2410
2553
عروس سرا خوبه یکی از دوستهام عروس اونجا بود و واقعا قشنگش کرده بودن . من نمی دونم خانم طلوع که نوشته لبخند محشره منظورش از محشر چی بوده ؟ شاید ایشون عروس های قشنگ ندیدن که به عروس های لبخند توی آذربایجان می گه قشنگ . من خودم عروس لبخند بودم بیتا جون می گفت صورتم قشنگه و عروس قشنگی خواهم شد اما حقیقت اینه که آرایش من بسیار کم بود و هیچ تغییری در صورتم ایجاد نکرد و دقیقا چهره خودم رابدون هیچ کار هنرمندانه ای روی اون به خودم تحویل دادند علارغم اینکه موهای بلندی داشتم چنان موهام رو جمع کرده بود که اصلا معلوم نبود و هیچ استفاده ای از بلندی موهام نکرد و تقریبا موهام را خوابونده بود کف سرم و چشمام رو خیلی کم آرایش کرد من که خودم چشمام قشنگ بود فکر می کردم خیلی بهترم می کنه اما بی نهایت کم روی چشم هام و همین طور بقیه جاهای صورتم کار کرد .بی نهایت کم . فوق العاده از رفتن به اونجا پشیمونم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عروس سرا خوبه یکی از دوستهام عروس اونجا بود و واقعا قشنگش کرده بودن . من نمی دونم خانم طلوع که نوشته لبخند محشره منظورش از محشر چی بوده ؟ شاید ایشون عروس های قشنگ ندیدن که به عروس های لبخند توی آذربایجان می گه قشنگ . من خودم عروس لبخند بودم بیتا جون می گفت صورتم قشنگه و عروس قشنگی خواهم شد اما حقیقت اینه که آرایش من بسیار کم بود و هیچ تغییری در صورتم ایجاد نکرد و دقیقا چهره خودم رابدون هیچ کار هنرمندانه ای روی اون به خودم تحویل دادند علارغم اینکه موهای بلندی داشتم چنان موهام رو جمع کرده بود که اصلا معلوم نبود و هیچ استفاده ای از بلندی موهام نکرد و تقریبا موهام را خوابونده بود کف سرم و چشمام رو خیلی کم آرایش کرد من که خودم چشمام قشنگ بود فکر می کردم خیلی بهترم می کنه اما بی نهایت کم روی چشم هام و همین طور بقیه جاهای صورتم کار کرد .بی نهایت کم . فوق العاده از رفتن به اونجا پشیمونم.
کلاسیک تو فرمانیه کارش خوبه ولی قیمتاش بالای 1500...من عمم خودش آرایشگره و کار هیچ جا رو قبول نداشت...برای عروسی پسرش گفت نمیرسم عروسم رو خودم درست کنم انقدر دنبال آرایشگاه رفت تا کلاسیک پیدا کرد...عروسش هم واقعا خوب شده بود.......
2456
2714
سلام شراره جون،منم از کار نگین خوشم اومده و یه عروسشو دیدم ناز بود ولی من قبل عروسو ندیده بودم نمیتونم راحت تصمیم بگیرم،جمعه 1 مرداد فک کنم 3 تا عروس داشته باشه اگه میتونی برو حتما عروساشو ببین چون من اول از کار عاطفه خوشم اومد و یه عروسشو دیدم خوب بود ولی یه روز ک 5 تا عروس داشت رفتم اصلا خوشم نیومد همه عروساش شبیه هم بودن،همه شون یه رنگ بودن
تارا جان چندتا آرایشگاه خوب تهرانپارس هست که همه شعبه های گل سرخن
گل آرا-گلرخ-گلها
خود گل سرخ عروسش 400و 550 هست
من گل آرا رزرو کردم عروس ویژه 350
گلرخ هم 300 هست برو کارشون ببین عروس زیاد دارن سر ظهر مثلا 5شنبه برو که عروسهای زیادی ببینی
منم عروسیم آبانه
2706