2410
2553
عنوان

تربیت آموزش و بازی نی نیهای متولد اسفند 89 و فروردین 90

| مشاهده متن کامل بحث + 138606 بازدید | 2784 پست
بچه ها من تاحالا اینجا نیومده بودم..گریه...فکر میکنم خیلی در حق کیان کوتاهی کردم..دارم کم کم پستهارو میخونم..اما تورو خدا منم بازییییییییییییییییی
قوی کسی است که ، نه منتظر میماند خوشبختش کنند و نه اجازه میدهد بدبختش کنند

Lilypie First Birthday tickers

Lilypie Third Birthday tickers
یه چیزی بگم من نمیتونم همه رو بخونم..میشه یه نفر یه خلاصه از کارهاییی که کردین و بگین....بن بن بن خوبه؟برم بخرم؟؟؟؟دیگه چی؟؟رنگ انگشتی؟؟؟؟باز هم بگید.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سمیرا جون و بقیه مامانا خوش اومدین.
سمیرا خلاصه بحثها .یه سری شعر برای بچه ها بوده و 2-3تا بازی.

کاردستی درست کردن و رنگ انگشتی. و فلش کارت.

من خودم بن بن بن مقدماتی گرفتم برای اینکه اندازه اش به نظرم خوب اومد.جلب توجه میکنه.پری هم یه نمونه عکس گذاشته.کلا مدلای مختلفی هست که دیگه به سلیقه خودت میتونی بخری.و کار باهاش رو شروع کنی.

رنگ انگشتی هم یا میتونی اماده بخری.یا اینکه خودت رنگ خوراکیش رو درست کنی.اگه میدونی کیان میخوره.
2تا فرمول براش نوشتیم.
که راحت تره که یونا داره باهاش بازی میکنه ماست هست با رنگ خوراکی.همین.
با هم قاطی کن.قبل از حموم برین حالشو ببرین.بزار حسابی با رنگا بازی کنه.میبینی چقدر ذوق داره.

منم برم یه کاردستی برای فردامون پیدا کنم.
خانواده ی خوشبخت چیزی جز بهشت زودرس نیست.
2456
اخییییییییی جونم.خداییش بهشون خوش میگذره.اریو هم که ماشالله اثر خوشگلی افریده.

یونا امروز با این بستنی سوت مک میهن سوت زد.هههههه فکر نمیکردم بزنه.خودم سوت زدم بستنی رو بهش دادم دیدم از ظرف سوت کرد دهنش و یکم سعی کردو یهوووووووو سوت زد.کلی ذوقیدم ههههه
خانواده ی خوشبخت چیزی جز بهشت زودرس نیست.
2714
سلااام

خیلی تایپیک مفید و اموزنده ایه

منم درام فوت کردن و با بچه هام کار میکنم تازه یاد گرفتن ولی انقدر ضعیفه که نمیتونن شمع و خاموش کنن حالا یواش یواش

پسرم چند روزیه که حلقه های هوشش رو مینداره تو حلقه اما نه همیشه درست

میرم کاردستی و زنگ انگشتی و باهاشون تمرین کنم
چه بازی پریسا یه بار بگو..خطرناک بود بازی نمیکنیم....

کیان فوت میکنه اما قدرت نداره...شمع و فندک تا جلوش میگیرم میخواد دست بزنه پس نمیشه..میمونه آرد یه روز باید ببرمش حموم باهاش ارد بازی کنم....

بازی اینطوری که دو یا سه تا میز عسلی کنار هم بزارین با فاصله 5سانت و دست نینی رو بگیرین تا روی انها راه بره باعث میشه که بهتر تعادلشون رو حفظ کنن و هم ترس از ارتفاع نینی از بین بره اما باید مواظب بود عسلی ها نیوفتند
در ضمن تا میتونین نینی ها رو روی میز نهارخوری یا جاهایی بلند بزارین هم کیف میکنن و هیجان زده میشن که هیجان برای بچه ها خیلی خوبه هم تو ارتفاع قدرت تشخیص محیط رو بهتر پیدا میکنن در واقع تو بلندی یه زاویه دید دیگه ای رو هم تجربه میکنن
2706