2410
2553
سلام
من سعی می کنم برای سلامتی پوست و بدنم هر شب مقداری سرکه سیب خانگی و خالصی رو که از محل معتبری تهیه می کنم با یک لیوان آب بخورم و روزهایی که پوستم در معرض دود و آلودگی قرار گرفته، مقداری از اونو به یک تکه پنبه آغشته می کنم و پوستم رو با اون پاک می کنم. برای پاک کردن آرایش روزانه، از پنبه و ماست پرچرب به عنوان شیر پاکن استفاده می کنم. هر روز یک قرص آهن با یک پرتقال یا کیوی(که حاوی ویتامیت سی غراوانند و به جذب بهتر آهن کمک می کنند) می خورم. شبها قبل از خواب صورتم رو حتما با یک شوینده غیر صابونی مخصوص صورت (فیس واش) می شورم، بعد از خشک کردن صورت که با گذاشتن حوله روی صورت (بدون اینکه به صورتم بکشم) انجامش میدم، به دور چشمهام کرم ضد چروک می زنم، به ابروهام محلول رویش و تقویت ابرو و به بقیه صورتم روغن زیتون. کف پاهام رو هم هر زمان که لازم میبینم با کرم ضد ترک چرب میکنم و یه پاپوش نسبتا ضخیم رو چند ساعت به پا می کنم (حتما پاها تازه شسته شده و کمی رطوبت داشته باشند)، هر شب قبل از خواب یا هر روز بعد از بیداری دوش میگیرم ولی اگر به هر دلیلی نتونستم دوش بگیرم، حتما پاهامو با صابون ملایم و آب ولرم می شورم. هر روز 2 بار و هربار بعد از خوردن شیرینی دندونامو به طرز صحیحی که از دوستم که دندونپزشکند یاد گرفتم مسواک می زنم، حتما نخ می کشم، هفته ای یکبار دهانشویه استفاده می کنم. چند روز یکبار هم آدامس بدون شکر زلایتول دار می جوم. در موقع انجام کارهای خونه شکمم رو منقبض میکنم که سهم زیادی در جلوگیری از افتادگیش داره. موهام رو حتما با رنگ موی فاقد آمونیاک و چند ماه یکبار رنگ می زنم، بعد از شستن رنگ ماسک غنی محافظت مو رو می زنم. تا چند بار بعد از رنگ زدن از شامپوی اسیدی استفاده می کنم که به ثبات رنگ کمک و از زبر شدن موها جلوگیری می کنه. مواقع دیگه هم یک روز در میان از شامپوی تقویت ریشه مو استفاده می کنم. سعی می کنم هر روز جوشانده سبوس برنج بخورم و یک تار موی سفید هم ندارم.چند وقت یکبار هم موهام رو با ماء الشعیر تلخ شستشو میدم.بسته به شرایط سالانه یک تا دو بار هم به مدت یک ماه از سرم های ضد ریزش مو استفاده می کنم. شب ها از لباس زیر استفاده نمی کنم تا اکسیژن کافی رو به کل بدنم برسونم.هفته ای یکبار بخور بابونه میدم و بعدش صورتم رو با آب خیار خنک می شورم.اگر در طی روز خیلی سر پا باشم قبل از خواب کرم رفع خستگی پا می زنم. برای سلامتی و آرامش اعصاب هر چند بار در روز که لازم باشه نوشیدن چای سبز، جوشانده آویشن و اسطوخدوس رو از دست نمی دم.هر زمان که شرایط اجازه بده از خوردن سیر غافل نمی شم. سعی می کنم هر صبح عسل و لیموترش رو با آب و هر شب کاهو رو با آبلیمو ، سرکه یا آب نارنج بخورم.

شما هم از خودتون بگید...

خوشحالم که این تاپیک در حدود سه ماه فعالیتش به دویستمین صفحه خودش نزدیک شد و به رقم بازدید باور نکردنی 125000 بازدید دست یافت. از اونجا که این تاپیک داره خیلی سریع رشد میکنه برای عزیزانی که تازه به جمع دوست داشتنی و پر انرژی ما پیوستند هر روز تغییراتی در همینجا داده خواهد شد تا راحتتر و سریعتر به موضوعات مورد علاقشون دسترسی داشته باشند. خواهشمندم هر کدوم از دوستان که با ماسک ها و برندهای معرفی شده اشنایی دارند یا اطلاعی دارند با ما هم درمیون بگذارند تا تجربه مطمئن تری داشته باشیم.
با طراوت باشید؛ طلا.

هر کسی به چه نحوی به خودش رسیدگی می کنه؟: صفحه 49
روش های جلوگیری و درمان چین و چروک: صفحه 58
انواع کرم های ضد آفتاب: صفحه 63
مراقبت از ناخن: صفحه 12
مراقبت از چشم ها: صفحه 59
ماسک برای جرم گیری و روشن تر شدن پوست: صفحه 49
ژل بهداشتی بانوان: صفحه 49
مراقبت از زیر بغل: صفحه 49
روش های از بین بردن موهای زائد صورت وبدن: صفحه 49
مراقبت از پا: صفحه 49
روش های مقابله و درمان جوش: صفحه 52
روش از بین بردن سیاهی گردن: صفحه 52
شامپوی مناسب برای کودکان به انضمام عکس: صفحه 52
رسیدگی به مو و ابرو: صفحه 53
مراقبت از دهان و دندان: صفحه 53
مراقبت از دست ها: صفحه 53
مراقبت از پاها: صفحه
جلوگیری و از بین بردن ترک های ناشی از بارداری و چاقی و لاغری: صفحه 53
شیر و زیبایی: صفحه 8 (بهار مامان متین)
معجزه جوش شیرین: صفحه 8 (Hana)
معرفی لوسیون های بدن و تجارب استفاده از آنها: صفحه 59
تغذیه صحیح و زیبایی: صفحه 59
خواب و استراحت و زیبایی: صفحه 59
کراتینه کردن مو: صفحه 62 (آندیا تهران)
آرامش اعصاب و زیبایی: صفحه 63
بعضی از این عادت های سالم و موثر برای داشتن پوست شفاف و صاف: صفحه61 (مارال)
مزایای استفاده از شیر پاکن: صفحه 61 (مارال)
کرم آ اچ آ (از بین برنده لکها، ضد چروک، کاهش دهنده منافذ باز پوستی): صفحه 189 (آرامش)
کرم رتین آ(از بین برنده لکها، ضد چروک، کاهش دهنده منافذ باز پوستی): صفحه 196 (طلا)

به مرور صفحات جدید به این پست افزوده خواهد شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم برای پوستم از ماسکهای جوش شیرین و خیار و تخم مرغ و روغن زیتون هفتگی استفاده میکنم
دندونهامو هفتهای یه بار با جوش شیرین میشویم
منم گاهی شکممو منقبض میکنم
گاهی گل گاوزبون برای راحتی اعصابم میخورم
تو غذاها از زیره استفاده میکنم
گوشت نمیخورم چون گیاهخوارم
چایی رو با کشمش و نبات و دارچین وزنجبیل میخورم
دیگه.....
ارکان و رونیکا عشقهای من ❤️💚💜💙💛
2714
چه تایپیک خوبی ، منم همین جور، طلا جــــــــــــون جوشانده سبوس برنج بنظرتون تشدید آکنه نمیکنه یا جوش بزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چند روزی استفاده کردم احساس کردم صورتم جوش میزنه؟؟؟ ممکنه جوش بزنه یا من اشتباه کردم که از سبوسه گلم؟؟؟.
به جای نوشابه دوغ میخورم
از بخور بابونه استفاده میکنم
سبزی زیاد میخورم
ارایش زیاد نمیکنم
بند نمیاندازم چون زیاد مو تو صورتم نیست
به موهام روغن زیتون و سرم کریستال میزنم
ارکان و رونیکا عشقهای من ❤️💚💜💙💛
2706