2726
آفتابگردان جون مرسی از راهنماییت رفتم شرایطش و خوندم.
بچه ها به نظرتون گرفتن سلولهای بنیادی بچه خوبه ؟ کسی می خواد این کار و بکنه ؟

شیده جون من و یادت رفت تو جدول بزاری ولی عیب نداره بزار شنبه برم دکتر تاریخ دقیق سزارین و بهم بگه بعد خودم ادامه جدول و همونطور که زینب جون گفت پر می کنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان یاس بالاخره اومدییییییییییییییییییی! خوش اومدی
هفته چندمی..؟
اطلاعات نی نی و تاریخ زایمانت را بذار
با تــوام حــوا… تـــو مــگر سیــب را پــوسـت کنـده خـورده بــودی کــه دنیــا اینــــگونـه پــوسـت مــا را مـی کنــد…..؟؟؟
2728
ســــــــــــــــــــــلام

صبح همه بخیر.

کسی از مرســــــــــده خبری نداره بچه ها؟؟؟؟ کسی شماره تماسی ازش نداره که باهاش تماس بگیره خیلی نگرانشم.

مهرنگار جون ، نوشین خانمی، شولی جون، آفتاب جون و کتی جون این غیبتای طولانی غیر موجه یعنی چی؟

نمیگین اینجا 40-50 تا زن باردار هستن که نگرانی واسشون خوب نیس؟؟؟؟؟؟؟ یه خبری بدین از خودتون.... واه
سلام به همه، همین الان دعا کردم همتون حالتون خوب باشه. راست می گی زینب جون منم از امروز صبح به طور جدی نگران مرسده شدم. امیدوارم موضوع فقط تنبلی باشه.

خوب ما هم خوبیم. دیروز مرخصی بودم. راستش دو روز بود از زور خستگی زیاد (به لطف مهمونهای گرامی) خوابم کم شده بود دیروز صبح زدم تو گوشش و خوابیدم. بعدشم دیدم تو گرما رفتن سر کار واجبی نیست که نشه پشت گوش انداخت لذا علی ماند و حوضش!!! جاتون خالی! دوباره زنگ زدم خواهر بیچاره رو کشوندم خونمون پس از صرف صبحانه مختصر خانه تکونی وحشتناک کردیم!!

از جابجایی فرش و مبل و میز تلویزیون و گلدونها گرفته تا شستشوی وسایل نی نی که خاک گرفته بود و محض بهداشتی شدن دقیق!! الانم با اجازتون از زور درد باسن حال به حالیم!
وای ناناز مامان هفت هشت جفت کفش داره! البته هیچکدوم رو نخریدم. (ههههههههههههه) بعدا عکس میذارم.

پنجره اتاقشم رنگ زدیم شیشه رفلکس انداختیم. باباجونشم دوباره رفته واسش عروسک عصر یخبندان (خیلی باحال بریک می زنه) و گارفیلد و هواپیما و آویز بالای تخت موزیکال و .... خریده! کلی غر زدم تو آخر با همین یدونه ورشکستم می کنی!! (منم خسییییییییسسسسسس)

سلام و صبح بخیر به همه دوستان گل
مرسی زینب جون که به یاد من بودی . تو اداره سرم خیلی شلوغه . هر روز میام و پستهاتون رو میخونم ولی وقت نمیکنم چیزی تایپ کنم. آخه باید توی این دو ماهه که هستم کارهامو جمع کنم تا بعداً مشکلی پیش نیاد.

من و دخملی خدا رو شکر خوبیم. فقط من خیلی حرارتم زیاده و مدام گرمم میشه . حتی شبها با اینکه زیر کولر میخوابم با زهم خیس عرق میشم.
آمپول رگامم هفته پیش زدم. خیلی آمپول بزرگ و ترسناکی بود ولی خوب، زدیم رفت. البته خریدنش هم کلی دردسر داشت.

عقیق جون مواظب خودت باش اینقدر به خودت فشار نیار

سالومه جون خدارو شکر که بخیر گذشت
شیده جون اینطور که پیداست رفتی شمال تو عرقت شنا کردی؟؟؟!!! وزنت چطور پیش میره؟؟ دعا می کنم بتونی طبیعی زایمان کنی. تمرینهای مخصوص لگن رو انجام می دی؟ مطمئنم بی تاثیر نیست.

نیلوفر جون من انشاءالله با رویان قرارداد می بندم. توی تیرماه پیگیر میشم.

سلام مامانای گل و تپل خوبین ؟ ببخشید من خیلی کم میام پیشتون آخه سرم خیلی شلوغه گاهی میام مطالب رو می خونم و میرم . پایین شکم من لکه زده شاید هم ترک باشه در هر صورت میخاره و قرمز میشه بخصوص وقتی گرمم بشه اخه شهر ما خیلی گرمه امروز که هوا وحشتناک پر از گرد و غبار است ولی اینجا رو تعطیل نکردن .نمیدونم شهرهای شما خبری هست یا نه ؟
یه چیز دیگه من قصدم این بودطبیعی زایمان کنم ولی خواهرم که خودش تجزبه 3 زایمان طبیعی داشته منصرفم کرد و گفت تو زایمان طبیعی به دستگاه تناسلی ات فشار میاد ممکنه گشادتر بشه و همیشه همینطور بمونه یا افتادگی رحم پیدا کنی در هر صورت به درد شدیدش نمی اارزه و برو سزارین کن . نمیدونم چیکا رکنم نظر شما چیه ؟
سلام به کتی جون، عقیق جون و ترنم جون.

خوبیــــــــــــــــــــن؟ خوشیـــــــــــــــــن؟ دماغتون که مطمئنم چاقــــــــــــــــــه....

ترنم جون مگه تو کجایی؟

منم که اهوازم از دیروز تا حالا گرد و خاک شدیده هوا هم خیلی گرمه دماسنج ماشین توی سایه بالای 55 رو نشون میده ولی هی میگن 42 درجه ؟؟؟؟؟؟ الکی!!!!! میخوان تعطیل نکنن !!!!! من نمیخواستم بیام اداره ولی دیروز فراموش کرده بودم فرم اضافه کاریمو رد کنم مجبور شدم بیام....

2706