2726
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162472 بازدید | 8784 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام و شب بخیر
تک سوار جان متوجه نشدم دقیقا جوشه ؟ شایدم کیست باشه
البته از نوع ارومش

می می جان بیشتر بگو خانومی
چه ا اچ ایی میزنی؟ و با چه ترتیبی میزنی ترتینوئین رو؟ پوستت خشکه؟ که ویتامین ای میزینی؟
2728
سلام به همگی 2 روزی خدمتتون نرسیده بودم چون سرما خورده بودم اساسی تا حدی که جون نداشتم یک کرم به صورتم بزنم اما این حالتم باعث شد اون لکه ای که رو صورتم مونده بر اثر استفاده از ترتینوئین بره

این پماد ترتینوئین یه جورایی سکته آوره هر دفعه که میزنی یک واکنشی تو پوست ایجاد می کنه من که این چند روز همش پشیمون بودم و می ترسیدم صورتم لکه شده باشه کلی بخودم بد و بیراه گفتم که صورتم رو عیبدار کردم اما خدا رو شکر بخیر گذشت
سلام صبح به خیر
فدی جون بلا دوره ایشالا
الان بهتری؟
خوب خدا رو شکر من میدونستم لکه هه پایدار نیست اخه منم گفته بودم جای یکی دوتا جوش که بهم چسبیده بود روی گونه ام تبدیل شده بود به یه نیم سکه خوشگل قرمز ولی خودش رفع شد

تک سوار جان راستش نمیدونم صبر کن بچه ها بیان راهنماییت میکنن

و اما خودم:
امروز صورتم پوسته پوسته شده دیشبم ا اچ ا زدم
حالا نمیدونم ترتینوئینو امشب ادامه بدم؟ یا بذارم پوسته ها خوب بشن؟

بچه ها اگه با این پوسته ها کرم پودر بزنم واسه مهمونی که دیده نشه چجوریه؟ خوبه؟ یا بازم دیده میشه؟
فدی جون شما که پوسته میشدی و اداره میرفتی چیکار میکردی تو اداره؟
نیکی جان اگه حموم میری و سفیداب داری خیلی آروم به پوستت بمال پوسته ها می ریزن من این کار رو می کردم بعد کرم پودر می زدم خیلی معلوم نمی شدند

البته من با پی اچ آ اصلا پوسته نداشتم با ترتینوئین این حالت روی جوش هام و دور لبم بوجود می اومد
ایول سفیداب خوبه؟ راستش من میترسم صورتو لک کنه
ببین شوهرم تازه گرفته ولی سفیداباش مثل قدیمیا نیست
مثل صابونه یعنی وقتی رو پوست میکشی لول نمیشه ولی لیز میشه به نظرت بزنم؟
نیکی جون یک دنیا ممنون که جواب سوالاتمو دادی مرسی عزیزم ...

ببخشید دوباره سوال دارم ........میخواستم بپرسم ترتینو ئین رو از قسمت داروخانه اش گرفتی یا قسمت لوازم ارایشی بهداشتی و اینکه چند خریدی ؟؟

در ضمن اگه هفته 2 بار بزنم پوسته ریزیش چه طوریه زیاده یا کم اخه من چند سال پیش یک کرم دکتر بهم داد که میزدم اسمش یادم نیست اینقدر پوسته ریزی داشتم که روم نمیشد برم بیرون یا حتی ارایش کنم اینقدر پوسته پوسته میشد صورتم که هر چی کرم و پنکک میزدم بازم پوسته ریزی داشتم .......دوست دارم پوسته ریزی داشته باشم ولی نه اونقدر که بیرون باشم و پوستم پوسته پوسته بشه مال شما چطوریه ؟

راستی ژل اکسفولیاک شما شبیه ژل مال من مثل کرم میمونه تقریبا زرد رنگه ژل مانند نیست اسمش اکنومگا اکسفولیاک 200 هست .....................راستی روزها هم میشه استفاده کرد یا فقط شبها

ببخشید من واقعا شرمنده ام خیلی سوال کردم میبوسمتتتتتتتتتتتتت
بچه ها باید بگم پوستم خیلی خوب شد ه.اولاش ترتینویین و خیلی کم میزدم به جای جوشام.کرم ضد جوش حاوی اچ ا اوریاز رو هم یک شب در میان میزدم.روزا هم کپسول ویتامین ای. و هفته ای یکی دو بار ماسک هر چی گیرم بیاد میزنم.یه2 تا چروک کوچیک هم تو پیشونیم داشتم که خیلی محو شده.دیشبم ترتینوئین و زدم به همه پوستم .یه ذره امروز پوستم پوسته پوسته شده .اونم خیلی کم
نیکی جون پوستم مختلط هست.تک سوار جون ترتینویین و به جوش و جای جوشام میزنم خیلی کم.ولی بچه ها با یه شب انتظار نداشته باشید هلو بشید کم کم .گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی.ولی به این نتیجه رسیدم که پوست و نباید ولش کرد مثل گل باید بهش رسید.صبحها با کلین کلیر مخصوص شستشوی روزانست میشورم مثل اسکراپ می مونه.ارایشمم با شیر پاککن مای پاک میکنمم و بعدش با فیس واش بایودرما مخخصوص پوست مختلط میشورم.روغن زیتون به ابروهام میزنم.روغن فندق زیر چشام که مستعد چروک.خلاصه به خودم میرسم .شو شو هم هی میگه ول کن بیاااااااااااااااااااااااااااااااااا
2706