2726
عنوان

راهنمای محصولات ایرانی..............ایرانی ها بیاین توووووووووووو........

| مشاهده متن کامل بحث + 78642 بازدید | 565 پست
بچه ها به نظر من ایرانی ها استعداد اسختن همه چیز و خودکفا شدن رو دارن اما از این هوش در جهت منفی استفاده می کنن همش دنبال یه راهی برای تقلب هستن ! همه چیز تقلبیه و وقتی این کارو در مورد محصولات غذایی می کنن موضوع خیلی جدی می شه غذاهای سرطان زا !!
فکر نکنم هیچ کجای این کره خاکی به اندازه ایرانی ها تقلب باشه !! فک کن یه موبر معمولی توی آلمانو آوردن اینجا با هزار تا تبلیغ جای موبر دائمی جا میزنن همون مو بر سینره خودمون از اون بهتره .
این همه اجناس خارجی می خریم یک کدومش توش تقلب هست ؟ روغن زیتونای اصل خارجی شکلاتای کاکائوی خالص خارجی ! اما ایرانیا چی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن باید کامل داغ بشه بعد روغن رو بریزی بذاری روغن هم کامل داغ بشه بعد غذا رو بریزی
اولا که با این روش باز هم می چسبید
بعدش هم من بیشتر وقتها با حرارت کم و روعن ککم کار میکنم اصلا اونجوری نمیشد
2728
من 5 ساله ازدواج کردم گاز رومیزی توکار "اخوان" دارم خیلی خیلی راضیم
ال.سی.دی هم ایکس.ویژن داریم مال مادیرانه خوبه راضی هستیم
من سالها آرایشی "کلینیک" و بهداشتی "کلیون" استفاده می کردم. اما الان تهیه کردنشون سخت شده. از ایرانیایی که استفاده می کنم روژ نارون، مرطوب کننده و موبر سینره خوبن کرم ترک پا دپی و جی و کرمهای دکتر ژیلا استفاده کردم شامپو ایروکس و ضدآفتاب مدیلن صابون گلمر رو هم متخصص پوست بهم داده. خوبن. راضیم.
صابون حمام گلنار و صابون دستشویی سیو هم خوبن
شکلاتای ایرانی زیادی شیرین هستن اما دارک شیرین عسل و پارمیدا رو دوست دارم
کفش r&m

عالیه کاملا ایرانی قیمت 51000 هزار تومنه زنونه ها

مردونه هم داره

10سال بپوش آخ نمی گه معرکس باور کن

گن لاغری چربی سوز و ساعت شنی کاملا مناسب در زمان شیر دهی و بعد از عمل زایمان  سفارش 09358585603 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1277775&T=&postID=59359816
ضلع شرقی میدون هفت حوض هم ادرسشه

یکبار بخرید دیگه دنبال کفش خارجی نمی رید انقدر تو پا راحته که حرف نداره
گن لاغری چربی سوز و ساعت شنی کاملا مناسب در زمان شیر دهی و بعد از عمل زایمان  سفارش 09358585603 http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1277775&T=&postID=59359816
دوستان در عین اینکه موافق موضوع این تاپیکم ولی در مورد شیرینی و شکلات ایرانی من این مورد رو شنیدم:

خاطرتون هست چند سال پیش توی چین شیرخشکهاشون یه ماده ای داشت که باعث مرگ چند بچه شد .... سر این قضیه خیلی از کشورها حتی کشورهای آفریقایی شیرخشکهاشون رو تحریم کردن و لی ایرانیها به خاطر مقرون به صرفه بودن و قیمت خیلی پایین این شیرخشکها همچنان واردات از چین رو دارن ادامه میدن ...... بنابراین من سعی می کنم محصولاتی رو که در مواد اولیه اون شیرخشک نوشته استفاده نکنم

این مورد درباره سایر مواد اولیه شکلاتها و مواد افزودنی اونها به جای کاکائو نیز صادقه
من کلا شکلات ایرانی رو تحریم کردم و اصلا نمی خورم (البته ضرر هم نکردم ) چون دسترسی به شکلات خارجی هم ندارم کلا مصرف شکلات و بیسکویت از سبد غذایی خونمون حذف شده
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1075588 باکدوم آهنگها بیشتر خاطره دارید؟
سلام دوستای گلم
واقعا تاپیک عالیی هستش.
از همه بسیار بسیار ممنون.
بیاید کمک کنیم تا کشورمون رشد کنه.
کشورهای شرق اسیا که الان کلی رشد کردن و ماخیلی چیزهامون را ازشون میخریم و وقتی وسایلمون او مارکها رو داشته باشه بهشون افتخار میکنیم میدونید از کجا شروع کردن:
یک نسل از خود گذشته داشتن که خیلی ملی گرا بودن و خیلی تعصب کشور و مردمشون روداشتن و هیچی غیر محصولات خودشون رو نخریدن و در نهایت شدن ژاپن کره مالزی...........
حالا ما هم میتونیم ملی گرا باشیم و نسلی عاشق کشور تربیت کنیم فقط به شرطی که از خودمون شروع کنیم.
الحمدالله کما هو اهل
2706