2726
لطفا بگید چه مارکی و چه مدلی خوبه.نمی خوام کالسکه خیلی سنگین بخرم.لطفا راهنمایی کنید چون اصلا وقت گشتن ندارم.
درسا جان من کالسکه عصایی مارک next خریدم. خیلی سبکه و راحت تا میشه.

صندلی ماشین هم next خریدم. 2-3 ماه پیش خریدم 120 الان فکر کنم شده 170 خیلی هم راضی هستم.

اگه خواستی ایمیل بزن، آدرس بدم بری یه جایی که خیلی ارزونتر از جاهای دیگست.
سخت است یکرنگ ماندن، در دنیایی که مردمش برای پررنگ شدن حاضرند هزار رنگ باشند....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
http://www.ninisite.com/bazaar/detail.asp?itemID=16300
تو همینجا کالسکه عصایی سفری میفروشن
به نظرم خیلی سفریه
یکی از دوستام داره خیلیم راحته واسه نینی
LilySlim Weight loss tickers
زن بودن مثل ققنوس بودن است!هی آتش میگیری وباز ناامید نمی شوی وازخاکسترت زن متولدمیشود!زن قداست دارد..برای بااوبودن بایدمردبود!نه نر...........
صندلی ماشین هم چیکو هم ماکسی کوزی داشتم.هردوشون هم عالی بودند. کالسکه هم عصایی و مبله پیرکاردین داشتم.خوب بودند. ولی کالسکه چیکو فکر کنم بهتره.
گاهی اونقدر خدا زود به خواستمون جواب می ده که باورمون نمی شه از طرف اون بوده...اینجاست که می گیم :"عجب شانسی آوردم"
من کالسکه مک لارن عصایی دارم خیلی استفاده میکنم و واقعا راضیم سبک و راحته و قتی هم جمع میشه جای زیادی نمیگیره ... تازه از نوزادی هم قابل استفاده است چون حالت خوابیده کامل هم داره
صندلی ماشین هم مکسی کوزی مدل توبی دارم که خیلی راضیم اونم زیاد استفاده میکنم از 8 ماه تا 4 سال قابل استفاده است دخترم که خیلی توش راحته و اذیت نمیشه یه کم گرون خریدمش اما به نظرم ارزشش رو داره
من کالسکه کویینی مکسی کوزی گرفتم ...خیلی سبکه وکریر روش سوار میشه راحت جمع میشه و فضای کمی اشغال میکنه. صندلی ماشین هم همون مارک. اما به نظرم برو ومدلها رو از نزدیک ببین.
فروش فوق العاده با قیمت های استثنایی فقط تا پایان 93/6/7 : ست کالسکه کریر و بیس چیکو مدل کورتینا در 5 طرح و رنگ کریر گراکو مدل جونیور در دو رنگ صندلی غذای گراکو در دو طرح بالش بارداری دی روحه اصل در 6 رنگ در فروشگاه اینترنتی نی نی ست www.niniset.com کلوپ : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=30879