2726
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162420 بازدید | 8784 پست
سحر جان اکنومگا 200واسه جوش هست خیلی خوبه
ترتینوئین رو از قسمت دارویی گرفتم500تومان ناقابل
عزیزم اول هر 3شب بزن
من یکی دوشب درمیون پشت سر هم زدم امروز خیلی پوسته ریزی داشتم
ا اچ ا هم همزمان میزنم پوسته ریزیم بیشتر شده
ژلی که من دارم واسه شستشویه
خیلی خوب بود جوشارو از بین برد
اکنومگا هم خوبه مداوم باید بزنی
عزیزممممم اگه هر سوالی داری بپرس اینجا همه دوستان به همه کمک میکنن

افرین می می جان خوش به حالت
که به این نتیجه رسیدی
ادم فقط باید خودش به فکر خودش باشه وگرنه هیچکی دلش به حالت نمیسوزه
ببینم بازم بگو چیکارا میکنی؟
واسه پر شدن ابرو تجربه ای نداری؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام
دوستان من آچ آ مدلین می زنم الان شب چهارم هست وقتی می زنم صورتم تا یک ربع سوزش داره مال شما هم همین طوره؟ و پوست ریزی هم ندارم درواقع هیچ اثری وتغییری رو پوستم ایجاد نشده
نیکی جان بازم ممنون از جوابت مرسی گلم

اره نیکی جون ا اچ ا من مارکش آردن من 4 شبه دارم میزنم تازه اونم یک شب درمیون یک شب ا اچ ا یک شب لوسیون ضد چروک و ویتامین سی اردن فعلا که تغییر فاحشی ندیدم ولی احساس میکنم پوستم کمی خیلییییی کم بهتر شده تا ببینم چی میشه با یکی دوبار زدن زیاد اثر نمیکنه امیدوارم هلووووو بشم هههههه
سمی جان من مدیلن خریدم اما هنوز استفاده نکردم اگه برای اولین باره که داری لایه بردارها رو امتحان میکنی این سوزش طبیعیه بخصوص اگه پوستت خشکه

فکر کنم 6 روز پیش بهتون گفتم دور چشم نئوستراتا 52000 تومان شده اما دیروز که رفتم بخرم شده بود 61000 تومان
هر چیزی که می خواهید تا سال آینده استفاده کنید حتما بخرید نمی دونم چرا اینطوری شده اوضاع
فروشنده داروخونه بهم می گفت اگه بچه کوچیک دارید و پوشک استفاده می کنید حتما تا فردا بخرید پوشک مای بیبی از فردا 3000 تومان گرون میشه
مملکته ما داریم ؟؟؟؟؟

سلام صبح به خیر
وایییییییی فدی جون ؟ چه خبره؟
خدا بخیر کنه همین جنسای ایرونیم داره میره بالا چه برسه به خارجیش

ماری جون ممنون

سحر جون ایشالا که هلوتر میشی عزیزم فقط هی بیا خبر بده چیکار میکنی و چه اتفاقایی میفته

بچه ها منم شنیدم لایه بردارها رو از پاییز به بعد استفاده کنین
ولی من از خونه بیرون نمیرم و تو خونه هم ضدافتاب میزنم
آآآآما!
بنده رو به پاییز پوستم خشک میشه و سوزش و خشکی داره
حتی پسر کوچیکمم همینطوره براش کلد کدم ماستلا میزنم
ولی به نظرتون با این اوضاع میتونم پاییزم ادامه بدم ا اچ ا رو؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

راستی برای تقویت ابرو و پرشدنش درمون خونگی کسی سراغ نداره؟
سلام به همگی دو روز نبودم دلم تنگ شده بود.. خبر های خوش شنیدم پوست ها رو به بهبوده...

* تک سوار جون منم چند وقت پیش همچین چیزی رو سینم دیدم دقیقا زیرپوستمه
با شک و گریه که سرطان گرفتم رفتم دکتر.. معایتنه کرد گفت این چربیه که زیر پوست جمع شده

بچه ایییییییییییییییییی؟!سرطان توی بافت سینه بوجود میاد...

* می می جوووووووووون از دست تو... شوهرت می گه بیااااا برو دیگه ...خوب دلش ضعف رفت هی جلوش قر و ادا میای...چشمک

* فدی و نیکی جون خوشحالم که لکه های بد جنس محو شدن
نیکی جون برای ابرو توی خونه من قرص ضد بارداری و سیر رو شنیدم خوبه موهای ریخته ابرو رو درمیاره

در مورد لایه بردار و پاییز هم صحت داره چون آفتاب کمتره و اطمینان بیشتره

البته برای منی که همش تو اداره یا خونه جلوی مونیتورم زیاد فرقی نمی کنه

... منم دو سه هفته است دارم دوباره رتین آ می زنم... پوستم تازه داره پوسته میشه...

البته حواستون باشه به دور لبتون نزنید چون شب آب می شه می ریزه رو لب ....

و تا چند روز لب ورم کرده و قرمز و پوسته پوسته خواهید اشت ...
حالا فکر کنید ملت چی فکر می کنن... چشمک
نیکی جون پی اچ آ برای پوست های خشکه خوب اون رو بزن

آوا جان من هم شرایط تو رو دارم پاییز و تابستونم فرقی با هم نمی کنه اما جالبه که من تا الان که ترتینوئین رو زدم پوسته ریزی بمعنای واقعی ندیدم روزهای اول دور لبم که اون هم اشتباهی زده بودم و یک مقدار روی جای جوش هام وگرنه تا بحال پیشونیم حتی یک پوسته ریز هم نداده
یا پوستم کلفته یا من کم می زنم
البته با همین مقدار هم که میزنم بعد از هر چند روز یه استراحتی باید به پوستم بدم چون سوزشش زیاد میشه حتی وقتی پسرکم رو بغل می کنم اگه موهاشو رو بصورتم بماله واقعا احساس سوزش می کنم
سلام بچه ها.بادام تلخ سوخته واسه پر شدن ابرو خوبه.طرز تهیشو نمیدونم مامانم درست میکنه ازش میپرسم.یه چیز دیگه هم هست مرغ یه چربی داره میسوزونن میزنن به ابرو اونم یه ارایشگر به خالم گفته بود
می می جان بادام مفیده اما بخشی از مرغ رو که بعضی ها می سوزنن و استفاده می کنن واقعا مضره عزیزم این قسمت همون بقول پسرم قمبل مرغه که محل تزریق انواع هورمونها و آمپول هاست در واقع چون منشا هورمونی داره ممکنه اثر گذار باشه برای همین هم می گن حتما پوست مرغ رو بگیرن چون عوارض داره مثل کیست و پر مویی این هورمونهای تزریقی به تمام پوست مرغ نفوذ می کنن. خلاصه بهتره استفاده نشه عزیزم

فعلا کرم تقویت کننده ایروی سریتا و روغن فندق بیشترین تاثر رو در پر کردن ابرو داشته

2706