2703
2553
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1983617 بازدید | 25326 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
چون الان احتمالا لارس پارک شلوغه پس قطعا از شب نمیدن،،،اااا،اتفاقا ترانسفر داریم البته رایگان نیس و نفری ٥ دلار روی تور داده ایم،من داشتم فک میکردم ترانسفر رو کنسل کنم و تا صبح فرودگاه بمونیم،،،پس کنسل نمیکنم و همون نصفه شب میریم هتل و تو لابی میخوابیم نهایتن!!!راستش خواهر من تورو داده و خود من شب خواستم که از صبح زود اونجا باشیم و از وقت استفاده کنیم منتها کفتم چون پروازمون ساعت ١٠/٥٠ است نصفه شب میوسیم و بیخودی یه شب پول اضافی ندیم!!!
يا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببين !يا بسوز و جنگلي رو شعله ور كن با خودت!!!
راستی میشه منو راجع به تلفن راهنمایی کنید؟سیم کارتمو دو بیارم کلا؟چون اگه کسی زنگ بزنه واسه منم هزینه می افته ؟یا بذارم توش باشه،بعد اگه توش باشه اونجا هم به اینترنت کانکتم عایا؟میخوام بیام انلاین براتون تعریف کنم اخه!!!
چون الان احتمالا لارس پارک شلوغه پس قطعا از شب نمیدن،،،اااا،اتفاقا ترانسفر داریم البته رایگان نیس و نفری ٥ دلار روی تور داده ایم،من داشتم فک میکردم ترانسفر رو کنسل کنم و تا صبح فرودگاه بمونیم،،،پس کنسل نمیکنم و همون نصفه شب میریم هتل و تو لابی میخوابیم نهایتن!!!راستش خواهر من تورو داده و خود من شب خواستم که از صبح زود اونجا باشیم و از وقت استفاده کنیم منتها کفتم چون پروازمون ساعت ١٠/٥٠ است نصفه شب میوسیم و بیخودی یه شب پول اضافی ندیم!!!
2706