2733
2734
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162569 بازدید | 8784 پست
استفاده از سنگ پا و روفرشیه ابری به مرور زمان کف پا رو خراب می کنه

هر موقع تونستین پاتون رو داخل اب ولرم وصابون بزارین پوستای مرده نرم میشند وکنده

دیگه سنگ پا به اون زبری رو به پای بیچاره نزنید دردش میاد

شبکه جهانی جام جم

سامانه: متن برنامه های گروه اجتماعی
گروه برنامه ای : پزشکی

عنوان برنامه
خانه مهر - دکتر تورج زرگر ( موهای مجعد)

متن برنامه
توجه داشته باشید که موهای مجعد در هنگاه برس کردن به شانه می پیچند و به همین دلیل تا حدی ریزش مو در این جنس بیشتر است. اما اگر ریزش موهای مجعد بیش از حد طبیعی بود باید به پزشک متخصص مراجعه کرده و دلایل این مشکل را پیدا کرده و درمان کنید.
صاف کردن موهای مجعد : 1 ق.غ از گل ختمی سفید رنگ را در یک استکان آبجوش دم کنید. برای دقایقی این محلول را کنار بگذارید تا لعاب بیاندازد. نیم ساعت قبل از حمام این عصاره را به موها بزنید. بعد از نیم ساعت شستشو دهید.
به صورت کلی برای شستن موهای مجعد از شامپوهایی با ph پایین استفاده کنید. برای این جنس از موها شامپو بچه مناسب است.
کارشناس
دکتر تورج زرگر
من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شبکه جهانی جام جم

سامانه: متن برنامه های گروه اجتماعی
گروه برنامه ای : پزشکی

عنوان برنامه
خانه مهر - دکتر تورج زرگر ( موهای مجعد)

متن برنامه
توجه داشته باشید که موهای مجعد در هنگاه برس کردن به شانه می پیچند و به همین دلیل تا حدی ریزش مو در این جنس بیشتر است. اما اگر ریزش موهای مجعد بیش از حد طبیعی بود باید به پزشک متخصص مراجعه کرده و دلایل این مشکل را پیدا کرده و درمان کنید.
صاف کردن موهای مجعد : 1 ق.غ از گل ختمی سفید رنگ را در یک استکان آبجوش دم کنید. برای دقایقی این محلول را کنار بگذارید تا لعاب بیاندازد. نیم ساعت قبل از حمام این عصاره را به موها بزنید. بعد از نیم ساعت شستشو دهید.
به صورت کلی برای شستن موهای مجعد از شامپوهایی با ph پایین استفاده کنید. برای این جنس از موها شامپو بچه مناسب است.
کارشناس
دکتر تورج زرگر
من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 
وای وای نفسم گرفت اینقدر دنبالتون دویدم... یواش بابا..خس خس

طلا خیلی طلای دختر شیرازی از پستات خوشم میاد ...شوشو رو تنها نذار هر چند دلمون همش برات می گیره...

آرامش هانا الی لیلی!! فرشته نیکی و... ممنون از اطلاعاتت خوشگلتون
.
.
.
.
.
.
.

2731
بچه ها امروز می خوام یه چیزی بگم خیلی خیلی معجزه است

برای الان که تابستونه و استفاده از مام واین جور چیزا زیاد ر شده

به توصیه یه آشنایی دارم استفاده می کنم هر روز دعاش می کنم...

هر کی استفاده کرد منم دعا کنه

برید عطاری بگید پودر نقره سنگ می خوام...یه بسته اش شاید 1000 تومن باشه ولی 2 سال برات جواب می ده
بریزید تو یه ظرف در دار بعد حمام با استفاده از انگشت یا پنبه بزنید زیر بغل دیگه عرق و بو خدا نگهداررررررررررررررر

چرااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون نقره خاصیت ضد میکروبی داره

2738
سلااااااااااااااام

فاطی جون ببخشیر دیروز دخترم بیدار شد یهو رفتم
نه گلم همین یه دخملی رو دارم
عطاریه دقیق اسمش و نمیدونم سی گل و چهل گیاه و یه همچین چیزیه در اولین فرصت اسمش و نگاه میکنم شهرک گلستان بین فلکه اول و دوم در واقع نرسیده به فلکه دوم دست راست سر خیابونه پیداست
سلااااااااااااااام ستاره جونم
خوبی عزیز؟؟
واقعا درباره پوست مننظرت اینه!!!!!!!!!!!!!!!!!!من که پستت و خوندم ذوق مرگ شدم اگه پوستم هم خوب نبود از این تعریفت خوب شد:)))))))
اتفاقا منم میخواستم بهت بگم پوستت خوبه گلم
2706