2726
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162457 بازدید | 8784 پست
آوای عزیز هیچ کدوم ما اینجا تخصص پوست و مو نداریم عزیزم پس در صورتی می تونیم اظهار نظر کنیم که تجربه اش رو داشته باشیم و یا در اون مورد مطالعه کرده باشیم ( البته صاحب تایپک طلاجان و چند تا از دوستان از این قاعده مستثی هستن)

اگه یه بحثی بیشتر دنبال میشه فکر کنم دوستان دیگر هم می تونن ازش استفاده کنن و یا حداقل بر اساس اون برای خودشون تصمیم گیری کنند .

خانومی عزیز چه عجب منتظرت بودم چون یادمه یه جایی در مورد این
جوش ها به من پیش آگاهی داده بودی .قبلا تجربه اش کرده بودی ؟

نیکی جون تازگی ها از چه کرم هایی استفاده کردی ؟ نزدیک پریودت نیست ؟
فرشته جان در مورد مصرف آداپالان این دستورو خودم دیدم که مادر دوستم که متخصص پوسته ( دکتر نرگس علیزاده) - دکتر باریک بین- دکتر نسرین زند ( متخصص پوست ) و دکتر فرح وکیل میگن!! یعنی اینکه کسی که تا حالا نزده یهو شروع کنه هر شب بزنه به نظر من منطقی نیست شاید شما قبلا هم استفاده کرده بودین و مشکلی براتون پیش نیومده ولی میدونم کسی که تا حالا نزده بهتره اینشکلی شروع نکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوستان خوبه اگه می تونیم جواب سایر خوانندگان رو بدیم دو کلمه بنویسیم تا اینجا رونق و دلگرمی بیشتری داشته باشه نه برای 5-6 نفر خاص بچرخه!

حتی تجربه شخصی خودمون رو بگیم شاید بدرد کسی بخوره
من می بینم یک عده فقط میان موضوع مورد علاقه خودشون رو پیگیری میکنند.

اینجا تاپیک تبادل نظره... ما هم از سایرین یاد می گیریم پس تجربیات خودمون رو دراختیار م بذاریم یا لااقل بگیم من اطلاعی ندارم...

خود من هرچی تجربه کردم و این ور اون ور خوندم میام می نویسم .. ولی چند بار سوال کردم هیچی ندیدم....!!!
کاملا موافقم منم تاحالا هرچی سوال کردم چه راجع به پوست چه مو جواب نگرفتم.کل تاپیکم از اول تا اینجارو خوندم ولی چند تا سوال کوچیک برام پیش اومد که جوابش اینجا نبود ،پرسیدم ولی انگار نه انگار.
سوفیا جون اگه میشه سوالاتت رو دوباره بپرس خانومی
منم هر چی بدونم دریغ نمیکنم

مامان اروین جان نه اون نمیدونم گرمیه یا هر چیزی که به قول شوهرم خوردم اذیتم کرده داره از ونجا میزنه بیرون
نزدیک پریودم نیست
هنوز وقت نکردم زینک اکساید بگیرم باید بگم همسرم بگیره

بچه ها الی جون جواب منننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
ممکنه پوست از پرب به خشک تبدیل بشه؟ ایها الناسسسسسسسسسسسسسسسس
سلام کسی میدونه این موس صورت برای پوستای خشک یا مختلطم خوبه یا نه؟ دیگه ایننکه تو حموم موهام خیلی میریزه ولی در حالت عادی که مهامو شونه میکنم خیل بریزه 10تا تار مگر اینکه وقت حمومم باشه 2روز درمیون میرم حموم داروی خاصی هم نمیخورم.چکار کنم؟
نیکی جون پوستم چربه ولی اصلا تغییر خاصی ندیدم.شاید پوستم نیاز به زمان بیشتری دراه.

در مورد جوشت من هر وقت جوش بد و بزرگی بزنم مهمونی در پیش باشه یه پیاز کوچولو رو میزارم 5 تا 10 دقیقه بپزه بعد برش میدارم میزارم روی جوش.یه شب تا صبح بمونه بهتره.صبح پاشی میبینی جوشه سر باز کرده.همین کارو با شلغم هم میشه انجام داد البته بستگی به جای جوش هم داره.یه تکه پیاز رو بزار رو جوش روش گاز یا پارچه بزار روشم چسب کاغذی بزن
2706