکنی هر روز نزدیکی اسپرم رو ضعیف میکنه این فکر رو فراموش کن غلطه مخصوصا با این چیزایی که سفارش کردم بخورید . امیدوارم این ماه موفق بشی عزیزمممم
2728
مرداد جون هردوتاتون بخورید ولی شوهرت هر روز باید حتما بخوره . ما قرص جوشان ویتامین سی رو میخریدیم و میخوردیم حالا اگر هر روز میتونی کلی پرتقال بخوری که به همون اندازه ویتامین سی به بدندنت برسونی که چه بهتر ولی قرص جوشان راحت تره .
آره ترمه جان حتما" برام دعا کن, رفتن مهمونها برام مثل یک معجزه بود

تاریخ هام شده : 9 12 14 15 16

14 ام را زود شروع کردم یعنی چند دقیقه مونده بود که 14 ام بشه . به هر حال ببینم خدا چی می خواد.

امیدوارم این ماه خدا بهم لطف کنه

ایشالا این ماه مامان میشی لی لی جون از ته ته دلم برات دعا میکنم .
امروز رفتم سونوگرافی دکترم گفت مشکوکه دو قلو باردار باشم !!! دکتر گفت فقط شک دارم دو هفته دیگه قراره باز برم سونو گرافی تا بگه چندتا باردارم و صدای قلب رو بشنوه و بگه کی زامیان میکنم .
تاریخ های پروژه ات هم خوبن فقط دوازدهم رو کاش نمی رفتی . نهم باید نزدیکی میکردی و استراحت میکردی تا اسپرم خوب جمع بشه و بعد یهویی 13و14و15 میرفتی . هر شب شیر موز غلیظ دادی شوشو بخوره ؟ پیاز و مویز و کشمش و ویتامین ای و سی هر شب دادی بخوره ؟ اگر همه اینکارارو کردی تو هم این ماه دو قلو باردار میشی !!!
ترمه جان مبارکه خیلی خوشحالم کردی دیشب هر کاری کردم برات پیام بذارم سایت ارور می داد.
تو رو خدا به خودت برس و خیلی مواظب باش, کندر برای هوش بچه بخور و برای زیبایش هم به و خرما بخور ناشتا.
ترمه جان تاریخ منو شوهرم خراب کرد,الان هم که به زور یک روز فاصله دادم
فقط ترسم از اینه که این ماه فولیکول غالب نداشته باشم
اگه واقعا" معتقدی که دعاهات می گیره برای همگی دعا کن به خصوص برای اونهایی که چندین ساله منتظرند
به امید سلامتی خودت و بچه هات عزیزم
ممنون لی لی جون . کندر رو روزی چقدر بخورم ؟ خیلی بد مزه است استفراغم میگیره . بعضی ها هم میگن بچه رو بیش فعال میکنه . امروز میرم خرما میخرم . اما تو بازار اصلا به ندیدم . مربای به هم بخورم خوبه ؟

شوهرت چطوری تاریختو خراب کرد ؟ نفهمیدم ! میدونی چرا میگم اون روزهای 13و14و15 رو هر روز باید نزدیکی کنی ؟ چون وقتی تخمک آزاد میشه فقط 12تا 24 ساعت فرصت داری اسپرم رو به تخمک برسونی و اگر این وسط تخمکه آزاد بشه و تو توی اون یکروز فاصله باشی زمان طلایی ات رو از دست دادی . به این فکر نکن که فولیکول غالب نداری این فکرهای استرس زا رو از خودت دور کن . هر روز یکی ویتامین ای بخور حتما تخمک آزاد میکنی . لااقل یک بسته کیت تخمک گذاری بخر بسته ای سه تومنه توش 5 تا هست از روز 13 تست بزنی هر وقت خط کمرنگ اومد تا سه روز پشت هم بری . همیشه دعا میکنم که هرچی مصلحت و خیر و صلاح همه هست همون بشه چون ما نمیفهمیم اما خداوند خیر و صلاح ما رو خوب میدونه و هر کارش حکمتی داره که ما نمیفهمیم .
لی لی ایمیلت رو برام بذار . اگر آیدی مسنجر هم داری بذار
عزیزم ترمه جان قسمت نشد تا بفهمم چه طوری کندر رو باید مصرف کرد باید سرچ کنی اگه من دوباره برم نت حتما" برات سرچ می کنم آخه سرعت اینترنتم نسبتا" بالاست.
خرما خیلی تاثیر داره مامان من که سر خواهر کوچیکم خورد از بیمارستان حوری به جای نوزاد زشت قورباغه ای در اومد باورت نمی شه از تماشای نوزاد سیر نمی شدی بس که خوشکل بود.
من هم همیشه فکر می کردم اگه به نباشه حتما" مرباشو بخورم به نظرم مرباشم خوبه
من می خواستم تا 13 ام اقدام نکنم ولی شوهرم گیر داد گفت خیلی وقته اقدام نکردیم خلاصه گیر داد نذاشت تا 13 صبر کنم به خاطر همین تاریخش یکم نامیزون شد ولی من همون روز یکم ترشح چسبونکی دیدم
خریدن کیت تخمک گذاری باشه برای ماه بعد که خدا کنه واقعا" قسمت نشه بخرم و به نظرم روز تخمک گذاری تموم شد دیگه موند برای ماه بعدی اگه خدایی نکرده قسمت نشد
ولی این ماه خیلی تخمک گذاری عجیبی داشتم ترشح چسبونکیم خیلی کم بود برعکس ماههای پیش

ایمیلم : modir.leila@yahoo.com حالا نمی دونم میشه تو یاهو مسنجر ادش کرد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون لی لی جون از توصیه هات . حتما امروز باید برم خرما بخرم . مامانت روزی چقدر خرما میخورد ؟
عزیزم ایشالا هرگز قسمتت نباشه که کیت تخمکگذاری بخری الهی که دو هفته دیگه خبر مادرشدنت رو به من بدی .
به شوشوت بگو یکمی خودشو کنترل کنه نکنه تا این ده پونزده روز بازم دلش بخواد آخه میگن خوب نیست و ممکنه نذاره لقاح بشه خصوصا اینکه اگر اون تو تخلیه کنی . حواست جمع باشه بعد از آخرین نزدیکی به قصد بارداری که نهایتا روز 16 هست دیگه نباید نزدیکی کنی.
حواس ندارم که ایمیلتو گرفته بودم یادم نبود گفته بودی مسنجر نداری . کاش نسب میکردی با هم چت میکردیم اخه خیلی سرعت نتم کمه و به زور تو سایت پیام میذارم.
اصلا تخمکگذاری به ترشحات ربط نداره گلم به این چیزا فکر نکن و فکرتو درگیر نکن من هم اون ماه ترشحاتم خیلی خیلی کم بود اما میبینی که شدم . پس این ها اصل کلی و مطلق نیستن و بگیر نگیر داره عزیزم . خدابخواد خودش میشه . سعی کن تو این 15 روز حسابی استراحت کنی و ورجه وروجه نکن
منو بی خبر نذار .
مامانم اصلا" نمی دونست خرما همچین خاصیتی داره ویارش خرما بود هر وقت هوس می کرد می خورد ولی میگفت خرماها رو میذاشت جلوش همه رو خالی خالی می خورد
ولی به نظرم هر چه زیادتر بخوری بهتره روزی چند وعده بخور هر وعده ده تا هم باشه خوبه,موقع بیکاری تماشای تلوزیون استراحت هم یکی دو تا بنداز دهنت بخور
ترمه جان مطمئنی که منی مانع لقاح میشه آخه من شنیدم بعد از تخمک گذاری دریچه بسته می شه در واقع اون دریچه همیشه بسته است و فقط موقع تخمک گذاری باز میشه یعنی روزهای دیگه هیچ اسپرمی نمی تونه تو رحم بره . فقط به نظر من ارگاسم جای بحث داره که اون هم دکترها به من گفتن ضرری نداره یعنی نزدیکی تا وقتی که سابقه سقط و لکه بینی نداشته باشی ایرادی نداره. و به غیر از اون شوهر من اصلا" قبول نمیکنه تا 14 روز بی خیال بشه تازه برای بچه دار شدن هم کلی خواهش و تمنا کردم اون با خودش فکر میکنه که فقط ماه آخرو باید تحمل کنه و40 روز هم بعد اون.
ترمه جان بعضی وقتها به من احساس پریودی دست می ده به نظرت علتش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2706