2726
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1984574 بازدید | 25326 پست
سلام مونا جان من همونم که مادر شوهرم میخاست بیاد ترکیه واسه پت اسکن تو بیمارستان اجی بادام میخاستم ازت خواهش کنم اگه میتونی برامون قیمت پت سی تی اسکن کل بدن از بیمارستان بگیری البته خودمونم زنگ زدیم گفت4925 لیر که فکر کنم اشتیاه متوجه شدیم اگه بتونی خیلی ممنونت میشم.میخایم زودتز بفرستیمش.لطفا یه هتل که به بیمارستان نزدیکرو بهم معرفی کن البته با قیمتش.مرسی بووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووس.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مونا جون ممنون که همه رو راهنمایی می کنی
ی
بهترین موقع حراج تو 6 ماهه اول سال چه موقعی هست ؟
من برای خرید می خوام بیام ترکیه ، به نظرتون کی بیام؟
ضمنا زمان حراج ها تو کل ترکیه یکی هست ؟ یعنی اگه ما وان یا ترابزون هم بیایم همزمان با حراج استانبول حراج هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2728
salam dostan etela dade bodam ke mikham be ye safar 4 rooze beram to hamin safar ham baram ye etefagh bad oftad ke kortazh kardam ishala farda miam va be hame soal ha ba hosele javab midam
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست
mersi dostay azizam
avalesh kheyli narahat bodam vali khob alan behtaram
madaram ina ham narahat bodan
shoharam mige khoda ro shokr ma ke salemem baz bache dar mishim
آقای کارون

در تمام مرکز خرید آخرین طبقه وسایل بازی هست

میتونید کوچولوتون رو ببرید اونجا بازی کنه

یه جای دیگه هم است کنار یه سفره خونه سنتی

اسم سفر خونه beyg zade هستش کنارش شهر بازی هست

داخل سفر خونه هم یه سری وسایل بازی هست

میتونید برید سمتeyop soltan اونجا هم یه شهر بازی بزرگ هست فکر کنم اسمش مینیاتور پارک بود
الهام جون دقیقا روبروی الویم یه مغازه بزرگ هست از درب پشت باید برید بیرون بذار اسمش یادم بیاد برات تا شب مینویسم برو اونجا

مارک‌هایی‌ که من برای پسرم میخرم lc, c.a, maxi , marks espenserاینا هستش که maxi تو اپتیوم هست اونجا دوره دقگیقان نمیدونم این مارک تو مار مارا فروم هست یا نه اونجا اگه بپرسید بهتون میگن

حراج هم هست
الیس جون برای تور از شوهرم می‌پرسم

تور می‌دونم از امینونو هم هست به جز کاباتاش قیمت هم همون 12 لیر هستش حالا من نمیدونم شما می‌خوای از کدوم اسکله بری
افرا جون از اواخر مرداد بیای خوبه

حراج تو همه جای ترکیه یکسانه یعنی‌ هرجا که بیای با همون قیمت‌ها میتونی‌ وسایل بخری
جنّ گیر جان ما تو تابستون چند بار میریم ولی‌ خوب ما ماشین داریم و راحت میریم ولی‌ خوب خیلی‌ دوره
آقای کارون یکی‌ از دوستان تو همین سایت تو شرکت هواپیمایی کار می‌کنه من ازشون می‌پرسم شما زمان رو به من بگید
آقای کارون یکی‌ از دوستان تو همین سایت تو شرکت هواپیمایی کار می‌کنه من ازشون می‌پرسم شما زمان رو به من بگید
ساناز جون من اونجا از هتل خبر ندارم ولی اگه بخواید براتون کم در بیاد هزینه باید اکسارای یا اون اطراف هتل بگیرید از اونجا هم میتونید با دولموش برید تا بیمارستان

هزینه بیمارستان رو هم من به شوهرم میگم اگه تونست و کار نداشت بره و براتون بپرسه
2706