2410
2553
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1983590 بازدید | 25326 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

با سلام به دوستان اعضای این سایت

من انشاا.. 14 الی 23 اگوست در استانبول هستم ..
از دوستانی که آدرس پارک آبی دولفین ها را دارند یا میدودنن از تقسیم چطور میشه به اونجا رفت ، لطفا راهنمائی نمائید ..

ضمنآ برای اولین باره که از فرودگاه صبیحا ورود و خروج دارم ، اگه کسی فرق FREE SHOP این فرودگاهو با فرودگاه آتاتورک میدونه لطفآ نظرشو بهم بگه ممنون میشم

با سلام به دوستان اعضای این سایت

من انشاا.. 14 الی 23 اگوست در استانبول هستم ..
از دوستانی که آدرس پارک آبی دولفین ها را دارند یا میدودنن از تقسیم چطور میشه به اونجا رفت ، لطفا راهنمائی نمائید ..

ضمنآ برای اولین باره که از فرودگاه صبیحا ورود و خروج دارم ، اگه کسی فرق FREE SHOP این فرودگاهو با فرودگاه آتاتورک میدونه لطفآ نظرشو بهم بگه ممنون میشم

2720
سلام من دیروز ظهر برگشتم.
هوا دو سه روز اخر گرم شد خرید خیلی خوب بود .هتلمونم خیلی خوب بود .پروازمون با کیش ایر بود مشکلی هم نداشتیم 25 کیلو وزن بارم بود .
حراجهای ماه رمضون هنوز بود مثلا یه شلوار جین سایز 38 از منگو تو استقلال خریدم 17لیر.
سوالی دارید بپرسید.
مژگان جون خوشحالم بهت خوش گذشته می شه بگی لباس چی ببریم؟یعنی دیگه نیاز به لباس گرم واسه شب ها نداریم؟کدوم هتل بودین؟4شنبه بازار و لاله لی و اینام رفتی عزیز؟
واسه گشت کجاها رفتی؟
2714
آقا کورش پارک دلفین‌ها من نرفتم ولی‌ یکی‌ از دوستان رفته خوب نیست برید آکوا مارین از همونجا از هر کس بپرسید دولموش هاش رو به شما نشون میدن
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست
znb جان لباس زیاد نیار عزیزم از همینجا بخر بپوش

لباس گرم هم که اصلا نمیخواد بیاری عزیزم خیلی‌ هوا گرمه
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست
ممنو.نم مونا خانم ..
البته من بار چهارم که به استانبول میرم
تقریبآ خیلی چیزایو که نیازه یه سفر به استانبوله رو بلدم
خوب راستش سالهای قبل خیلی بابت تجربه سفر به استانبول بها دادم ..
برای شنا معمولا به ساحل کیلیوس میرم ..
امسال شنیدم که ساحل فلوریا که نزدیک فرودگاه آتاتورک هست ، هم برای شنا خوبه ..
از روی نقشه آدرسشو پیدا کردم ، اما نمیدونم ساحل خوبی داره یا نه !
اگه اطلاعاتی دارین ممنون میشم بهم بگین ..
زینب جان من خودم متروپورت نرفتم.....
از میدان تکسیم مترو zeitunburnu رو سوار میشید و در استگاه bahcelievler پیاده میشید. از اونجا هم فکر نکنم راهی باشه تو نثشه معلومه دیگه......من پاساژ مترو سیتی رو رفتم در ایستگاه levent ..... پاساژ جواهر و اپتیمم رو پسندیدم چون بزرگترن.....
اقای کوروش من شنا نرفتم اما توی بیوک ادا ساحل خصوصی برای شنا بود نفری 20 لیر .
مامان دوقلوها من با سفیران تراول رفتم البته سینگل بودم یک هفته روی هتل کایا یک میلیون اما برای دبل 765 بود .هتلمون روبری ایستگاه فیندیک زاده بود جاش از نظر ایستگاه تراموا واتوبوس برای تکسیم عالی بود وسه تا ایستگاه با اکسارای ولاله لی فا صله داشتیم وتا تکسیم هم با اتوبو نهایتا نیم ساعت بود.
2706