2410
2553
عنوان

از پوشک گرفتن نی نی

1512 بازدید | 15 پست
با سلام میخوام دختر بیست ماه هام رو عادتبدم موقع جیش بهم بگه که دیگه پوشکش نکنم ولی وقتی میبرممش دستشویی اصلا جیش نمیکنه فقط با آب بازی میکنه ولی همین که میارمش پوشکش کنم یهو جیش میکنه ،یعنی منظورمو نمیفهمه که میگم جیش کن در روز چندین بار هم میبرمش دستشویی ولی متاسفانه بی فایده است
میخوام ببینم شما از چه سنی بچه هاتونو از پوشک گرفتید و با چه طرفندی تونستید این کار رو انجام بدید
به نظر من زوده
من پسرم دو سال و 7 ماهشه تازه شروع کردم
پاگه الان شرع منی هم خودتو اذیت میکنی هم اونو
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...
تازه بعد از 3 هفته تازه یکی دو روزه که داره میگه مامان جیش دارم
اون هم در روز یکی دو باری هم یه وقتایی یادش میره
آدمی فقط در یک صورت حق دارد به دیگری از بالا نگاه کند، و آن هنگامی است که بخواهد دست کسی که بر زمین افتاده را بگیرد و او را بلند کند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بامامان لیلا موافقم
منم بچهام رو از دو سال نیم به بعد شروع کردم

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
2720
پی پیشم که کلا تو دستشویی نمیکنه
تازه برای پی پی هم میبرمش دستشویی حالش بهم میخوره واسه همین موقع پی پی کردن مجبورم پوشکش کنم
به من هم خیلی ها میگفتن دیره
چیه گنده شده پوشکش میکنی
ولی من هم توی کتاب خوندم و هم از مشاور پرسیدم گفت زدده
گفت بچه ها سه دوره دارن
1. که نوزاد هستن و دستشویشون رو توی پوشک میکنن و نمی فهمن
2 . زمانی که میکنن و بعد میگن که دستشویی کردن
3. زمانی که قبل از انجام بهتون بگن که دستشویی دارن
به من روان شناس گفت تو دوره سوم باید بگیریش از پوشک
ولی اگر عجله داری میتونی بین زمان دوم و سوم هم بگیریش
که من پسرم دستشویی که میکرد می گفت من هم دیدم میشه گرفتش
راستش دختر من پوست خیلی حساسی داره و هر پوشکی که استفده میکنم هم فایده نداره همیشه یا وسط پاهاش جوش زده یا قرمزه به همین خاطر دکترش میگه نباید پوشکش کنی شبا که اصلا پوشکش نمیکنم و یه پلاستیک بزرگ کشیدم روی تختش و روی پلاستیک رو هم ملافه کشیدم تا صبح یکی دو بار شلوار و ملافه ی زیر پاشو عوض میکنم و پوشکش نمیکنم میخوام اگه بشه یاد بگیره در طول روز هم دیگه پوشک نشه
بعدش هم تا یکی دو هفته اصلا ازش توقع نداشته باش
و اگر واقعا عجله داری که بگیریش باید اول بهش یاد بدی اینحا دستشویی و باید چیکار کنی توی دستشویی چون اون اصلا نمی دونه اونجا محل چه کاریه
بهتره چند باری خوت باهاش بری دستشویی و این کارو بکنی تا ببینه و بفهمه
آب بازی هم پسر من هم عاشق آب بازیه هنوز که هنوزه با هاش مشکل دارم
2714
ستاره جون خیلی باید با هاش کار کنی و خیلی خیلی هم باید صبر داشته باشی
چون پسر من هم اوایل نمی دونست اصلا دستشویی واسه چیه و باید چه کاری انجام بده اونجا دقیقا سن دختره شمارو داشت که مبردمش دستشویی می شستمش بهش میگفتم باید اینجا جیش بکنی اینقدر باید بگی تا یاد بگیره
اگه میخواین بچه سر دوسال دیگه جیششو بگه باید از 6 ......7 ماهگی سرپاش بگیرین یا تو قصری بشونین

یکی به خودم بگه زورم میاد سر پا بگیرم

بچه نمیدونه زمان میبره یه بار که سر پا جیش کرد تشویقش کن و هورا بکش تا یاد بگیره و خوشش بیاد از اینکار
سلام
پسر من 2سال و5 ماهشه.جیشش رو میگه اما ببخشیدا پی پیش رو میگه اما باید مای بیبی بکنمش تا پی پی کنه.
با شبها موقعه خواب مای بیبی میکنمش.نمیدونم چیکار کنم.اگه حتی مای بیبیش نکنم به خودش فشار میاره و پی پیش رو نمیره دستشویی
نمیدونم.
از دکتر پرسیدم میگه باید خودش به فهمه تا بره برای پی پی
2706