2703
2553
عنوان

]چقدر به خودتون می رسید؟ روزانه، هفتگی، ماهانه و سالانه...

| مشاهده متن کامل بحث + 1161927 بازدید | 8784 پست
من رفتم روغن فندق گرفتم برا مژه هام مارک روغن تقدیس هست که یه بروشور از محصولاتش داخلش داره جالبه که روغن فندق و برا استفاده هایدیگه نوشته بود و جدا گانه روغن برا مژه و ابرو هم داشت حتما کاتالوگ وحصولات تقدیس و ببینید خیلی جالب بود

در ضمن ظرف ریمل هم شستم برا روغن فندق برا اونایی که میخوان ظرف ریملشون و بشورن بگم دهانه ورودی ریمل یک حلقه لاستیکی هست اون و بکشن بیرون تا دهانه ریمل گشادتر بشه اون موقع راحت تر شسته میشه البته من 2 روز مرتب آب داغ میریختم توش و میزاشتم و میشستم تا تمیز شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام سلاااااااااااااام
من شامپوی آلپسین استفاده کردم. کافئین وان آلپسین. خودم واقعیتش خوشم نیومد. کاری برام نکرد. ولی روی موهای دوستم اثر به شدت مفیدی داشت. برای ریزش مو هر دو استفاده کردیم و دوستم همون دفعه اول جواب گرفت اما من نه.

بچه ها تا حالا کسی از کدوی سبز برای پوست استفاده کرده؟
من دیشب یه دونه نصف کرده بودم. از طرف بریده شده توی بشقاب گذاشتمش تا هوا نخوره. بعد از چند دقیقه که اومدم برش دارم دیدم چسبیده و راحت جدا نمی شه. و کشفیدم که ازش یه چیزی شبیه ژل، ژل کدو!! خارج شده و یه لایه ی نسبتا ضخیم از این ژل توی بشقاب بود! وا!

خواص کدو سبز:

• کدو سبز، در درمان آسم موثر است و بخاطر داشتن ویتامین C ، حاوی آنتی‌اکسیدان قوی می‌باشد و ضد التهاب است.

• در درمان برخی از بیماری‌های ناشی از کمبود ویتامین C مانند اسکوربوت موثر است.

• از ابتلا به بیماری ام‌.اس پیشگیری می‌کند.

• به خاطر داشتن آب فراوان (بیش از 98 درصد) می‌تواند برای افرادی که دارای رژیم غذایی هستند، ماده غذایی مناسبی باشد.

• کدو سبز دارای مقدار مفیدی فولات، پتاسیم و ویتامین A است که بدن به آن‌ها نیاز دارد.

• کدو سبز دارای ویتامین C و لوتئین است که هر دوی آن‌ها برای چشم مفید می‌باشند.

• از لحاظ طب قدیم، سرد و خنک کننده است و از لحاظ شیمیایی بدن را قلیایی می‌کند.

• تخم کدوی خام، کرم روده را دفع می‌کند و برای رفع یبوست و اختلالات گوارشی مفید است.

• پوست خشک شده آن برای درمان بواسیر و خونریزی معده و روده مفید است.

• کدو و تخم آن در پیشگیری از سرطان ریه بسیار موثر است.[پیشرفت‌ها در زمینه مقابله با سرطان ریه]

• برای زخم روده و مثانه و سوزش ادرار، تخم کدو را مصرف کنید.

• سرفه را درمان می‌کند و روغن آن برای رفع دل‌پیچه مفید است.

منبع
http://www.hamshahrionline.ir/news-104126.aspx

من دوست دارم روی پوستم استفاده کنم به خاطر ویتامین هاش. اگر چیز بدی درموردش شنیدید لطفا بهم بگید. مرسی
2720
نجمه جون من تجربه شخصی ندارم ولی می دونم که هر چی طبیعی تر استفاده کنی بچه هم به همونا بیشتر عادت می کنه. تغذیه خودتو اول خیلی خوب و مقوی و سالم بکن در کنارشم دنبال مکمل باش دوستم :)

انواع میوه ها فراوان
آجیل خام و ترجیحا تازه
عسل خوب
خرما و کشمش
انجیر خشک
روغن های صنعتی رو با روغن های کنجد و کانولا و زیتون و هسته انگور جایگزین کن
شوید باقالی با گوشت گوسفند :))))))
بچههههه هامن قبلا 2تا3جوش صورتم دراوردم الان خوب شده ولی جاش یه لکه قهوه ای کمرنگ هست حالا چیکار کنم ؟
اگه حنا بزنم میره؟
خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
2714
تک سوار من یه مدت پیش در اثر ماسک ماست خیلی چرب جوش زدم که جاش با لاو ورا داره به وضوح از بین میره

هانا!
خوبی؟
شنیدم گراهام بل هم تلفن رو دقیــــــــــــــــــــــقا همانگونه کشفید که تو ژل کدو سبز کفشیدی.با این تفاوت که اون با ولیش رفته بود بنابراین اختراعشو تونست به ثبت برسونه.

بچه ها من یه صابون گیرم اومده بنام وایت اسپا یا همون میس تین
اینقدر عالیه که صابون حموم ایتالیایی ده تومنیم رو گذاشتم سر کوچه!
گویا پک سه تاییش 5 تومنه
تایلندیه
من 3 شبه تو حموم میزنم واقعا بدنم طوری لطیف میشه گویا لوسیون زدم
صابون همه جا رو با اینا تعویض کردم
خیلی دوسشون دارم
روش نوشته به مرور روشن هم میکنه و از یکی شنیدم که اثر کرده یه کوچولو
و به حدی خوشبوست که به عنوان بوگیر هم عمل میکنه

دوسش دارم نی نای نای

خیلی با حالی فاطی
کلی به اولین پاراگراف پستت خندیدم
داشت خوابم میبرد ولی پاشدم چراغو روشن نمودم تا بهت بگم اره، خانوما باید از پایین به بالا بزنن، مثل شستن دستها در وضوه که با اقایون فرق داره!!!!
چه فرقی داره اخه دختر گلم!
لاین ونوس از ژیلت مخصوص خانوما هستش ولی نه صورتشون!
بهتره از ژیلتای ابی که سه تاشون نو یه پکه استفاده کنی و واسه جلو گیری از خطر الوده شدن پوست بعد از مصرف بندازی بیرون. صورتتو کاملا اغشته به یه چیز خیلی چرب یا خیلی روون کن. مثلا خمیر اصلاح اقایون یا یه لایه قطور پماد ویتامین ا یا هر چیزی که اصطکاک تیغ با پوستتو به حداقل برسونه. میتونی دفعات اول رو بدی همسری اینکار رو واست انجام بدن تا کم کم دستت گرم شه. توصیه میکنم بار اول حتما یه نقطه کوچیک رو امتحان کنی. بعضی پوستها حتی به همین تیغ هم واکنش بدی نشون میدن.امیدوارم موفق باشی و سربلند بیرون بیای از حموم!!!!!!!!
یه مدت همسری رو موقع شیو به شدت تحت نظر قرار بده!

ما رو هم خبر کن ببینیم چیکار کردی

بقیه دوستای گل گلی هم که جوابهای عالی به یه سری دیگه از دوستان گل گلی دادند و اینجانب شخصا بابت این مساله از صمیم قلبم سپاس گذاری میکنم.

راستی خانومی
سرکه درست کردن خیلی مشکله
والا من نمیدانم خدا میداند ولی میگن باید بد اخلاق باشی
هرچی بداخلاقتر باشی سرکش مرغوبتر میشه
به قول مامان ویانا: خخخخخخخخخخخخخخخه

نیکی گلی
مامان فرشته جون

جنس موهاتون رو بگید تا بهترین رو از السینا بهتون معرفی کنم
میشه از بعضی سایتها السینا رو خرید واسه حل مشکل شهرستان
ولی همه محصواتش رو ندارن
البته یکی از بچه ها تو همین تاپیک راضی نبود ازشا
ولی بقیه همه راضی بودن

نیکی گلی
هانا یه ماسک مویی بلدن که از ارایشگرشون یاد گرفتن و واسه خودشون عالی بوده
اگه لطف کنه واسه شونصدمین بار فرمولش رو بذاره ممنونش میشیم
اگه هم تحمل کنی یه مدت رنگ نذاری رو موهات هم که عالیه

ما یه اشنایی داریم از عطاری رنگ قهوه میگیره با اب مخلوط میکنه میذاره سرش
موهاش هم خیلی خوشرنگه هم خیلی شاداب
با اینکه سنی ازشون گذشته
ولی به درد موهای سفید میخوره فقط

یه مساله خیلی مهم تو رنگ مو رو بگم
اگه به دفعات به موهاتون یه رنگ ثابت میزنید و نمیخواید رنگشو تغییر بدید
فقط ریشه ها رو برنگید و ساقه هایی رو که رنگ دارن فقط ده مین اخر رنگ بذارید
حوصله میخواد ولی واقعا روش صحیح کار اینه
توی تمام کاتالوگای رنگ لورال هم نوشته
اینجوری ساقه ها بار ها و بارها مدت طولانی زیر رنگ نمیرن و به مراتب سالمتر میمونن

بچه ها چرا یه رنگ بهتر از لورال نمیاد تو بازار؟هان؟ یعنی چی؟
من خیلی ازش راضیما ولی بازم یعنی چی؟

2706