2410
2553
عنوان

همه چیز در مورد استانبول

| مشاهده متن کامل بحث + 1983595 بازدید | 25326 پست
سلام کسی با قطار استانبول رفته

من برای شهریور ماه می خوام از کی باید بلیط بگیرم
و قیمت بلیطش حدودا چقدره

برای بچه ها قیمتش نیم بهاست؟ یا فرقی نداره 5 سال؟
زندگی کتابی است پر ماجرا ، هیچگاه آن را به خاطر یک ورقش دور نینداز . .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
کیان جوجو عزیزم یه دفعه یادم اومد یه هتل یادم اومد اینم چون خودم دوستم رو بردم پیشنهاد می‌کنم هتل امید تو اکسارای اگه خواستی‌ یه تحقیقی کن عزیزم
دوستی ها کمرنگ بی کسی ها پیداست راست گفتی سهراب آدم اینجا تنهاست
مرسی مونا جون

شما اصلا نمی دونی فرق قیمت بلیطش حدودا چقدر میشه

می خوام ببینم به صرفه هست یا نه

و اینکه هتل رو از این جا بگیرم بهتره یا اونجا

برای خرید هم مرکز خریدی می خوام که خیلی گرون نباشه
چون باید سوغات زیاد بیارممممممم
می خوام به صرفه باشه
آدم خانواده پر جمعیت داشته باشه اونم از نوع شوهر دردسر داره هههههههههه
زندگی کتابی است پر ماجرا ، هیچگاه آن را به خاطر یک ورقش دور نینداز . .
دیانا جون مارکت با قیمت خیلی‌ ارزون بیم و برای خرید سبزیجات بورادا مارکت تو هر محله‌ای هم این مارکت‌ها هستن

عزیزم ساحل شنی خیلی‌ دور هستن

ولی‌ برای گشت تو دریا برید امینونو از اونجا سوار بشید

پارک آبی خوب اکوا مارین برید چون پارک دلفین‌ها بدرد نمی‌خوره میتونید از همون اکوا مرین خارج بشید برید رو شنها و قایق سوار‌ی که خیلی‌ کیف میده

عزیزم چرم هم باید برید طرف زیتین برنو اونجا به تاکسی بگید پیادتون می‌کنن

برای جین هم تو همون خیابون اکسارای پره عزیزم

عزیزم اینجا که بیای میتونی‌ تخفیف بگیری برای هتل

حالا که می‌خوای سوغات بیاری برو مرتر از اونجا زیاد بخر
2714
سلام سلام دوست جونیا . خوبین .
خوبی مونا جون ؟ ما دیشب رسیدیم استانبول . ساعت ٧.٥ به وقت تهران بروازیدیم و ساعت ٩.٥ به وقت استانبول رسیدیم و اومدیم اکسارای و خیلی اتفاقی هتل امید رو بیدا کردیم ، ولی جا نداشت رفتیم هتل بغلیش که خیلیییییی بد بود . امید بهمون کفت فردا خالی میشه اتاق . ما هم دیشب رو إجبارا تو اون یکی هتل موندیم و صبح اومدیم اینجا . واقعا عالیههههه . اون یکی هتل ٧٠ لیر بود ولی اینجا ٨٠ لیر ولی تمیز یش ١٠٠ لیر بیشتر از اون ارزش داره به خدا .

کیان جو جو جان بیای اینجا خیلی راحت هتل بیدا میکنی . منم استرس داشتم اول ولی وقتی اومدیم دیدم اونقدرا هم سخت نبود . از فرودکاه هم هر قدر بار داشته باشی بازم میتونی با مترو بیای اکسارای . ( از این مورد خیلییییییی خوشم اومد ) تاکسی هاش از فرودکاه تا اکسارای ٢٠ دبار میکفتن . ولی مترو نفری ٢ لیر بود فقط .

مونا جون با اجازت به این اقایی که اینجاست کفتم دوست مونا هستم ولی دیکه تخفیف نداد ههههههههه

راستی کتابا رو هم اوردم . هماهنک کنیم هم روی ماهتو ببینم هم امانتیتو بدم .
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
راستی مونا جون منم اکه ارایشکاه خووووب بشناسی میخوام برم . کراتینه اینجا اوضاعش جطوره ؟ و رنک مو ؟
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
che khob solmaz jon
vali bayad migofti shooharam ba shoma hamahang mishod khodesh shoma ro mibord azizam
khoshhalam ke az hotel razi hasti
somaz jon azizam man baradram shodam o hamash baz fesharam balast o halam vaghean bade
age narahat nemishi shooharam biad va age shod baz khodam ham miam
age shomare dari azizam baram befrest ta ba shoma tamas begiram
آها یه دفعه این اومد به سرم شما اون هتل امیدی رفتی‌ که دقیقا دور میدون یا اونی که نزدیک مک دونالد این ور خیابون
2706