2726
آره عزیزم آلبومش رو دیدم و پریسا رو انتخاب کردم. به نظرم کارش نسبت به بقیه آلبومها جدید تر بود. 5 شنبه رفتم گل آرا 4 تا عروس داشت همه شون خوشگل شده بودن. یکی شون با اینکه قیافه ای نداشت ولی خیلی خوب گریمش کرده بودند و رنگ موهاش خییییییلی زیبا بود. در کل همه عروسهاش زیبا بودن.عزیرم حواست باشه تا آبان جای سالنشون عوض میشه. راستی گلبانو چقدر میگیره واسه عروس؟ میدونی؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها سلام میشه به تاپیک من هم بیاین کمکم کنین؟ http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=52566
واژه ترشیده برای دورانیه که زنها هنری جز شوهر کردن نداشتن! برای یک زن توانمند امروزی  ازدواج صرفا یک گزینه هست نه هدف
2728
تارا جون اگه می خوای سمت شرق باشه نزدیک آرایشگاه آتلیه تخت جمشید هست دکورهای خیلی خاص و متنوعی داره کار عکاسیشم معقوله
یه دونه هم من چند تا عکسشو تو یه مزون دیدم خیلی خوشم اومد اسمش لیلیت هست تو خیابون فرشته کارش سبک اروپاییه هر دوشم حدود قیمتشون 1500-600 میشه با آلبوم دیجیتال و میکس فیلم و شاسی و لیت و این چیزا
عزیزم من کلا دوتا عکس بزرگ ازش دیدم تو مزون
یکیش که میگفت شب روشن میشه اما لامپ نداره یکیشم یه عکس بود که عروس و دوماد تو عرشه کشتی گرفته بودن نمی دونم مونتاژ بود یا نه دوتا از دوستام رفتن کاراشو دیدن میگفتن اروپاییه
یکی از دوستام فیلمبرداری دو دوربین با آلبوم دیجیتال 30 در 60 گرفته با عکاسی باغ و آتلیه و دقیقا نمی دونم چند تا لیت و یک یا دو شاسی بزرگ شده حدود 1700
سلام بچه ها من همه پستارو خوندم بیشتر ارایشگاههایی رو که گفتن رفتم دیدم زیبانگار کارش فوقالعاده معمولی بود صوفی هم همه یه شکل بودن گلبانو هم نسبت به قیمتش جالب نبود حالا موندم چکار کنم البته یجا رفتم به اسم مجد زاده کارش حرفهای بود ولی فکر کنم یزره غلیظ بود کسی اونجا رفته میدونین خوبه یا نه ؟کار کتی خواهر دادفر چی ؟بچه ها به دهدم برسین؟خسته شدم دیگه
2706