2703
2553
عنوان

راهنمای محصولات ایرانی..............ایرانی ها بیاین توووووووووووو........

| مشاهده متن کامل بحث + 78640 بازدید | 565 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
منم شوهرم خیلی وقته که دیگه هیچی برای خودش خارجی نمیخره ولی به من میگه هرجور خودت میخوای. حتی قشم که رفته بودیم مسافرت اونجا همه آب میوه هاش خارجی بود و میگفت نمیخوره
الحمدالله کما هو اهل
2714
میشه منو دعوت کنید به این تایپک دعوتنامه لطفاااا

بچه ها من میخوام لباسشویی بخرممممممم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
ما که کلا شوینده خارجی مصرف نمیکنیم به خاطر چربی حیوانی که مصرف میکنن و ما نمیدونیم چی هست
صابون بچه آردن خیلی راضی هستم ولی شامپوش رو کمتر
خمیردندان هم مریت که به نظرم خیلی عالی اومد
سینره هم که دیگه همه میدونن و صابون حمام هم نخل
پوشک هم مرسی خوب هست بقیه محصولاتش رو امتحان نکردم
چه تاپیک خوبی

برای پوشک پیشنهاد میکنم پرمیس هم امتحان کنید.. دفتر مرکزیش تو آرزانتینه... خیلی خوب و عالی و قیمتش هم مناسبه

برای ضد افتاب دکتر ژیلا خیلی خوبه... هم برنزه داره و هم رنگ طبیعی و بدون رنگ... خوب میشینه رو صورت.
خوی لباسشویی سپهرالکتریک خیلی خوبه هرچند موتورش ایتالیایی هست ولی خوب موتناژ وطنی هست فقط مشکلش اینه که ظرفیتش کم هست وگرنه از نظر آبکشی لباس خیلی مطمئنتره

درضمن قرار نیست که هرچیزی کاملا همه چیزش وطنی باشه ..... خیلی از کشورها توی محصولاتشون از مواد خارجی یا سفارش یک کشور دیگه استفاده میکنن
مرسی دارچین

من هم قبول دارم

اهمتی که گند زده به تولید کشور حالا شاید با این کار یه تحولی هر چند کویچک بوجود بیاد
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2706