2726
عنوان

بی بی چک با خط خیلی کم رنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 598600 بازدید | 1290 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شادی جان روز 21 اصلا جواب نمیده. الکی خودتو تو استرس و هول ننداز.
شب نیلوفری حالتهای هرکی با بقیه فرق می کنه. بعضی ها هم اصلا علائمی ندارن. اصلا قاعده و قانونی تو کار نیست فقط حساس شدن سینه و یه مقدار تهوع و خستگی از عوامل شایع اولیه هست. سرگیجه هم ممکنه همراهش باشه.
ممنون مرداد جون رفتم دکتر سنو داخلی بهم گفته بود فلیکول آزاد کردی یه آمپولم بهم زد hcgیازده قاعدگیم رفتم گفت برو نزدیکی داشته باش باردار می شی خدا کنه باردار بشم آخه منو شوهرم داریم لحظه شماری می کنیم
شادی اشتها ندارم چند روز پشت سر هم حالت تهوع داشتم.ماه قبل سوم پریود شدم اما من همیشه 3 روز جلو میندازم یعنی مباید 30 دی پری میشدم اما بی بی چک همش منفیه.همه میگن واسه تهوع حتما تلقینه بزار چند روز از سوم بگذره بعد تست کن اگه پری نشدی.
قبلا دکتر رفته بودم بهم گقته بود که تنبلی داری بعد چند وقت خوردن قرص ودارو این ماه بهم آمپول داد گفت ماه بعد حامله ای دکترش دکتر خوبی خیلیا رفتن پیشش جواب گرفتن . واسه همینه که خیلی امید وارم حالا خودم به کنار شوهرم اصلا آروم قرار نداره همش منتظره .
2706