2726
عنوان

تربیت آموزش و بازی نی نیهای متولد اسفند 89 و فروردین 90

| مشاهده متن کامل بحث + 138606 بازدید | 2784 پست
خوب خوب عالییییییییییی بود پری جون مرسی.
من هنوز کار با کارت رو شروع نکردم.

5 شنبه رفتیم به دامان طبیعت.جمعه هم مهمونی و گردش .

شیوا همونجور که پری گفت بیشتر مشکل جدا کردن بچه ها دلهره مامانا هست.وگرنه تو این سن بچه ها راحت جدا میشن.

یونا هم از نرده اویزون میشه ولی نمیتونه بیرون بیاد.به خاطر همین نمیفته.فکر نکنم بچه های شما هم بتونن از نرده های به اون بلندی بیرون بیان.

در مورد پتو هم که یونا کلا گرماییه من حتی ملافه هم روش نمیندازم.معمولا و چون هر نیم ساعت یا 1 ساعت بیدار میشه برای شیر میشه چک کردشون.

به نظر من زودتر شروع کنید به جدا کردن اتاق خواب بچه ها.
چون کمی دیرتر باید از شیر بگیریمشون.بعد هم از پوشک میدونین که وسط اینا نمیشه اتاق هم جدا کرد.پس خیلی عقب میفته
خانواده ی خوشبخت چیزی جز بهشت زودرس نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ssalammmmmmmmm

من 3 شبه رادوین جدا کردم.......... خیلی راحت خوابید......................... فقط من همش استرس دارم بهش سر میزنم ( من که بمب هم بیدارم نمیکرد ههههههه)

افسون چه حالی میکنه یونا.............................

شیوا جون من هنوز لباس استین بلند و شلوار پای رادوین میکنم که اگه روش باز موند سرما نخوره..................

درثانی الانم واسه جدا کردن دیر شد.... رادوین اگه اذیتم نکرد بخاطر این بود که تا الان تو تخت و پارک و جدا از ما بوده....................

منم از ترس اینکه رادوین از نرده ها اویزون نشه خوشخوابش برداشتم و یه تشک پنبه ای انداختم که ارتفاعش کمتره.........

تازه فهمیدم که رادوین توی اتاق خودش راحت تر میخوابه تا توی اتاق ما................
هیچ میدونستید که ،،،،،
ادمها به اندازه کمبودهاشون دیگران رو آزار میدن. !!!!
2728
مبارکه مارال جون.

پری تو از تراشه های الماس برای روژین استفاده کردی؟؟
یه جا خوندم نوشته بودی فکر کنم.
اگه اره توضیح کامل میدی؟ من یکم گیج میزنم در موردش
خانواده ی خوشبخت چیزی جز بهشت زودرس نیست.
این رنگ بازی خیلی جالبه من خیلی خوشم اومد حتما امتحان میکنم

پری ازین فلش کارتها که عکس گذاشتی من انگلیسی اش رو دارم فرقی نداره یا حتما باید فارسی باشه ؟
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
پسرک ما از 8 ماهگی داره فوت میکنه !

تا بادکنک میبینه از راه دور همش فوت میکنه !

ولی کبریت و شمع و ........رو فوت نمیکنه !

با آرد امتحان میکنین بچه کور نشه !

یه دفعه خودتون فوت نکنین توی صورتش!

ههههههههههههههههههههههههههههه
به به چه تاپیک خوبی راه انداختین.... خوب خبرشو زودتر به هم ما میدادین....

افسون جون رنگا رو چه جوری درست کردی....؟؟؟؟؟؟؟؟///

مهدیار فوت کردن رو بلده حتی وقتی غذا میبینه فوتش میکنه و بعد قاشق رو میزاره دهن من... منم با یه قاشق دیگه به اون غذا میدم.... کلی هم کیف میکنه که به من غذا میده....

هر کاری هم که میکنه مثلا از مبل بالا میره و روی صندلی میشینه و .. سریع میگه دست تا براش دست بزنیم و تشویقش کنیم.

در مورد جدا کردن اتاقش هم میدونم اگه زودتر جداش کنم راحت تره اما فعلا مهدیار رو پایین تخت خودمون میخوابونیم ... ولی نظر دکترش اینه که تا 2 سالگی پیش خودمون باشه بعد از اون اتاقش رو جدا کنیم...
ولی من شاید هوا که بهتر شد جداش کردم آخه اتاق خودش توی زمستون سرد بود نمشد بزارم تنها اونجا بخوابه...
مرا عهدیست با ماهی که آن ماه آن من باشد... مرا قولیست با جانان که جانان جان من باشد.
سلام به همه!
ممنون بابت مطالب مفیدتون منم بیشتر میام اینحا ایشالا!
یاسین فون کردت باد داره تا غذا میبیته نتدی فوت میکنه اما تو تولدش هر کرای کردم شمعو فوت نکرد!ههههههههه
بازی ها باحال بودن ختما تمرین میکنم!
خدایا شکرت خودت کمکم کن تا دوفرشته اسمونی ام خوب تربیت کنم
سلام دوستان در من مزون لباس کودک دارم و الان توی حراجم تمام لباسای وبلاگمو از 20 تا 60% حراج کردم برای شهرستانی های عزیز فاکتور بالای 30000 تومان پست رایگان میباشد کاری یا سوالی داشتین میل یزنین و یا اس ام اس بدین من میام جواب میدم اگر قیمت و یا سایز پست کدشو بنویسین و به اضافه اینکه تو قسمت نوزادی یا دخترونه یا پسرونه اینم وبلاگمه

http://www.niiniicenter.mihanblog.com/

این شماره منه09381554314

البته یه عالمه لباس دیگه هست که توی وبلاگم نیست میتونید حضوری تشریف بیارین برای دیدن تمام مدله
مزون و شو دائمی لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314
2706