2410
2553
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1983623 بازدید | 25326 پست
بنظرتون برای یه سفر هفت روزه بهتره با ماشین خودمون بریم فرودگاه و ماشین رو در پارکینگ فرودگاه بذاریم یا با آژانس بریم....هزینه پارکینک مسقف حدودا ۶۷ و پارکینگ غیر مسقف ۴۳ میشه طبق اونچیزی که از سایت فرودگاه امام درآوردم آیا پارکینگ فرودگاه امنیت کامل داره؟ با توجه به اینکه ساعت رفت و برگشتمون شب هست قیمت آژانسها خیلی بیشتر از این میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سونیا جون مرسی . دلماباغچه رو رفتم خیلی زیبا بود. باید جزیره رو هم برم . من تا یکماه دیگه اینجا هستم. 1 ماه هم بودم. البته چون واسه دوره آموزشی اومدم خیلی وقت بیرون رفتن ندارم فقط شنبه یکشنبه ها میرم تفریح
2720
اقای فدورا برای ٥ روز استانبول و سه روز انتالیا چقد پول ببریم؟دونفر ،میخوایم تو استانبول بسفر،ساحل،دلما باغچه ،موزه یخ ،پارک ابی،شهر بازی بریم و تو انتالیا رافتینگ و اکوا لند بریم،،،سوغاتی هم برای ٢٠ نفر در حد مثلا یه تیشرت و مثلا برای خودمم چن تا کفش و لباس ؟؟؟دلار ببیریم یا لیر؟میگن انتالیااصلا دلار نمیشه ؟ممنونم
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
2714
ممنون آقای فدورا برای خروج ارز از کشور محدودیت نداریم؟ یکی از آشنایان حدود ۳ میلیون تومان قراره به حساب من واریز کنه که به دلار تبدیل کنم و از اونجابراش چند بسته قرص نایاب در ایران برای بیماریهای خاص تهیه کنم...مشکلی پیش نمیاد؟ و اینکه تهیه دارو از داروخانه های اونجا مشکلی نداره
برای تفریح و غذا و هزینه جابجایی ما حداکثر ۱۰۰۰ دلار در نظر گرفتیم بنظر شما این مبلغ کافی است؟ برای یک خانواده سه نفره خرید هم تقر یباپوشاک کلی برای هر سه نفرمان +سوغاتی ...بنظر شما برای خرید حدودا چقدر کنار بذاریم؟
هنوز ارز دولتی تهیه نکردیم اگه مجبور شیم توی فرودگاه تهیه کنیم چند ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه باشیم و اگه حواله ارز را فردا از بانک موفق شویم بگیریم چند ساعت قبل از پرواز؟
اقای فدورا و بقیه دوستان دوستان تو همین تاپیک میگن به محض روشن کردن موبایل ٦٠٠٠٠ تومن هزینه رومینگ داریم!!!ضمنا تو وضعیت پرواز بذاریم وای فای قطع میشه!!!چی کار کنیم پس؟لطفا کمک کنید؟بعد سوال دوم:لپتاپ ببریم؟ایا لپ تاپو نمیدزدن تو هتل؟ایا جزو بار مجاز که ٣٠ کیلوس حساب میشه؟؟
الان یکی از دوستان تو همین صفحه قبل دارن میگن تو وضعیت پرواز از وای فای استفاده میکنن!!!گوشی من اپل است و به محض اینکه وضعیت پروازشو میزنم همه چی قطع میشه حتی وایفای!!!!تازه تو صفحات قبل میگن روشن کردنش کافیه تا ٦٠٠٠٠ تومن هزینه رومینگ واست بیفته!!!چه کنیم؟
2706