2726
عنوان

موسسه نازایی نوید - دکتر حمید صاحب کشاف-هرکی رفته بیاد بگه خوبه یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 137664 بازدید | 80 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
من یه پسر دارم امسال میره کلاس دوم
پارسال یه مشکلی برام پیش اومد تخمدان راستمو از دست دادم
الان میخوام باردار بشم منتها میخوام دو قلو باردار شم، سنمم زیاد نیست متولد ٦٣ ام.

کسی این کارو کرده تو مطب دکتر صاحب کشاف؟
از هزینه هاش اطلاعی دارین؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
2728
با سلام دوستان عزیز من تازه به جمع نی نی سایت پیوستم
بنده از اهواز هستم و می وام پیش دکترا سارا مسیحی عمل لاپراسکوپی انجام بدم چون کیست شکلاتی به ابعاد 10 در 9 در 8 دارم شاید حین عمل دکتر متوجه شه به روده بزرگم هم چسبیده است عمل باز هم انجام بدم.
و دکتر بهم گفت باید سریع بادار بشم اما بنده آمادگی بارداری رو ندارم چون به تازگی ازدواج کردم و اصلا امکان بچه دار شدن ندارم و تنها راهی که به نظرم رسید فریز تمخک هامه چون این کیست خیلی بدند و همش دوبارعود می کنند می خواهم که اول تمخکهامو فریز کنم بعد از قرص جلوگیری از این کیست ها که خود این قرص ها باعث نازای میشند استفاده کنم
تا جلوی عود این کیست رو بگیرم
حالا خواستم بدونم که کدوم شهر مرکز فریز تخمکش قویه و آدرسشو کسی داره ؟؟اگه دارید میشه لطف کنید به بنده بدید
سلام امیدوارم مشکلات تمامی عزیزان برطرف شه راستش من مشکل pcoدارم 6سال که ازدواج کردم از همون سال های اول که باردار نشدم درمان شروع کردم الان 26 سالم دو بار هم iuiکردم بعد از عمل آخری که چند ماهه میگذره .دهانه رحمم زخم شده وبعضی وقت ها خونریزی هم دارم آزمایش دادم خوشبختانه موردی نبود فقط التهاب داره ولی خیلی اذیتم می کنه دکتر گفت اگه داروها فایده نداشت فریز کن بعد بهم گفت بعضی وقت ها فریز کردن موجب نازایی میشه البته پیش دکتر زنان رفتم .من خودم تنبلی دارم این موضوع هم بهش اضافه شده می خواستم از شما بپرسم آیا این موضوع صحت داره فریز موجب نازایی میشه
آرزو می کنم خدا هدیه ای به شما بده هدیه ای که یه تکه از وجودتونه از صمیم قلب دوسش دارین واو هم باتمام وجود دوستون داره کسی که به رندگی معنی میده بهترین حسو با خودش میاره وهمراه با آن صفت های خوب وزیبا مثل محبت .گذشت وخیلی چیزای دیگه که حتی فکر کردن بهش زیباست چه بسا وقتی بهش میرسی. امیدوارم همه شما عزیزان حس خوب مادر شدن رالمس کنید وتوی خونه هاتون صدای آرامش بخش گریه وخنده ی کودکی را بشنوید
تجربیات جدید شوشو و یافته های جدید در مورد مشکل اسپرم مطالبش خیلی جالب و کمک کننده هست پیشنهاد میکنم حتما بخونیدش آدرس : http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=529160&postID=38712746
خـداونــــــــدا ، عجیب به آغوشت از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام ، نوازشت را از ما نگیر! @@@@@@@@@@@@@@@@@ تاپیک نتیجه نهایی تمام تجربیات و تحقیقات من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1135224
سلام دوستان من یه سوال داشتم، لطفا اگه کسی میدونه جواب بده، توی چند سایت خوندم دوستانی که پیش دکتر کشاف درمان کردن و اکثرن صاحب فرزند 2 قلو شدن، میخاستم بپرسم بین شما کسی هست که جزو این دسته باشه؟ و اینکه اگه کسی هیچ مشکلی نداشته باشه بره میتونه 2قلو باردار بشه؟ لطفا اگه جواب رو میدونین راهنمایی کنید
شیرین بانو زن دایی من دو قلو باردار شد پیش ایشون ولی متاسفانه سه ماهه سقط کرد دو قلو شدن امکان پذیر هست ولی خب صد در صد نیست، معمولا دو تا جنین انتقال میدن که معلوم نیست هر دو بگیرن یا یکیش بگیره یا اصلا نگیرن با ای یو ای هم میشه با خوردن قرص چند تا تخمک داشت ولی اونم بستگی داره که چند تا شون بتونن لقاح پیدا کنن در کل برای دو قلویی هیچ صد در صدی وجود نداره
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند *****چون ترا نوحست کشتیبان ز طوفان غم مخور ******************************* یا امام رضا! کمتر از آهو که نیستم، میشه ضامنم بشی؟؟
2706