2737
2734
عنوان

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 598615 بازدید | 1290 پست
سلام بچه ها خوبین
امروز تولد ستایشه خیلی خسته ام کلی بزن بکوب داشتیم خدا قسمت همه شما بکنه فعلا" حضورم کمرنگ شده چون مودمم سوخته دادم تعمیر وقتی درست شد میام نت
سلام نیلوفرجون دوباره رفتم آز دادم مشکلی نداشت آره حق با توئه از بس فکر کردم دارم دیونه میشم چند وقتی میخوام بیخیال باشم منتظر نباشم هر چی خدا بخواد
تو هم سعی کن همین جوری باشی منم سعی خودمو میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلا بچه ها.
خط بیبی چک کمرنگ بوووود.
چراااااا!
خدای مهربونم ممنونتم.امشب(17/اسفند/92) وقتی ذوق شوهرمو واسه باباشدنش دیدم فهمیدم که واقعا واقعا باید شاکرت باشم. خدایاااا شکرت. این ذوق رو توی وجود همه ی زن و شوهرا قرار بده. خدایا کوچولومو خودت عطا کردی خودتم حفظش کن.
ممنوووووون خدای خوبی ها.
سلام شادی جان. درکت میکنم. متاسفم.
انشاءالله این ماه.....
دعات میکنم دعام کن.
خدای مهربونم ممنونتم.امشب(17/اسفند/92) وقتی ذوق شوهرمو واسه باباشدنش دیدم فهمیدم که واقعا واقعا باید شاکرت باشم. خدایاااا شکرت. این ذوق رو توی وجود همه ی زن و شوهرا قرار بده. خدایا کوچولومو خودت عطا کردی خودتم حفظش کن.
ممنوووووون خدای خوبی ها.
آخه میدونین؟ آزمایش خونم حدوسط بود. آزمایشگاه گفت 50-50 حامله ای ی ی.
تا حالا واسه کسی پیش اومددد ه ه ه ه؟؟؟
ممنوووووون خدای خوبی ها.
2738
2706