2733
2734
سرویس نی نی هم خیلی خوشگله مبارکش باشه. ملیکه جون خوبی؟ بقیه مامانا جویای احوال همتون هستم. زینب جون از هر چه بگذریم گرمای هوا واقعا معضلیه که نمیشه به راحتی از کنارش گذشت. این یکی خیلی ستمه. خدا قوت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این دو سه روزه که بنده همش مهمونداری کردم!!!! جدا رو که نیست سنگ پای قزوینه! یه ذره ملاحظه هم خوب چیزیه. بگذریم نمی خوام اوقات خودم و شما رو تلخ کنم.

بچه ها به لطف نخوردن بستنی و شیرینی و شنا کردن این هفته به جای یک کیلو 350 گرم اضافه کردم!! خیلی حال کردم. اگه اینطوری بتونم پیش برم و کمش کنم ماکزیمم سه کیلو دیگه اضافه می کنم که غمی نیست.

امروز هم میرم شنا. مربی استخری که دیروز بودم می گفت تو خیلی راحت زایمان می کنی! (برعکس بقیه که هی می گن ضرر داره) می گفت ما یه غریق نجات اینجا داشتیم که تا روز زایمانش اینجا هم شنا می کرد هم غریق می گرفت، خیلی عالی و راحت زایمان کرد! خدا کنه!! من که دارم سعیم رو می کنم.
2728
تـــــــــــــــــــــولد تـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ مبارک
من دلم می‌خواهدخانه‌ای داشته باشم پر دوست،
کنج هر دیوارش دوست‌هایم بنشینند آرام،گل بگو گل بشنو…؛...
شرط وارد گشتن،شست و شوی دل‌هاست،شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست…روی آن با قلم سبز بهار، می‌نویسم ای یار خانه‌ی ما اینجاست ،تا که سهراب نپرسد دیگر” خانه دوست کجاست؟"
شرط وارد گشتن،شست و شوی دل‌هاست،شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست…روی آن با قلم سبز بهار، می‌نویسم ای یار خانه‌ی ما اینجاست ،تا که سهراب نپرسد دیگر” خانه دوست کجاست؟"
2738
منم که اصلا وزن اضافه نمی کنم.......از این ور افتادم من.....تو سونو 2 هفته پیش که وزن پسرم 200-300 تا هم بیشتر بود!

راستیییییییییییییییییییییییی
من رفتم تو هفته 31
هورا..............
شمارش معکوس 10 هفته آخر آغاز میشود
با تــوام حــوا… تـــو مــگر سیــب را پــوسـت کنـده خـورده بــودی کــه دنیــا اینــــگونـه پــوسـت مــا را مـی کنــد…..؟؟؟
الینا جون تولدت مبارک
سرویس خوابه هم خیلی خوشکله اونم مبارک.
عقیق جون منم یک ماهه تصمیم گرفتم برم استخر از تنبلی خودم و شوهری هنوز نتونستم برم یه مایو بخرم......
اما قول میدم انشاله همین امروز فردا برم دیگه.

من دارم میرم خونه بچه ها فعلا بای بای تا فردا احتمالا.....
2706