2703
2553
عنوان

نرم کننده مو - بهترین بهترین

85647 بازدید | 76 پست
سلام

من موهامو به صورت چند تکه روی موهام دکلره کردم.
موهام خیلی خشک شده .

هر نرم کننده ای امتحان کردم موهام نرم نمیکنه!

از پنتن
و داو
و کلوران
و سان سیلک
و هد شولدر
و فولیکا
و هر چی بگین استفاده کردم. ولی زیاد خوب نمیشه! از نوع لخت کننده و صاف کننده تا مخصوص موهای رنگ شده و پروتیینه !

از ماسک موها و سرم کریستال ها هم
اورآل
آیس کریم
و ویوگورنس
هم استفاده کردم بازم یه جوری میشه خیلی نرم نمیشه.

البته نرم کننده داو از بین اینا بهتر بود ولی خواهشنا چیز بهتری میشناسید معرفی کنید.
خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!
منم این مشکلو داشتم..............ولی جدیدا دارم ا ز یه محلول اب رسانی شوارز کوپ.............استفاده میکنم.نمیدونی چه قدر معجزه کرده..............عالیه عالیه........بد حموم باید اسپری کنی رو موهای خیس.....................

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
مرسی بچه ها لطفا بگین از کجا بخرم.

سپیده جان منظروت محصولات شوارتزکوف هست ؟

قبلا ازش شنیدم یه انتی فیریز هم داره میگن خوبه.

شما از کجا خریدی؟ قیمتش؟
از هر کجا سوال میکنم ندارن.
خسته شدم.

کلی چیزای گرون گرون خردیم ولی هیچکدام فایده ندارن.

مریم جان
ماسک اولیو رو کجا دارن؟ واقعا خوبه؟
خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!
2714
سلام

ipek نرم کننده..... ایی پک بزن محشره

جلدش هم زرده

من چند سال می زنم موهات نرم نرم می کنه عزیزم
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
من شامپو کالر سیو شوارتسکوف بناکور استفاده میکنم نرم هم میکنه ماسک موی همین هم عالیه از همین سری بناکور BC اسپری آنتی فریز قبل سشوار هم عالیه.
موهات نسوخته که میگی هیچ نرم کننده و ماسکی روی موهاتاثر نمیذاره
هیچ وقت قرص هایی که حال آدم را خوب می کنند، جای خوب هایی که دل آدم را قرص می کنند ..را نمیگیرند...
2706