2410
2553
عنوان

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 598516 بازدید | 1290 پست
اززبون خیر گذاشتن مریم اینجا خوشحالم و تشکر میکنم چون بیبی جکم دو خط پر رنگه .امیدوارم با آزمایش فردام نتیجه نهایی بگیرم.الان در حال دعا برای بقیه هستم
به سلامتی مادر که بخاطر ما هیکلش به هم خورد !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مارتا جان کتاب ایی چینگ رو می تونی از کتابفروشی های انقلاب هم تهیه کنی ولی تا یکم یاد بگیری طول میکشه البته تفاسیرش طول میکشه یاد بگیری نه فال گرفتنو آخه در تفسیر ایی چینگ تجربه هم موثره من که 10 ساله کتابشو دارم در مواقع مهم ازش استفاده میکنم . احتیاج به 6 سکه یک اندازه داری ولی یکی از سکه ها باید با بقیه در شکل ظاهری( نه در اندازه )فرق داشته باشه. مثلا" سکه 100 تومنی قدیم 5 تا و جدید که پشتش گل داره یکی که جمعا" میشه 6 سکه باید تهیه کنی
ایی چینگ واقعیت داره متاسفانه ، چون من اینو می دونم خیلی به ایی چینگ نزدیک نمی شم که نا امیدم نکنه
سارا جان خوشحال شدم برات انشاالله که بارداری خوبی داشته باشی
2456
ترمه جان پستت رو خوب نخونده بودم من می دونم که تو حتما"خبر همین حاملگی رو به مادرت به عنوان هدیه خواهی داد
عزیز م حتما" اگه دیر وقت هم شد بهم پیام بذار من تا دیر وقت بیدارم
این ماه 6 ماه بود که اقدام میکردم. ماه اول اقدام 29 آذر پری شدم ماه بعدش 30، ماه بعدش 2 ،بعد 3 ،بعد به جای این که 4 باشه 11 پری شدم و این ماه هم که 14 پری شدم
و قبل از اقدام پری هام منظم و 28 هر ماه بود
به نظرت با این توضیحات چه روزهایی برای من مناسبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام لی لی جان از راهنماییهاتون ممنون متاسفانه تهران نیستم ولی تو تبریز هم حتما پیدا میشه من فال خیلی دوست دارم و برام یک دلخوشی هستش نه واقعیت ولی اونهایی هم که زیاد درست دربیاد ادمو میترسونه فدات انشالله به زودی نی نیت رو بغل میگیری این امید بیشتر نینی سایتی هاست
CafeMom Tickers
ممنون مارتا جان انشاالله هممون با هم این روزها رو ببینیم

وقتی برات امید مهمه نباید سراغ ایی چینگ بری .

شاید تو تبریز سختر پیدا بشه ولی میشه . اونهایی که با ایی چینگ مشورت میکنند فقط مواقعی که نتیجه خیلی مهمه

میرن سراغش
2714
سلام لی لی جان دیروز از صبح تا شب هرکاری کردم نتونستم پست بذارم اینجا . اینرنتم مشکل داره متاسفانه باید به فکر راهی برای حل مشکل اینترنتم باشم .
ببخش که نتونستم برات ایمل بزنم تمام سعیمو میکنم زودتر بزنم . ببینم الان میتونم یا نه .
دیروز صبح که رفتم آز دادم بعد رفتم بازار خرید یه چیزایی واسه خوردن تا اومدم خونه 11و نیم بود هرکاری کردم برات پام بذارم نشد که نشد . بعد کاربارامو دیدم عین جنازه افتادم تا 4 شد و دوباره رفتم جواب آز و دکتر .

خوشبختانه بتام خیلی خوب بالا رفته بود و ایندفعه دکتر حرف نا امید کننده نزد . بتام از 315 شده 855 . گفت این مشخص میکنه جنینت زنده هست و خیلی خوب هم داره رشد میکنه چون من حداقل یک و نیم برابر رشد بتا رو در نظر میگیرم اما الحمداله مال تو بهتر رشد کرده دیگه زیاد نگران خارجی رحمی نیستم اما دکتری که شک به این چیزا نمیکنه و حاملگی خارج رحم دیر تشخیص داده میشه بیمارشو به خطر میندازه واسه همینه من وسواس دارم . دیدم بنده خدا راست هم میگه واقعا حاملگی خارج رحم خطرناک و اولش بی صداست و اگر زود تشخیص داده بشه خیلی راحت تر درمون میشه .
دوباره واسم آز نوشتم برای دوشنبه که سه شنبه ببرم مطب نشون بدم چون دوشنبه دکترم نیست . گفت اگر دوشنبه ایشالا رسید به 2000 یعنی دیگه میشه سونو ترانس واژینال انجام داد و میفهمیم کیسه ات تشکیل شده یا نه و بعد از اون حدود یک هفته بعد برای تو سونوی روی شکم میکنم تا بفهمم توی اون کیسه جنین هست یا پوچه ؟!

وااای که چه راه درازی داره لی لی جان تا یه نفس راحت بتونم بکشم از نفس می افتم . وقتی دیروز داشتم آز میدادم وقتی سر سوزن رو کرد تو رگم احساس کردم اون قسمت دستم داره میترکه . باید دوشنبه بگم از یکجا دیگه خوب بگیره .
لی لی هر شب خوابهای آشفته میبینم . هر وقت میخوابم خوابهای آشفته مخرف بی ربط میبینم . نمیدونم چرا اینجوری شدم .
برم یاهو وا کنم ببینم میشه بهت ایمیل کنم یا نه
ببینم تو اصلا" برای باردار شدنت خوشحالی کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من که انقدر تو رو تو استرس دیدم که وقت نشد راجع به مسائل بارداری صحبت کنم

ترمه جان من کارم شده صبح تا شب کیت مثبت رو میذارم جلوم و افسوس می خورم با خودم گفتم اگه قرار باشه سر هر جنینی حرص بخوریم شاید خواست خدا این باشه که 4 تا جنین دیگه سقط کنیم و هر بار حرص خوردن برا هر کدوم آدم رو از زندگی می اندازه به نظرم اومد که کلا" بی تفاوت بودن خوبه چرا که زوم کردن رو هر موضوعی طاقت آدم رو برای تلاش بعدی از بین می بره . اگه 6 ماه پیش به من میگفتن هیچ کدوم از ماهها را باردار نمی شی 100 درصد که نمی تونستم این 6 ماه را تحمل کنم پس ندونستن خودش یک نعمته
از این که اینبار راحت تر از روزهای دیگه ای خوشحالم و مطمئنم که بدون مشکل تمام مراحل بارداری رو طی میکنی
سلام دوستان من دو دوره قبل دوره هام 25 روزه بوده و تقریبا تو همین دو دوره قبل هم که از اسفند ماه میشه متوفورمین خوردم اما اخرین پریودیم که 21 فروردین بود اگه 25 روز در نظر بکیرم باید 14 اردیبهشت پری میشدم که تا الان خبری نیست. به نظرتون کی بی بی چک بذارم؟
2706