2733
2734
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162600 بازدید | 8784 پست

ارامش جان در صفحه 189 توضیح دادند من خودم از ویتامین ا و رتینول استفاده میکنم هر شب

البته فکر کنم اولش باید یه شب در میان استفاده کنی تا پوستت عادت کنه بعد هر شب می تونی بزنی در طول روز حتما مرطوب کننده مناسب پوستت و ضد افتاب استفاده کنی...
چراغ زندگیم دخترم علیا...
عشق و نفسم دخترم علیا...
من گاهی با شامپو بچه فیروز چشممو میشورم .البته کسی گفت پوست دور چشمت نازک میشه .ولی الان برای پاک کردن آرایش از دستمال مرطوب لوسین و گاهی پنبه ریز استفاده میکنم .آهان یه سوال لایه بردار پوستمو خشک و پوست پوست میکنه ؟ یا نه ؟ برای جلوگیری از خشکی چیکار کنم ؟؟؟ژل چی بگیرم چه مارکی گرون نباشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دنیا مامان علیا، لاپرری یا همون لاپققی یه برند سوئدی اگه اشتباه نکنم. تو مرکز خرید گلستان من دیدم استندشو. قیمت کرماش بالای یک میلیون تومن بود چون می گفت خاویار داره. فک نکنم کسی بتونه به این راحتی بخرتش
2738
همراز جان دیدنشم لیاقت میخواد واقعا

مامی جون مرطوب کننده تو نمیشناسم
من خودم با ترتینوئین پوستم خشک شده و الان مای گرفتم اگه بتونی یه کرمی بگیری که الوئه ورا داشته باشه خوبه
اگه نه یه کپسول ویتامین ای باز کن روغنشو بزن
اگه پوستت چرب و جوشی نیست برات خوبه
2706