2737
2734
ایشون بیمارستان عرفان و البرز هستن . دنبال دکتری هستم که زیر میزی نگیره . دکتری که از اول بارداری پیشش میرفتم هم بهم معرفی کرده بودن و گفته بودن هزینه جدا نمیگیره ولی الان که هفته 34 شدم میگه 1 تومان هزینه تو مطب میگیره!
سلام مستانه جون
من هم خیلی دنبال دکتری بودم که که زیرمیزی نگیره ولی پیدا نشد. ماشااله هیچ کدوم قانع نیستن. فقط تونستم دکتر رو پیدا کنم که منصف تر باشه و کمتر بگیره. اگر خواستی آدرسش رو بهت بدم من تو همین سایت باهاش آشنا شدم. دکتر ترانه حسینی پور
جهان سوم جایی است که هر کسی بخواهد مملکتش را آباد کند،خانه‌اش خراب می‌شود و هر کسی بخواهد خانه‌اش آباد باشد باید در تخریب مملکتش بکوشد.
مرسی عزیزم که جواب دادی. من چون یکی از آشناهامون که خیلی باهاش رودربایسی دارم اییشون معرفی کردن نتونستم مستقیم ازشون بپرسم ولی زنگ زدم از منشیش پرسیدم گفت فقط هزینه بیمارستان هزینه جدا تو مطب نمیگیره . حالا نمیدونم به حرف منشی اعتماد کنم یا نه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دکتر محبوبی را میشناسم.
اسفند 90 در عرفان با ایشون زایمان داشتم. هزینه ی جدا نمیگیرن و بسیار با مسئولیت هستن(روی کارتش شماره ی منزلشون رو نوشتن و چند باری که لازم بود باهاشون تماس بگیرم خیلی راحت پیداشون کردم)
2728
خواهش میکنم
من دوست داشتم طبیعی بشه. کیسه آبم پاره شد و رفتم بیمارستان اما چون پیشرفت زایمان خوب نبود بعد از 6 ساعت سزارین بیحسی از کمر شدم
سوند رو که برام گذاشتن خیلی دردناک بود. به جز این مشکلی نداشتم و روی هم رفته همه چی خوب بود. دچار سردرد و کمر درد هم نشدم.
خود دکتر برای سزارین البرز رو پیشنهاد میده چون هزینه اش کمتر میشه. اما من چون بیمه تکمیلیم با عرفان قرارداد داشت و طبیعی هم میخواستم دکتر گفت عرفان بهتره
من امروز دکترم خودش این دکتر را بهم معرفی کرد چون بیمارستانهایی که دکترم توش کار میکنه طرف قرارداد با بیمه ما نیستند و گفت همکارمه وخیلی عالیه و اینطور که از صحبتهاش متوجه شدم هزینه جدا هم نمیگیره
2738
با اجازه مدیریت تزیینات زیبای نمدی برای اتاق نی نی های نازتون وبلاگ www.honarenamademan.blogfa.com تاپیک http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=802313&PageNumber=1
تزیینات زیبای نمدی http://www.honarenamademan.blogfa.com تاپیک http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=802313
سلام عزیزم من نه ماه بارداری و سزاریم رو با دکتر محبوبی بودم.خییییییلی راضی بودم از ایشوون و عملشون.ابیهوشی کامل بودم سال 89 عرفان. ریالی اضافه پول نمی گیره خیلی با حوصله ست من حتی روزهای جمعه هم پیش اومد مزاحمشون شدم ولی خیلی با حوصله و مهربون جواب سئالامو دادن. در مورد سوند هم اصصصصلا جای نگرانی نداره بیجهت استرس واسه خودتون درست نکنید. تنها نکته ی شایدمنفیی که در مورد ایشون می تونم بگم اینه که خییییییلی ریلکسن و شاید واسه بعضی ها این موضوع مهم باشه که خیلی نازکش نیستن و با مریض خیلی صمیمی نمی شن! ولی مهربون و خوش اخلاق هستن.و البته حاذق!
صدای قلب نیست صدای پای توست که در سینه ام می دوی کافی ست کمی خسته شوی کافی ست بایستی!!
سلام ، من دیروز با ایشون عمل سزارین داشتم ، خانم دکتر محبوبی قرار بود طبیعی دخترمو بیارن ولی چون بند ناف دور بچه پیچیده بود ضربان قلب دخترم کم شده بود ، بیهوشی جنرال خواستم و الان بدون اندکی پول اضافی دخترم تو بغلمه ، ایشون مجبور شدن شش صبح با صورت خواب آلود خودشونو به من برسونن تو بیمارستان عرفان ، به قدری مهربون و خوش اخلاقند و با وجدان کامل کار کار میکنند. من تو دفعات بعد هم ایشون انتخاب میکنم . آسیه امامقلی ٩٤/٠٢/١٧
2706