2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سوسولی جان سلام
من چند باری که رفتم بیمارستان خیلیها رو دیدم که اومدن و نتیجه گرفتن. البته به قول خود خانم دکتر مرمضی همه چیز دست خداست و دکترها وسیله هستن
کلینیک نازایی بیمارستان آریا طبقه همکف هستش و روزهای زوج خانم دکتر زرگر وذاکرحسینی و روزهای فرد دکتر مرمضی از ساعت 3 بعدازظهر اونجا ویزیت میکنن. هر موقع که بری بهت نوبت می دن البته حتماً از دکترت معرفی نامه بگیر و تمامی مدارک عملت رو با خودت ببر. سعی کن پیش خود دکتر مرمضی بری ظاهر آروم و ساکتی داره ولی خیلی مهربون و باحوصله هست و بادقت به حرفات گوش می ده و خیلی هم امید می ده.
2456
در مورد روند آی وی اف:
من بعد از عمل لاپراسکوپی 4 دوره آمپول دکاپیپتایل استفاده کردم و دو هفته بعد از آخرین آمپول یعنی تاریخ 16 فرودین به دکتر مراجعه کردم که سونو کرد و داروهای آی وی اف رو شروع کرد.
از 17 فرودین داروهامو شروع کردم مریونال (hmg) و ستروتاید هست که فعلا روزی دو تا مریونال می زنم به بازو تا 6 روز و بعد از اون باید برم سونو فولیکول تا بعد ستروتاید رو شروع کنه.
در مورد هزینه نمی دونم ولی فکر می کنم نزدیک 3500 در میاد.
سلام مامان نونو و نونوی عزیزم
نونو جان مرسی که اطلاعاتت رو در اختیار من قرار دادی....دیروز یعنی یکشنبه رفتم پیش دکتر مرمضی خیلی ازش خوشم اومد همون چیزی هست که تو گفتی کاش از اول پیش اون میرفتم! نونو جون دکتر گفت ivf یا iui ولی فعلا برام آزمایشات اولیه رو نوشت....احتمالا اول آی یو آی کنم
مامان نونو منم خیلی دوست دارم یه تاپیک واسه اهوازیا داشته باشیم.....حتما این کارو میکنم
سلام خانومای اهوازی . من پیش دکتر مهرداد میرفتم که الان رفته خارج حالا دکتر نیکبخت بجاشه به نظرتون پیش نیکبخت برم یا مرمضی . تخصص دکتر مرمضی چیه؟ خیلی دودل هستم لطفا کمکم کنید؟
مشکل ما کم تحرکی و مورفولوژی اس.پ.ر.م هستش
سلام سوسولی جونم
سوسولی جان عزیزم دکتر مرمضی خیلی خانمه و خیلی مهربون خدارو شکر که راضی بودی عزیزم. به منم گفت ivf یا iui ولی من چون آندو بودم و با هر بار پریودی آندو برمی گرده و دو بار عمل کرده بودم یکبار لاپراتومی و باردیگه لاپراسکوپی گفتم راه آخر رو اول امتحان کنم که همون آی وی اف باشه. به نظر من اگر آندو هستی و شوهرت مشکلی نداره آی وی اف کنی بهتره البته ببخشید که نظر می دم چون ما آندومتریوزیها نباید فرصت رو از دست بدیم معمولاً از iui برای کسانی استفاده می شه که شوهراشون ضعیف باشن.
2714
پوپو جان عزیزم من پیش خیلی از دکترای اهواز رفتم از جمله دکتر قلمبر که بعداً رفتن تهران و دکتر مهرداد کارشو انجام می داد، پیش دکتر نازنین مهرداد و پیش دکتر مرمضی ولی تا حالا پیش نیکبخت نرفتم ولی تعریفشو زیاد شنیدم. من دکتر مرمضی رو به این دلیل انتخاب کردم که دوره فلوشیپ نازایی رو بیمارستان صارم بود و چند سالی هم اونجا کار میکرد انتخاب کردم و اخلاقش هم واقعاً خوبه و اکثراً کسانی که اومدن پیشش نتیجه گرفتن.
نانا جون من 2 بار آی یو آی کردم ولی نشد . شوهرو 1 سال و نیم پیش واریکوسل عمل کرد پیش دکتر جزایری ولی تا الان نتیجه نگرفتیم خسته شدم میخوام آی وی اف کنم خودم رو خلاص کنم . هزینه ات چقدر شد؟ داروها رو با دفترچه بیمه میگیری یا آزاد؟
من یه سالی میشه که رویان میرم ولی از بس راه دوره خیلی اذیت شدم. تازه به نظرم دکترا اهواز چیزی کمتر از اونا ندارن. حالا اگه بدونم مرمضی کارش خوبه و فوق داره احتمالا برا ادامه درمان برم پیشش
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
ببخشید دیر اومدم رفته بودم ناهار
پوپو جان من فعلاً آمپولهامو گرفتم که هزینش آزاده و بیمه تقبل نمی کنه. هزینه داروهام فعلاً شده 550000 تومان فعلاً دارم روزی دوتا می زنم ولی بازم قراره در صورت نیاز اضافه کنه. در مورد هزینه آی وی اف هم فکر می کنم با داروها نزدیک 3500000 بشه.
مصی جون به نظر منم دکترای اهواز چیزی از اونجا کم ندارن. رویان دستگاههای مجوز و پیشرفته داره که الان خداروشکر بیمارستان آریا هم بخش نازاییش کاملاً مجهزه و به اعتقاد من خدا باید کمک کنه وگرنه دکترا همه یه کار رو انجام می دن اگر قرار باشه خدا بده چه اون طرف دنیا باشه چه توی اهواز خودمون لطفشو شاملمون می کنه گلم
مدرک دکتر مرمضی تخصص زنان و زایمان و نازایی هستش و دوره فلوشیپ روش های کمک باروری (ای وی اف، ای یو ای ، میکرو و زیفت و ... ) رو هم گذرونده.
2706