2726
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1162334 بازدید | 8784 پست
وارد کنندهٔ برند h&m برای خانمها ،آقایان،و دختر پسرهای ناز همچنین لباس‌های بارداری

از فیسبوک و وبلاگ ما دیدن کنید

http://brandgallery.blogfa.com/
از وبلاگ ما دیدن فرمایید ...... لباس کودک http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=844773
فاطی جون : 1) مواد ارایشی و کرم چرب نزن به صورتت
2) صورتتو هرشب تمیز بشور ( با پن یا فیس واش)
3) پر ریفاینر بایودرما
4) اگه این سه تا کم نکرد مساله رو دیفرین رو هم شروع کن ! :)
به هرحال من متخصص پوست نیستم حتی هنو دوره پوستم نرفتیم رازی اگه خیلی منافذت مشخصه دکتر بری بهتره :)

راجع به فیس واش پوست چرب هم سعی کنید حتما فیس واشی بخرید ک سدیم لوریل سولفات نداشته باشه! sodium lauryl sulfate دیگه مارکش خیلی فرق نمیکنه من همیشه میگم به ترکیبات توجه کنید نه مارک
سدیم لورت سولفات و منیزیم یا پتاسیم لوریل سولفات خیلی مشکلی نداره!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

الی جون فیس واشی که می خوام بگیرم مارک ROC هست که اینا توشه:Betaine/ Cinnamon/Cedar / Purslane/ Salicylic Acid/ Allantion Bisabolol/ Glycerin در ضمن PHاش هم 4 هست برای پوستهای مختلطه..نظرت چیه گلم؟
به نظر منم مواد درونش مهمه
2728
من چند وقته به توصیه یه دوست کرم دور چشم فیس دوکس گرفتم 13700.
خیلی ازش راضیم.گفتم بگم شاید به درد دوستای دیگه هم بخوره.

کرم aha10 مای هم خریدم 6400.دو روزه میزنم یه کم میخاره.

تونیک ابروی سریتا هم خریدم 9800.دو شبه میزنم.اثرش رو دیدم بهتون میگم.
قیمتاشم گفتم برای اونایی که شاید بخوان بخرن رنج قیمتشون رو بدونن
خانومی قبلا نیوا میزدم چشما رو میسوزوند.دکتر ژیلا هم یه بار گرفتم تاثیر خاصی ندیدم ولی این چشمو نمیسوزونه.یه حالت مطوب کنددگی و آبرسانی هم داره.البته دور چشم من چروک خاصی نداشت ولی همونی هم که داشت داره کم کم باز میشه
سلام

عزیزی که ادرس سایت منو خواستید:
http://www.monhaserbefard.com/
منحصر به فرد دات کام

عاطفه جان
میتونی از پماد زینک اکساید هم استفاده کنی که بسیاری از متخصصان هم در شرایط تیرگی موضعی تجویز میکنند. البته اگه دلیل این تغییر رنگ مشخص بشه و بتونی حدس بزنی که در اثر چه چیزی رخ داده کمک بهت راحتتر میشه.

سوفیا
هانا ماسک شما واسه نرمی موها هم اوکیه؟
و تو عطاری هم نترس شما ضایع نمیشی اون عطاری ضایعه که یه سبوس برنج نداره!

هانا جان
یه ساعته دارم به مخم فشار میارم ببینم این تخک کرغ! چیه که من به عمرم اسمشو نشنیدم ولی شما گفتید همه تو خونتون داریدش! ناراحت بودم واسه چی من تو خونه ندارم از اینا....

آرامش
یه سوتی به اون تاپیک اضافه شد!

اریکا
تا اونجاییکه میدونم نی نی نداری. پس دقت کن از پروتز شیر دهی استفاده کنی... وگرنه بعدا نمیتونی به نی نی شیر بدی!
یه چیز دیگه: ارایشگر ابروی من میگه هر زمان خم میشم روی بدن مشتریام که ابروشون رو بردارم اونایی که پروتز گذاشتن رو سریع متوجه میشم چون احساس میکنم زیر دستم سنگه!
یه جراح عالی برو که اینجوری نشی خدایی ناکرده

آرزو
الکترولیز هم روشیه که در کشورهای پیشرفته طرفداران بسیاری داره و از لیزر بسیار کم خطرتر و ملایمتره. اینجا هم دلیل عدم استقبالش استفاده توسط ارایشگران ناشی و افرادیه کار با این دستگاه رو درست یاد نگرفتند. اگه جای عالی پیدا کنید راضی خواهید بود.
نیکی و فرشته
میگم یه پیشنهاد!
یه تاپیک بزنید به نام: نیکی و فرشته
خیلی با حال میشه
من که هر روز میام توش پست میذارم!

Elieileili خانوم
(ببخشید رگ شیرازیم نمیذاره برم اسمتونو درست بتایپم)
شما رسما در این تاپیک استخدام میشوید.
با بیمه و مزایا و پورسانت عالی!
یه کادو توپ از من طلبتون
از پیوستنتون به این تاپیک بی نهایت ذوق زده هستم.
قبطه هم این شلکیه: غبطه!

اینجا جالبه ها
از 205 استارت زدم
میام 206 رو بخونم میشه 209 صفحه
میام 207 میرسه به 211
ماشاله انرژی!!!!
مطمئنم هفته بعد بیام دیگه هیچکی منو نمیشناسه!

مامی دخملی
گویا خانوم باران پخش عطر دارند
که لینک هم گذاشتن اینجا
من عطری با مبلغ مورد نظر شما متاسفانه سراغ ندارم

مهتاب خانوم
صفحه پست رتین ا و ا اچ ا رو از ص 1 و پست 1 پیدا و مطالعه بفرمایید

راستی بچه ها این رتین ا منو خیلی ترسوند
همچین پوسته پوسته و خشک و قرمز قرمزی شدم که وحشت داشت منو میکشت
گفتم همسری این شکلی منو ببینند از همون دم در بر میگردن میرن!
اینکه چه اتفاقایی واسم افتاد و چطور از پسش بر اومدم رو سر فرصت میگم و توی خود پست رتین ا هم میذارم
فقط الان میتونم قاطعانه بگم با یکبار استفاده من وضوحا احساس داشتن پوست بهتری میکنم
ولی نمیدونم به خاطر خود کرمه یا درمانهای شبانه روزی که برای فرو نشوندن التهاب پوستم کردم
میگم سر فرصت

بچه ها تو رو خدا به الهه جون هم فیس واش خوب معرفی کنید
من خودم شیسیدو دارم الهه پارسال گرفتم 45
و کرم پای اوسرین که معرکست تازه گرفتم 22
در مورد پا یه چیز دیگم اضافه کنم
اگه پوست کف پاتون خیلی شاخی شده و کرم از پسش برنمیاد چند تا روش فیزیکی هم کمک میکنه
مثل سنگ پا یا کشیدن بسیار ملایم و محتاطانه تیغ به پای مرطوب و توی حمام
ولی بسیار بهتر از این دوتا:
رنده پا بنام پد اگ ped egg
که انتن تبلیغ میکنه بالای 50
ولی من پارسال از یه فروشگاه تو شیراز(هومهر- رحمت اباد) گرفتمش سه تومن
و خیلی خیلی خوب جواب گرفتم ازش
به دوستم هم معرفی کردم کلی دعام کرد
با هیچ کرمی مشکلش حل نشده بود

ارامش جون درست گفتی
اینجا اینقدر بچه ها خوب همدیگه و تازه واردا رو ساپورت میکنن که خیالم راحت شد یکسال هم نیام اینجا دیگه موندگاره
و جاییه برای بیان صادقانه تجربه ها
از این بابت بی نهایت مسرورم

راستی بچه ها
اینجا یه جورایی داره به مرکز تبلیغات نی نی سایت تبدیل میشه!
جالبه

با اینکه همسری اومدن دلم طاقت نیاورد نیام
خوشحال شدم گل گلیا...

بچه ها جون یه سوال دارم ولی روم نمیشد بپرسم؟؟
برای رفع تیرگی کشاله ران واینا باید چیکار کنم؟؟من پوستم تیره نیست گندمیه ولی این قسمت یکم تیره تر شده
شنیدم که حنا بزارم ،ولی حنای بدون رنگ یا حنای رنگ دار
اگه صابون یا کرمی هم میشناسید معرفی کنین بهم لطفاااااا
با توکل به خدای مهربونمم ، سال دیگه این موقه هااا همه چی رو به راهه دیگه ایشا...
چند تا فیس واش گذاشتم که یا بچه ها دارن یا تعریفشو شنیدم یا خودم داشتم
فقط همش واسه پوست چربه عاطفه جان
http://drfakhar.com/product/1992/%DA%98%D9%84%20%D9%BE%D8%A7%DA%A9%20%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87%20%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%81%20%D8%A7%DB%8C%20%D8%B3%DB%8C(%D9%BE%D8%A7%DA%A9%20%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87%20%D9%BE%D9%88%D8%B3%D8%AA%20%D9%87%D8%A7%DB%8C%20%DA%86%D8%B1%D8%A8%20%D9%88%20%D8%AC%D9%88%D8%B4%DB%8C)%20%D8%B1%DA%A9/ رک
http://drfakhar.com/product/659/%DA%98%D9%84%20%D9%BE%D8%A7%DA%A9%20%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87%20%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87%20%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%81%D9%88%D9%84%DB%8C%D8%A7%DA%A9%20(%D9%81%D8%A7%D9%82%D8%AF%20%D8%B5%D8%A7%D8%A8%D9%88%D9%86)/ اکسفولیاک
http://drfakhar.com/product/1732/%D9%81%D9%88%D9%85%20%D9%BE%D8%A7%DA%A9%20%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87%20%D8%B1%D8%B2%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81/ رزاگراف
2706