2703
2553
سلام دوستان من قصد دارم تا جایی که ممکنه اجناس ایرانی بخرم ولی با توجه به اینکه چین و تایلندو هندوچندین کشور عزیز دیگر بازار رو در دست گرفتن اصلا نمیدونم کجاها و چه مارکایی محصولات ایرانی دارند و هستن
منظورت چه اجناسیه؟ لوازم خونه؟ لوازم برقی؟ لباس؟کیف و کفش؟ ....
گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
خب از لوازم بهداشتی آرایشی مارک سینره خوبه.

لوازم آشپزخونه پارس خزر که نمایندگیش میدون ولی عصره ابتدای کریمخان.

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
فکر کنم ساعت خوابت گذشته..... آخه آدم عاقل مثلا آیدین شکلات داره .... ایران کاکایو داره؟!!؟؟!!؟!؟ نستله نسکافه میزنه.... ایران قهوه داره؟!؟!؟!؟! ایران نساجی داره بجز چیت البته.....
یه چیزی بگم باورت میشه؟ همسری من که بیش از 20 سال امریکا زندگی کرده وقتی اومدیم ایران از شامپوی داروگر استفاده میکنه و خیلی راضیه. چند بار شامپوهای مختلف خارجی رو امتحان کرد ولی میگه همون شامپو پیچ پیچی ارزون داروگر از همه بهتره!!!

من هم قبول دارم که یه سری چیزا ایرانیشون بهتره به خصوص در کشور ما که اجناس خارجی تقلبی زیاده.

2706