2726
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162459 بازدید | 8784 پست
سلام
صبح پاییزیتون بخیر

دوستان کسی از ضد آفتاب لارو اینجا استفاده کرده آخه من می خوام یک جایگزین بجای کرم پودر استفاده کنم احساس می کنم حالت کرم پودری الارو خوبه اما دو نوع داره یکی برای پوست های چرب و یک نوع برای پوست های خشک و از اونجایی که من پوستم معمولی رو به خشکه مسلما باید از نوع دوم استفاده کنم اما می ترسم خیلی حالت چربی داشته باشه نوع پوست های چربش هم می ترسم پوستم رو خشک کنه شماها تجربه ای دارین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلاممممممممم دوستای گل. ممنون از مطالب جالب و مفیدی که اینجا میذارین....من هنوز صفحات اولشم.......لطفا منو راهنمایی کنین..به نظرتون برای محو کردن کک و مک بهتره از کرم پور استفاده کنم یا پن کیک؟ هر کدوم چه مارکی؟ و اینکه کرم دور چشم چی خوبه؟ بادی اسپلش خوب با بوی خوب چی یراغ دارین؟ ممنونم
2728
فدی جان من الارو دارم ولی فقط رنگاش فرق می کرد موقعی که می خواستم بخرم سه تا رنگ داشت یا دو تا یادم نیست من روشن ترینش را گرفتم که بازم یه درجه شاید از پوست روشن تره زیاد سفید نمی کنه ولی خیلی خوب پوشش می ده من که راضیم و به جای کرم پودرم استفاده می کنم ولی برای پوست خشک وچربش جدا نبود من پوستم خشکه اینم زیاد چرب نمی کنه ولی خوبه
سلام.میشه جواب منو بدین من پوستم خشکه وچروکای ریزی داره نمیدونم چی استفاده کنم؟ از کرم ضد چروک استفاده کنم تاثیری داره یا نه؟چه مارکی باشه؟ یا راه درمانی بلدین به منم یاد بدین؟
خدا جون حاجت منو بده
سلام
بچه هامن از ترتینوئین به سینم میزنم خارش بمقدار کمی دارم ولی پوست ریزی ندارم چیکار کنم داشته یاشم؟
خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
ناناز جان من اگر جای شما بودم بجای استفاده از کرم پودر بدنبال راهی برای محو کردن کک و مک بودم عزیزم تمام کرم های روشن کننده خصوصا هیدورکینون دار و تا حدودی لایه بردارها این خاصیت رو داره ایرانی های آردن و سی گل و مدیلن و خارجی ها دپی وایت و نئوستراتا و استادرم

کرم پودر کاور مارک خیلی خوب پوشش میده اما من خودم استفاده نکردم
فدی جان ممنون از راهنمایی ات......ولی هر روز که میام سرکار باید یه چیزی بزنم دیگه؟ من دیگه جدیدا ضدآفتاب نمیزنم احساس میکنم از وقتی ضدآفتاب زدم لکهای صورتم بیشتر شده.....یعنی برم داروخونه بگم کرم روشن کننده نئوستراتا میخوام؟ همین> راستی خدانکنه جای من باشی با این پوست افتضاحم......
ناناز جان بد نیست با یک دکتر خوب مشورت کنی من نشنیده بودم ضد آفتاب ایجاد لک کنه اخه همه دکترها میگن باید از ضد آفتاب استفاده کنیم عزیزم

آره عزیزم اگه بری داروخونه و بگی محصولات ضد لک و روشن کننده می خوام کلی محصول بهت معرفی می کنن عزیزم

منم بیشتر وقتها تو محل کارم یک کرم پودر سبک میزنم که ضد آفتاب هم داره اما الام می خوام یک ضد آفتای کرم پودری بگیرم شاید الارو

ضد آفتابت چیه عزیزم
سلام به همه
وای من پوستم خیلی خشک شده
دیگه ا اچ ا هم نزدم ولی روی گونه هام و کناره های لبم شدیدا خشک شده
دیگه پوسته ریزی ندارم ولی خشکه پوستم
مداوم دارم مرطوبی اینگرید میله رو میزنم
+ مرطوبی اوریاژ
به نظرتون چیکار کنم؟
یعنی پوستم دیگه خشک شده و باید از محصولات مخصوص پوست خشک استفاده کنم؟

میتونم پورریفاینر استفاده کنم هنوز؟

بچه ها من هنوز تصمیم نگرفتم واسه ضدافتاب

فدی جون اگه سرچت درباره الارو به نتیجه رسید منم سهیم کن خانومی
2706