2733
2734
عنوان

تربیت آموزش و بازی نی نیهای متولد اسفند 89 و فروردین 90

| مشاهده متن کامل بحث + 138606 بازدید | 2784 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باران چندوقتیه به بابا میگه ددی خخخخخخ

الفبای انگلیسی هم کم و بیش میخونه اما آیا زود نیست؟ هنوز الفبای فارسی بلد نیستن؟ زیاد حس خوبی ندارم
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
من هیچ آکوزشی رو برای زبان شروع نکردم

اما از مالزی یه چیزایی یادشه

گاهی میگه مامان بریم مالزی من بگم hello ... آی فون .(منطورش im fine ) .... تنک یو

مرا عهدیست با ماهی که آن ماه آن من باشد... مرا قولیست با جانان که جانان جان من باشد.
2738

النا تنها کلمه و جمله انگلیسی ائی که بلده " Oooh My God " و به موقع هم ازش استفاده میکنه هههههههههه

زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .
امروز صبح کیان سر پوشک کردن بازی در ارد..نم پوشکش نکردم....از صبح 3 بار جیش کرده...الانم 1 ربع پیش گفته جیش دارم..رفه نشسته رو لگنش..البته قبلا رو لگنش بند نمیشد..الان نمیدونم چرا نشسته...اما جیش نمیکنه...
خدا بخیر بگذرونه با یه بچه 1 ماهه پروژه پوشک گیری هم شروع بشه..خدا به دادم برسه
قوی کسی است که ، نه منتظر میماند خوشبختش کنند و نه اجازه میدهد بدبختش کنند

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
آها یه یز دیگه....بعد نهار رفت دم در دستشویی وایستاد فهمیدم میخواد پی پی کنه..پفتم پوشک نداریا..پی پی داری بریم دستشویی...گفت بریم...اما پی پی نکرد..گفت ندارم اومخدیم بیرون

عاطی شروع کردم..اما میدونی از چ میترسم..میترسم وقتی دارم کیاوش و شیر میدم بیاد بگه جیش دارم....
البته الان 4 بار جیش کرده شلوارش یه بارم نگفته جیش دارم..دیگه مهم نیست..اما امیدوارم 1 بار بیاد بگه جیش دارم....

2706