2733
2734
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984844 بازدید | 25326 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مینا جون میتونید با متروی اکسارا برید و ایستگاه yeni bosna ینی بوسنا پیاده شید بعد از اونجا سوار اتوبوسهای اکواریوم بشید..فکر کنم از امین انو هم اتوبوس داشته باشه البته بگم این اکواریوم خیلی دوره میشه گفت دورتر از فرودگاهه
2728
مینا جان اکواریوم استانبول که در فلوریا هست از مال استانبول فروم بزرگتره و تفریحات دیگه ای هم داره. البته اطلاعات من از منابع وب هست و از قدیم گفتن شنیدن (یا سرچ کردن!!!) کی بود مانند دیدن!!! در تریپ ادوایزر تقریبا همه این را توصیه کرده بودن. از نظر رفت و امد از نقاط مختلف شهر سرویس رایگان داره آدرس سایتش را می گذارم برنامه سرویس هایش را ببینی http://www.istanbulakvaryum.com/en/ucretsiz-servis شاید اگر من هم 4 یا 5 روز در استانبول بودم همان آکواریوم فروم استانبول را می رفتم. ولی یکی از جذابیتهای سفر از نظر ما گشتن در نقاط مختلف شهر با بافتهای متفاوت است. بنابراین رفت و امدش هم برایمان جالب است
سلام دوستان ممنونم از راهنماییهاتون من یه سوال در مورد وان میخواستم اینکه تو وان غیر لباس وسایل دیگه مثل کالسکه کریر و ..هست؟؟؟اگه آره چه مارکی و قیمتش حدودا چنده؟؟ یکی ام اینکه استقبال تو وان هم نمایندگی داره؟؟؟ من میخوام واسه خرید سیسمونی برم وان ارزش داره؟؟؟
خدای مهربونم شکرت....
2738
باز هم ممنون آقای فدورا . اگه حتی 10 درصد آدمها هم مثل شما بی هیچ چشمداشتی به دیگران کمک میکردند دنیا بهشت میشد . الهه جون ممنون میشم اگه فرصت کردید هزینه هاتون رو که فرمودید نوشتید اینجا هم بزارید .
راهنمای کامل سفر به ترکیه https://telegram.me/turkeytravel
خانم آرامش عزیز ، تو برنامه سفرتون نوشتید : تور تنگه بسفر (طولانی از صبح تا 4 یا 5 عصر) . اطلاع دارید برای نهار تو این تور باید چکار کرد ؟ روی کشتی میشه تهیه کرد یا باید با خودمون ببریم ؟
راهنمای کامل سفر به ترکیه https://telegram.me/turkeytravel
ساغر من نمیدونم حراجهای استانبول تا کی هست ولی آقای فدورا فرمودند بهترین فصل خریدش مهر ماه هست من هم برنامه ام رو موکول کردم به اول مهر 7شب و امیدوارم تو اون تاریخ تور ارزونتر هم گیرمون بیاد ضمنا من 4 سال پیش هم هفته او ل مهر رفتیم انتالیا کمر و هوا کاملا مساعد شنا و خیلی عالی بود اما کاملا تصادفی و شانسیه .یعنی ممکنه کمی سرد باشه یا ممکنه شانس بیارید و مناسب باشه ...شخصا هم عقیده دارم بچه 2ساله هر جا بری بهش خوش میگذره .اون که نمیتونه مقایسه کنه کجا میرفت بیشتر خوش میگذشت:)پس جایی رو انتخاب کن که خودت راحتتری...چون سفر با بچه دوساله به هر حال سخته
پانی جون تور بلند بسفر تو جزیره اخر می ایسته و چند ساعت توقف داره و بهتون میگن کی برمیگرده اونجا هم پر رستوران و مخصوصا انواع ماهی و.... هست... نهارو اکثرا اونجا خوردن
شما تبدیل به همان چیزی می شوید که بیشتر درباره آن فکر می کنید....
دوستان راستی من دیروز از سایت بوکینگ یکی دو تا هتل رو برای 7 شب قیمت گرفتم و به ریال تبدیل کردم و دیدم قیمتی که آژانسها میدن با احتساب قیمت پرواز خیلی به صرفه تر هست !!! حالا نمیدونم فوت و فنش چیه ...فکر میکردم اگر خودم از بوکینگ هتل رزرو کنم (کارت اعتباری هم داریم) و بلیط هم جداگانه بخرم قیمتش باید بهتر در بیاد!
سلام استانبولی های عزیزززز آرامش جان:: -چه مسیر و روشی را برای رفتن به فلوریا در نظر گرفتی؟ -لطفا وقتی که رفتی دقیقا محل ایستادن سرویس های اکوا مارین و دلفینها و ویالند و ساعت اونها را در میدان تقسیم برامون بگو. - ارامش جان از الان تا مهر ماه ها سیزن استانبول است بسیار بسیار شلوغ ...پس خیلی خیلی مواظب بچه هات و وسایلت باش و هم اینکه سعی کن جاهای توریسیتی که میخای بری قبل از ساعت 10 صبح اونجا باشی چون گاهی وقتها فقط صف بلیط ها 1 الی 2 ساعت طول میکشه...
2706