بچه ها من دارم جیم میشم....
سرپرست محترم مرخصیه، شوشو هم مرخصی ساعتی گرفته میخواد بره شهرستان (امروز امتحاناش شروع میشه) میاد دنبالم منم میرم باهاش خونه بهش ناهار بدم وسایلشو آماده کنم آخه تا 10 روز دیگه نمیاد (گریــــــــــــــــــــــه)
حالا سروشه جون هی خودتو لوس کن واسه روزی چند ساعت که شوشوی محترمت ادارست.... من چی بگم؟؟؟؟؟ یکی بیاد بامن همدردی کنه.... حتما از افسردگی دق میکنم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام به همه
من و پسری بی اسم هم خوبیم .. بچه ها ترو خدا یک اسم قشنگ پیشنهاد بدین .
نیلوفرجون در زایمان طبیعی شک نکن.
عقیق جون فقط دارم نوشته هاتو میخونم و میخندم. خیلی روحیه بخشه.
امیدوارم همه خوب باشید.
سلام
عاطفه جون من شنبه وقت دکتر دارم .
شیده جون دکتر گفته جفتت پایینه و بچه هم برعکسه یعنی سرش بالاست به احتمال 90 درصد باید سزارین بشی البته اگه راستش و بخوای خودمم بی میل نیستم برای سزارین چون من واقعاً ترسو هستم و طاقت درد و ندارم.

بچه ها خاطرات زایمان مامانای 89 رو خوندین ؟ خیلی جالباً حتماً بخونید.
سلام
عجب بحثای داغی بوده......من دیر رسیدم!!!!
عقیق جونم ...نیست شما خیلی ویار داشتی ....واقعا دلم سوخت که ویارونه نخوردی.....خصوصا وقتی یاد گوجه سبز می افتم......(چشمک)

آزاده جان این خارش یکی ازعوارض بارداری است....با دکترت مشورت کن ببین دارویی یا پمادی میده
زینب خانم ...استاد صبوری ....خوبی؟
این ده روز هم مثل برق میگذره!
بچه ها من فکر می کنم پسر من افقی قرار گرفته....ضرباتش که اینو میگه....سونو هفته 29 هم همین بود.....راستی دکتر از رو شکم میفهمه یا از سونو؟؟
با تــوام حــوا… تـــو مــگر سیــب را پــوسـت کنـده خـورده بــودی کــه دنیــا اینــــگونـه پــوسـت مــا را مـی کنــد…..؟؟؟
سلام، سلام، سلام
نیمه شب همگی خوش.

حال میکنین انصافاً؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هروقت میاین منو می بینید شدم زبل خان تاپیک!!!!!!!!

اومدم بهتون نشون بدم منم مثل شما شب زنده دارم.... اما شبای قبل شوشو خونه بود، منم که تا اون خونست بایده همش کنارش باشم، اینم از زن دوستی شوشوی گل من، شاید باورتون نشه ولی همین چند ساعتی که ازم دور بود دلم براش یه ذره شده.... (گریه)

ملیکه جون من صبور نیستم برعکس شاید اگه مامان شوشوی منم از اون جنس بداش بود حالا تموم این کامنتایی که میذارشتم اشک و آه و ناله بود... بابا مگه نمیدونی اونایی که زیاد نصیحت میکنن همش واسه دیگرانه خودشون اهل عمل نیستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام صبح زیبای همتون به خیر

زینب جونم جای همسر عزیزت سبز، میدونم خیلی دلت هواشو کرده ولی تا جشم به هم بزنی اومده دوباره نمیزاره از کنارش تکون بخوری.
بابا بی خیال ما تسلیم راضی نیستم برای اثبات شب زنده داری شبا از خوابت بزنی

من دلم می‌خواهدخانه‌ای داشته باشم پر دوست،
کنج هر دیوارش دوست‌هایم بنشینند آرام،گل بگو گل بشنو…؛...
شرط وارد گشتن،شست و شوی دل‌هاست،شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست…روی آن با قلم سبز بهار، می‌نویسم ای یار خانه‌ی ما اینجاست ،تا که سهراب نپرسد دیگر” خانه دوست کجاست؟"
بچه ها من نمی دونم چرا وسواس تمیزی گرفتم هر روز همه این خونه فسقلی رو از سر تا پا تمییز می کنم ولی بازم به دلم نمی چسبه هر روز با این دستای علیلم دستشویی توالت می شورم کمد لباسیو میریزم بیرون دوباره می چینم کابینتای آشپزخونه رو مرتب می کنم و... بازم فردا روز از نو .این در حالیه که خونمون 65 متره و من تا عصر تنهام شوشوی بیچاره هم که شب میاد
من دلم می‌خواهدخانه‌ای داشته باشم پر دوست،
کنج هر دیوارش دوست‌هایم بنشینند آرام،گل بگو گل بشنو…؛...
شرط وارد گشتن،شست و شوی دل‌هاست،شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست…روی آن با قلم سبز بهار، می‌نویسم ای یار خانه‌ی ما اینجاست ،تا که سهراب نپرسد دیگر” خانه دوست کجاست؟"
سلام به همه صبح بخیر
مامان الی من 31 فروردین آخرین سونویی بود که دادم تو اون مشخص شده بود که بچه سرش بالاست ولی الان منم مثل ملیکه 313 فکر می کنم بچه افقی قرار گرفته آخه تکوناش تو عرض شکم منه از این پهلو به اون پهلو تکون می خوره .
حالا شنبه برم دکتر ببینم چی می گه. من دوست دارم هی تند تند سونو بده تا بتونم وضعیت بچه رو ببینم

2706