2703
2553
عنوان

کلینیک نازائی نوید

| مشاهده متن کامل بحث + 97743 بازدید | 60 پست
منم ماه گذشته به نوید رفتم دکتر گفت باید لاپاراسکوپی بشم چون هزینه اش خیلی بالاست نمیتونم گفت که سه و نیم تا چهار میلیون میشه نمیدونم چرا به همه بیماراش پیشنهاد لاپارسکوپی میده؟نمیدونم چکار کنم از خدا کمک میخوام بدون عمل باردار بشم چون ما تهران نیستیم خیلی برامون سخته تهران عمل کنم اونم با این هزینه.14 هم باید پریود بشم خیلی استرس دارم روزها برام به سختی میگذره.بیشتر از خودم برای شوهرم نگرانم خیلی دوست داره پدر بشه .خدایا کمکم کن.
سلام بچه ها..
خواهر شوهر من هم بعد از 2 سقط که علتش کاملا نا معلوم بود به مرکز ناباروری نوید مراجعه کرد..بعد از عمل لاپاراسکوپی ، 6 ماه بعد باردار شد و قلب بچه اش شروع به تپیدن کرد..کار دکتر صاحب کشاف حرف نداره یکبار هزینه می کنید اما برای همیشه حس خوب پدر و مادر شدن و تجربه می کنید..البته اول به خواست خدا بعد دکتر که وسیله ی همون خداست:) به امید رسیدن به آرزوهاتون:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام من تازه عضو شدم چنتا سوال دارم لطفا کمکم کنید
من 4ساله که ازدواج کردم و با ازمایشات متعدد که انجام دادیم فهمیدیم که بیضه شوهرم هیچ اسپرمی تولید نمیکنه و دکتر تنها راه بچه دار شدن را اهدا جنین معرفی کرد حالا میخوام بدونم به کدوم دکتر و کدوم مرکز باید مراجعه کنم آیا جنین فریز شده هست جهت اهدا ؟مراحلش چیه؟هزینش چقدره؟ لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه
نوشین جون شما با همین شماره که دخمل جون نوشته تماس بگیر و ازشون بپرس که جنین اهدایی دارند یه نه؟؟!!

من دوسال پیش که رفتم نوید از خانومی شنیدم که میخواد از جنین اهدایی استفاده کته ... اونا هم خوب راهنماییش

میکردن....

فائزه جون هم لاپرا میکنه و هم آی وی اف و هم زیفت ... کارش عالیه... اصلا معطلی نداره ... تیم خیلی منظم و

خوبی داره .. خوش برخوردن و هر لحظه سوال داشته باشی با آرامش بهت جواب میدن .
2714
2706